Zabiegi ENERGETYCZNE

Z powodu ograniczonej wolnej przestrzeni w moim kalendarzu i życiu, nie umawiam się już na zabiegi bioenergią, natomiast zachęcam do korzystania z mojej wiedzy – jak pomagać sobie samemu energią / jej świadomością – wiedzą tą dzielę się na swoich warsztatach stacjonarnych oraz warsztatach online. Szczegóły tego czego nauczam, są w opisie moich warsztatów w zakładce „Terminarz Wydarzeń”

ZABIEG – Energoterapii oraz Profilaktyka Zdrowotna 

Podczas energetycznego zabiegu lokalizowane są blokady energetyczne , które następnie są oczyszczane, a w następstwie tego odblokowywane uwięzione uczucia i emocjonalny ból. Celem nadrzędnym jest tutaj uwolnienie przepływu energii, której przepływ przywraca zakłóconą równowagę (na poziomie energetycznym, a przez to i na fizycznym, w organizmie). Gdy pole energetyczne jest zrównoważone i ciało fizyczne jest odżywione energią zaczynają się równoważyć procesy biochemiczne, co prowadzi do zrównoważenia systemów fizycznych, a w konsekwencji przywraca to ZDROWIE.

Beata Socha, jako certyfikowany EnergoTerapeuta, przeprowadza ZABIEGI ENERGOTERAPII na odległość. Dla energii ODLEGŁOŚĆ nie stanowi przeszkody, gdyż dla niej dystans nie istnieje. Wszystko jest tylko częstotliwością, zatem to czego potrzebujesz do przeprowadzenia przez Beatę ZABIEGU NA ODLEGŁOŚĆ, to wygodne miejsce do siedzenia lub leżenia oraz słuchawki do telefonu, z mikrofonem. Najważniejszym dla skutecznego przeprowadzenia zabiegu są komfortowe warunki dla Ciebie, by Beata podczas zabiegu mogła konfrontować przebieg procesu energetycznego w Tobie.

Fizyczne korzyści – ENERGOTERAPIA wpływa na biochemię w organizmie, zmieniając fizjologię:

 • obniża wysokie ciśnienie i reguluje metabolizm, stężenie kwasu mlekowego we krwi, zwiększa dotlenienie organizmu
 • wpływa na redukowanie napięcia mięśniowego, obniżając poziom kortyzolu (hormonu stresu)
 • redukuje bóle związane z napięciem takie jak migreny, owrzodzenie, bezsenność, problemy ze stawami, zapobiega arytmii serca
 • stymuluje zwiększony wyrzut endorfiny, dopaminy oraz serotoniny (hormonów szczęścia) do mózgu, redukując lęk i depresję
 • wspomaga system immunologiczny, a w jego równowadze nasze hormony przeciwko starzeniu zwiększają się o 100%
 • reguluje krążenie krwi w całym organizmie

Psychofizyczne korzyści płynące z zabiegu energią:

 • zmniejsza się niepokój
 • poprawia się stabilność emocjonalna
 • zwiększa się kreatywność
 • osiągasz wewnętrzny spokój i jasność umysłu
 • nabierasz dystansu do problemów
 • każda komórka w ciele wypełnia się energią życia, dlatego stajesz się rozluźniony, lekki i radosny

Zabiegi ENERGOTERAPII przeprowadzane są na odległość, poprzez kontakt tel. lub WhatsApp / Skype. Czas trwania zabiegu to ok. 30min. 

Pierwszy kontakt trwa dłużej, gdyż Beata dzieli się zawsze najpierw wiedzą profilaktyczną (w sferze energetycznej / duchowej), by pomóc skutecznie DUSZY, a przez to CIAŁU, stabilnie powracać do ZDROWIA i w dalszym efekcie, w Twoim życiu, samodzielnie już zapobiegać (energetycznej i fizycznej) utracie równowagi.  

Sukcesy TERAPII ENERGIĄ odnotowuje się w przypadkach wielu chorób, m.in. w:
depresji, nerwic, cukrzycy, Parkinsonie, gangrenie, Alzheimerze, astmie, artretyzmie, żółtaczce typu C, nowotworach, udarach, alergiach, autyzmie, chorobach autoimmunologicznych, chorobie krwi (leukemia, anemia itp.), cholesterolu, chorobach uszu, rozedmie płuc, epilepsji, chorobach oczu, układu rozrodczego (cysty, menopauza, zaburzenia menstruacji, bezpłodność, poronienia), problemach gastrologicznych, sercowych, hemoroidach, nadciśnieniu, chorobach nerek, zatok, skoliozie, rwie kulszowej, chorobach wątroby, prostaty, impotencji, stwardnieniu rozsianym, migrenach, osteoporozie, chorobach o podłożu psychicznym (depresja, lęki, bezsenność), refluksie, wrzodach, żylakach etc.

ENERGOTERAPIA polecana jest również profilaktycznie, by zapobiegać dysfunkcjom i utrzymywać ciało oraz psychikę w równowadze. Psychikę, ponieważ energia przenika głębokie warstwy podświadomości, lecząc psychiczną sferę. Energia zmusza zatem do zmiany nastawienia do życia i samego siebie, do zmiany sposobu myślenia. Rezultaty są zawsze widoczne, bo usunięte zostają przyczyny choroby, które znajdują się na poziomie energetycznym, a nie tylko fizycznym.

Każda dysfunkcja w naszym życiu, czy to na poziomie ciała fizycznego, czy w różnych płaszczyznach życia, to konflikt między ego-osobowością a duszą. Energetyczny, czyli emocjonalny zapis tego konfliktu, wibruje w naszym elektromagnetycznym polu serca, które to z kolei zawiaduje całą energetyczną strukturą naszego ciała.
Wypełniając ten FORMULARZ KONTAKTOWY przekazujesz nam swoje dane osobowe. Udzielenie Tobie odpowiedzi jest równoznaczne z administrowaniem, przez nas, tymi danymi. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Klikając przycisk Wyślij oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności i plików cookies i że ją akceptujesz.