Konkurs

Kochani, oto obiecany dla Was KONKURS na najciekawsze LOGO dla Kooperatywy Światła 😊

Konkurs powstał po to by stworzyć fajną zabawę i wesprzeć naszą wspólną kreatywność, ucząc się współtworzenia dla wspólnego dobrego CELU, który rozwija całą społeczność.

Mimo, iż już wcześniej dostaliśmy od Waszych Serc, ładne projekty loga, za co pięknie dziękujemy, to nagroda jest po to byśmy uczyli się przepływu energii Życia/ Miłości, która ze swojej natury uwielbia się odwzajemniać.

Nagroda dla zwycięzcy – 1000 zł oraz nagrody rzeczowe.

A poniżej, trochę bardziej technicznym językiem, opisane o co nam w logu chodzi 😊

_______

Brief Kreatywny

dla projektanta loga Kooperatywy Światła.

Zleceniodawca – Kooperatywa Światła

Informacje ogólne:

1. termin:

Projekty należy przesłać do 12 września 2022r, na info.kooperatywaswiatla@gmail.com w tytule prosimy wpisać – „konkurs identyfikacja wizualna Kooperatywy Światła”

2. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo przeprowadzenie 2 etapu konkursu, jeżeli nadesłane projekty nie spełniałby założeń i oczekiwań organizatorów. W takiej sytuacji wyłonione zostaną najciekawsze projekty, a ich twórcy zostaną poproszenie o wykonanie konkretnego projektu według koncepcji organizatorów.

3. Nagroda dla zwycięzcy – 1000 zł oraz nagrody rzeczowe.

Cele projektu: stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej społeczności Nowej Ziemi.

Identyfikacja wizualna:

logo Kooperatywy Światła, kolorystyka, krój pisma, przykłady umieszczenia logo na drukach, opakowaniach produktowych oraz materiałach promocyjnych Kooperatywy

Identyfikacja wizualna:

Wprowadzenie do szerokiego grona odbiorców łatwo rozpoznawalnego i budzącego zaufanie znaku graficznego oraz elementów dodatkowych, które razem i osobno będą oddawał cele społeczności i jej przesłanie oraz wartości.

Głównym celem społeczności jest połączenie się ze Źródłem/ Bogiem i stworzenie z nim Jedni a także samoorganizacja społeczności ludzi świadomych która tworzy podwalinę Nowej Cywilizacji. Dzieje się to w oparciu o nowy system wartości i nowy paradygmat kreowania świata.

Nowe wartości to: Miłość, Wolność, Braterstwo, Prawda, Piękno, Zbiorowa Solidarność, Szlachetność, Dobroć, Równość, Akceptacja, Jedność, Współpraca.

Ten nowy paradygmat to Miłość i jednia ze Źródłem. Jak należy rozumieć nowy paradygmat Miłości na konkretnym przykładzie – relacja producent żywności – klient.

Paradygmat Miłości zakłada, że na każdym etapie naszego życia i naszych relacji kierujemy się Miłością. Kochający siebie rolnik ekologiczny z szacunku i miłości do siebie i swojej rodziny tak planuje i organizuje swoją prace i życie aby być szczęśliwym i radosnym człowiekiem.

Utrzymuje wysokie wibracji wdzięczności i błogosławieństwa. W tym stanie świadomości jego życie i uprawiane przez niego rośliny są zdrowe i wysoko wibracyjne.

Kiedy jest Miłością, miłość do niego wraca, również w postaci świadomych i wdzięcznych za jego pracę klientów. Którzy w świadomy sposób wybierają najwyższej jakości produkty, które są zdrowe i dobre dla ich ciała.

Świadomi wartości tych produktów, klienci się gotowi zapłacić więcej za taką usługę.

Kiedy są w stanie miłości, miłość do nich wraca, w postacie dobrego zdrowia i samopoczucie.

Jest to łańcuch powiązań i świadomych wyborów. A nie szybkich relacji i kompulsywnych decyzji zakupowych.

Kooperatywa Światła, jest to całkowicie nowy projekt. Do tej pory w komunikacji wykorzystywano identyfikację zaczerpniętą ze strony Wewnętrzny Wymiar

Wyłoniony znak graficzny oraz cała identyfikacja będą wykorzystywane w internecie, mediach społecznościowych w tym w aplikacji oraz na drukach i różnego rodzaju produktach promowanych przez Kooperatywę i promujących Kooperatywę.

W szczególności interesują nas:

papier firmowy A4, wizytówki, identyfikatory, teczki usztywniane. Nadruki na koszulkach, czapki z daszkiem, plecaki, smycze, kubki termiczne, plecaki, maty do jogi, koce piknikowe, narzędzia ogrodowe, itp

Informacje o zleceniodawcy:

Kooperatywa Światła – społeczność kierująca się takimi wartościami: Miłość, Wolność, Braterstwo, Prawda, Piękno, Zbiorowa Solidarność, Szlachetność, Dobroć, Równość, Akceptacja, Jedność, Współpraca.

Grupa docelowa – Osoby świadome, rozwijające się duchowo. Chcące aktywnie współtworzyć Nową Cywilizację.

Kierujące się w życiu Miłością.

Miłujące Źródło Życia.

Pragnące wyjść poza dotychczasowe ograniczające schematy starego systemu.

Aspirujące do samowystarczalnego stylu życia.

Każdy kto chce żyć w lepszym świecie.

Między innymi osoby skupione wokół Wewnętrznego Wymiaru

Sugestie dotyczące samego projektu:

Logo – Jakie elementy powinny obowiązkowo się w nim znaleźć:

nazwa

kolorystyka/efekt świetlistości

główne przesłanie – jednia, społeczność, świetlistość, współdziałanie, miłość, rozprzestrzenianie się, wysokie wibracje, energia i moc.

Samo logo w pewnym momencie będzie również pełniło funkcję certyfikatu jakości.

Dodatkowo prosimy o przygotowanie – znaków graficznych i wizualizacje (FB i media społecznościowe) przedstawiające każdą z wymienionych wcześniej wartości oraz zobrazowanie w formie grafiki lub plakatu – społeczności połączonej siecią neuronowych połączeń. Zbiorowa świadomość

Propozycje prosimy przesyłać na adres: info.kooperatywaswiatla@gmail.com

Życząc pasjonującej kreacji – pozdrawiamy ciepło Kochani 💝

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *