WARSZTAT Grupowy On-line (dla osób kontynuujących) godz.19.00

Kochani, zapisy na te 2godz. spotkania / WEBINAR ON-LINE & WARSZTAT GRUPOWY ON-LINE odbywające się cyklicznie co 2 tygodnie o godz. 19.00, realizowane są pod adresem e-mail: biuro.wewnetrznywymiar@gmail.com – i pod ten adres prosimy kierować wszystkie POTWIERDZENIA PRZELEWU oraz ewentualne REKLAMACJE, jeśli ktoś z Was nie otrzymał linku do spotkania.

cena uczestnictwa 60zł – potwierdzenie przelewu wysyłamy na adres: biuro.wewnetrznywymiar@gmail.com

Informacja jak się zapisać, jest na dole strony

W związku ze zmianą przepisów dotyczących paragonów i FV, w przypadku potrzeby wystawienia fv, proszę o wcześniejszą informację przed dokonaniem przelewu za uczestnictwo na konto, bez takiej wcześniejszej informacji, nie będzie możliwości wystawienia FV .

Cena uczestnictwa to 50zł. Nr konta na stronie poniżej w linku:

Dla osób regularnie praktykujących poznawanie własnych możliwości, WEWNĘTRZNY WYMIAR organizuje cykliczne, WARSZTATOWE SPOTKANIA On-line o godz. 19.00, które wspierają nasz, Twój rozwój, pod nazwą „Praca z własną Świadomością, zgłębianie jej wielopoziomowej struktury, to warsztaty wspierające naszą ewolucję” 


WARSZTATY GRUPOWE ON-LINE przeznaczone są dla OSÓB po webinarowych, czy indywidualnych sesjach z Beatą Sochą.


W kameralnym gronie i ciepłej atmosferze wraz z innymi przyjaznymi i wznoszącymi swą Świadomość ludźmi, będziesz mogła/mógł konsultować ze mną różne, powiązane z duchowością i życiem tematy. A także, przede wszystkim ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć (to stanowi główny cel takich spotkań) poszerzanie własnej, czującej Świadomości oraz wymieniać się wspólnie doświadczeniami, na swojej ewolucyjnej drodze, czerpiąc również wiedzę i motywację ze świadectwa osób, w nim uczestniczących. Takie, wspólne doświadczanie pola Światła, bardzo wspomaga, szczególnie w początkowych fazach odrywania się od otaczającej nas, niskowibrującej, zbiorowej świadomości.

Warsztat jest skierowany do tych osób , które pragną w swej codzienności funkcjonować w wyższych częstotliwościach nowej energii duchowej Świadomości i z jej poziomu, kroczyć przez swoje życie, jako Twórcy.
Przynależna nam Moc, to żyjąca w nas wysokowibrująca energia, której świadomość CZUCIA w sobie (by panować nad własną rzeczywistością), powinniśmy już odkrywać i rozwijać.

Na takich warsztatach online Beata pomaga doświadczalnie poszerzać swą duchową wiedzę i przez to zrozumieć:
– jak my, jako istoty energetyczne, duchowe, oddziałujemy ze sobą nawzajem, oraz z otoczeniem całej przestrzeni.
– wyjaśnia, czym jest otaczająca nas rzeczywistość i jak skutecznie się z własną Mocą komunikować, aby manifestować w swoim życiu to czego pragniemy.
– pokazuje, jak pracować nad sobą w sposób efektywny, integrujący różne aspekty swojej istoty
– odpowiada na pytania, pomagając rozwiązywać pojawiające się problemy, dając wskazówki i podpowiedzi, pomocne w obudzeniu naturalnej, wewnętrznej Mocy uczestników, płynącej ze Światła, które jest Miłością w każdym z nas.

Na WARSZTATACH GRUPOWYCH ON-LINE wszyscy mają możliwość (jeśli tylko wyrażą taką ochotę) widzieć się i rozmawiać, ponieważ każdy uczestnik, w swoim “warsztatowym pokoju”, będzie mógł korzystać z kamerki i mikrofonu (oczywiście, nie jest to obligatoryjne). Taka forma warsztatów stanowić ma namiastkę przyjemnego, przyjaznego spotkania (rozmów o duchowości, energii etc.) przy kawie, czy herbatce, jakbyśmy to czynili w realu.

Czas trwania ok. 2 godz. i z reguły zaczynamy o godz. 19.00

Uwaga – sama wpłata na konto, bez wysłania potwierdzenia na podanego maila, nie jest gwarancją uczestnictwa.

Nr konta jest podany na stronie w zakładce „Formy Płatności”.

OPIS PROCEDURY ZAPISU I OTRZYMANIA DOSTĘPU

Zapisy z potwierdzeniem wpłaty wysyłamy na adres: na – biuro.wewnetrznywymiar@gmail.com – w tytule wiadomości należy wpisać „WARSZTAT on-line”

Po dokonaniu zapisu oraz opłaceniu uczestnictwa, na swój adres e-mail, NA DZIEŃ PRZED WARSZTATEM lub w DNIU WARSZTATU, otrzymasz od nas zwrotnie link i hasło, dostępu do warsztat online, natomiast w wyznaczonym dniu i godzinie, organizowania WARSZTATU ON-LINE –-> klikniesz na otrzymany link, aby się zalogować, według prowadzącego schematu.

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA.

PROCEDURA LOGOWANIA na WARSZTAT On-line:

Otrzymując od nas zwrotnie link i hasło dostępu, w wyznaczonym dniu WARSZTATU ON-LINE, o wyznaczonej godzinie (zwykle jest to 19.00)

—> KLIKASZ na otrzymany link lub wprowadzasz ID SPOTKANIA, w aplikacji ZOOM, a także IMIĘ/NICK, pod którym będziesz widoczny, na wypadek zadawania pytań, podczas warsztatu, do czego oczywiście serdecznie ZACHĘCAMY :).

TERAZ już nic więcej nie musisz robić, tylko rozsiądź się w wygodnym fotelu i zacznij słuchać wykładu, poddając się przeprowadzanej przez Beatę Sochę sesji. Na WARSZTACIE zyskasz możliwość bezpośredniego kontaktu z Beatą Sochą, poprzez zadawanie pytań na czacie, a także, jeżeli wyrazisz taką chęć, będziesz mógł/mogła skorzystać z kamerki i mikrofonu, stając się aktywnym uczestnikiem VIDEO CZATU.


ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA.