CIAŁO ŚWIETLISTE-góry

Dostrajanie do Ciała Świetlistego – w górach

Warsztaty LETNIE


Dostrajanie się do Ciała Świetlistego oraz zarządzanie swoją energią życiową, to kilku dniowy projekt doskonalenia się, połączony z wypoczynkiem, gdzie dostrajamy się do wymiaru Światła, które to wymusza w nas ewolucję.


Cena warsztatu z pobytem i wyżywieniem 1970 zł/osoba
W zakres ceny wchodzi 6 noclegów (w pokojach 2-4 osobowych),
6 dni całodziennego wyżywienia, kuchnia wegetariańska / wegańska (śniadanie, obiadokolacja a w niej zupa, drugie danie, deser + dostęp do wody, herbaty, kawy) i 6 dni zajęć warsztatowych prowadzonych przez Beatę Socha. Przewidziane są też dodatkowe wieczorne atrakcje – część rozrywkowe, oraz część jako inspirujące zajęcia.

W dniu 07 / niedziela – przyjazd / zakwaterowanie i obiadokolacja o godz. 18.00 W dniu 13 / sobota – wyjazd po południu

W dniu 04 / niedziela – przyjazd / zakwaterowanie i obiadokolacja o godz. 18.00 W dniu 10/ sobota – wyjazd po południu

Ilość miejsc jest ograniczona.

Dla osób dojeżdżających pociągiem – jest możliwość odebrania z najbliższej stacji kolejowej za dopłatą 20zł. Na miejscu jest możliwość wynajęcia rowerów górskich, oraz możliwość korzystania z sauny.


Warunkiem uczestniczenia w warsztatach, jest zapis drogą mailową na adres: biuro.wewnetrznywymiar@gmail.com , oraz wpłata bezzwrotnego zadatku w kwocie 400 zł na konto:

ANQA SP. JAWNA – 96 1140 2004 0000 3402 8000 7854 w tytule przelewu wystarczy podać termin rezerwacji ( lipiec lub sierpień) oraz imię i nazwisko uczestnika

Więcej szczegółów dotyczących miejsca/adresu, czy samych warsztatów, czy innych spraw związanych z pobytem, osobom zainteresowanym będą udzielane już indywidualną korespondencją mailową przez biuro.wewnetrznywymiar@gmail.com , oraz również będzie podany w korespondencji nr telefonu do ewentualnego bezpośredniego kontaktu z osobą zajmującą się rezerwacją.


hdr

Warsztaty odbywają się pięknym ośrodku agroturystycznym, w zacisznym miejscu, w sąsiedztwie dziewiczej natury w Beskidach. Dookoła pola, łąki i lasy, różnorodna zieleń w górzystym terenie, to niekończąca się UCZTA dla oczu – prawdziwy WERNISAŻ.

hdr

Tu będziesz mógł/mogła, w gronie przyjaznych ludzi, nauczyć się wznosić swoje ciało i jego energetyczne pole, do wyższych częstotliwości Światła, by zakotwiczać się w nim i dostrajać do wyższego wymiaru, z którego pochodzisz.Pobyt tu , to duchowa wyprawa ku wyższej wiedzy i duchowej przestrzeni, pełnej Magii, Kreacji, Inspiracji i Radości, która jest w nas, głębszym wymiarem i prawdziwym Domem..

Prowadząca:

wewnetrznywymiar.pl – 3

Prowadząca: Beata Socha


Podczas transformującego wypoczynku, uzdrawiamy energetycznie zaburzone pole Ziemi w przestrzeniach własnego ciała, by zintegrować w nim konflikt odseparowanych aspektów (żeńskość – męskość / ziemia – kosmos) – poszerzamy świadomość z myślenia na czucie.

Duża ilość ćwiczeń jako pracy ze swoją Świadomością i Ciałem, powoduje energetyczne porządkowanie swojego wnętrza, by stabilnie dostroić się do szerszej i piękniejszej wersji swojej duchowej Istoty.

Za pomocą praktyki rozciągania Samoświadomości, uczymy się wyciszenia całej swojej istoty na poziomie duchowym, energetycznym i fizycznym, co powoduje iż wprowadzamy w swoje ciało ład i porządek, dodatkowo je fizycznie rozciągając i energetycznie wzmacniając.
Usuwamy nadmiar napięć, które są zapisem pokoleniowych lęków na poziomie komórkowym, przez co uwalniamy w sobie więcej duchowej stabilności by absorbować w ciało, coraz więcej Światła.
Ćwiczenia poszerzania duchowej Świadomości, zapewnią odpowiednie rozluźnienie i spokój dla umysłu, natomiast praktyka zakotwiczania Światła w ciele, zwiększa w nas ilość energii a przez to siły, niezbędnej by móc swoim silnie energetycznym polem, stawić czoła niskim wibracjom w jakich na co dzień funkcjonujemy w tym świecie.

Zajęcia odbywać się będą w rozłożeniu – około 5 godzin dziennie, a w ich programie:
w codziennych zajęciach, praktykujemy i przez to zakotwiczamy w swojej zawężonej świadomości oraz w ciele, wibrację wyższego pola Świadomości.
Poprzez cykl wykładów, ćwiczeń z ciałem i zabiegów energetycznych, uczymy się i ćwiczymy, by coraz stabilniej umieć żyć w energetycznie poszerzonym polu Świadomego Światła, a przez to Wyższym Wymiarze Istnienia – w jego “przestrzeni czującej” zamiast “myślącej”, jako wyżej wibrującej ENERGII, która jest kochającym Światłem w nas.
Uczymy się również i wyćwiczymy, jak poprzez poszerzoną Świadomość CZUCIA, wyczuć dysfunkcyjne promieniowanie w energetycznym polu ciała, oraz jak je świadomie wspierać i kierować życiodajną energią, by równoważyć miejsca zaburzone, uzdrawiając je w sobie czy bliskich.

_______________________________________________________

Dlaczego powinniśmy świadomie przestrajać się na częstotliwość wyższego wymiaru?
Ponieważ nasza planeta zmienia wibrację, wpuszcza w swoją atmosferę coraz więcej Światła.
Trwający proces wzrastania częstotliwości powoduje, iż Ziemia, w szybkim tempie, dorasta do nowej pozycji, nie oglądając się na to, kto jest już gotowy, by wzrastać, do Wyższego Wymiaru, a kto nie.
Dlatego wszystko się nasila.
W wyniku nasilenia, każdy z nas wzmacnia swoją wibracyjną sygnaturę, która to, każdego z nas, coraz bardziej określa; do którego wymiaru, zapadającego czy wznoszącego, dostraja się w każdej chwili, TERAZ.

Właśnie to absorbowane przez planetę, Światło, powoduje zmiany w naszym ciele fizycznym, na poziomie komórkowym. Powoduje w nas mutację, zmiany w DNA.
Dziejąca się w nas transformacja implikuje, inny stan czucia oraz nowy tok myślenia, byśmy mogli wejść na wyższą ścieżkę ewolucji.
Osoby, które świadomie pracują z tym procesem, czynią swoje ciała pełniejsze Światła i pomimo wielu, po drodze, dolegliwości, związanych z procesem mutacji, są zdrowsze.
Wibracyjne zmiany na Ziemi powodują, że jako istota ludzka, przemieniamy swoje ciało, ze struktury węglowej, na kryształową, z podwójnej helisy DNA, wzrastamy do 12, a następnie do wielowymiarowego DNA. To wszystko w procesie.
Ta wewnętrzna, na poziomie kwantowym, transformacja, zmienia w nas percepcję, w której stare wartości życia odchodzą. Nasze stare, małe “ja” “umiera”, robiąc miejsce wyższemu aspektowi, naszej Świetlistej Jaźni. Wchodzimy na jej coraz szerszą, duchową perspektywę, fizycznie, emocjonalnie i mentalnie, a jako gatunek, stajemy się nową Istotą.
Proces zmian DNA, w nas, jest często zwany procesem Wniebowstąpienia, w którym jako człowiek osiągamy ciało Świetliste, ucząc się w tym procesie pełnej Boskiej Miłości, co daje w nas początek, nowemu życiu nowej, świetlistej formie.


Ciało doświadcza wielu niezwykłych przeżyć, otwiera mądrość Wszechświata, osiąga zrozumienie jego praw.
Dostajemy szansę przyłączenia się do Kosmicznej Świadomości Chrystusowej.
A, od możliwości przenikania promieni Światła, w nasze ciało fizyczne i eteryczne zależy, jak szybko ukształtuje się w nas ta piękna Świadomość.
Światło daje życie i tworzy wyższe formy. Obecnie, zmienia nas – człowieka, w naturę wielowymiarową.
Nie każdy wierzy w ten dziejący się już proces. Nadal jeszcze odważna mniejszość, wychodzi naprzeciw tym nowym zmianom,, w transformacji, świadomie przechodząc proces transmutacji, w którym aktywują się nieczynne dotychczas, nici DNA.

Jesteśmy w trakcie oczyszczania swoich ciał, z nieharmonijnych wzorców częstotliwości, zapisanych w nich doświadczeń, z niższych wymiarów, w których przez długi czas, bardzo silnym czynnikiem kontrolującym naszą Świadomość, był strach.
Podczas doświadczenia niższych wymiarów zapomnieliśmy, że mamy bezpośrednie połączenie ze Źródłem Mocy, które jest Światłem, w nas.
Teraz, kiedy wydostajemy się ze stanu amnezji, wznosząc swą Świadomość, ku Światłu, zaczynamy sobie coraz więcej i więcej przypominać, sięgając głębiej, w mądrość otaczającego Wszechświata.


Jako ciekawostkę o energii życia, której czucia i kierowania nauczam dodam, iż sztuka uzdrawiania Energią jest starą sztuką leczenia. Już w starożytności wiedziano, że zaburzenia pojawiają się najpierw w aurze człowieka, a dopiero potem przenoszą się na ciało i w ten sposób powstają choroby. Od tej wiedzy odczuwania zostaliśmy skutecznie odcięci, poprzez rozbudowywaną w nas lewą półkulę, która zdominowała myśleniem nasze czucie, które jest darem przynależnym każdemu z nas. Życiodajna Energia uzdrawia kompleksowo – ciało, podświadomość, duszę, usuwa blokady, uciążliwe programy, lęki itd.
Wspiera naturalny proces samouzdrawiania, sprzyja samoleczeniu, wzmacnia, oczyszcza z toksyn, jest cudownym darem dla wszystkich, który sprawia, że życie przeżywamy bardziej spokojnie. Pod wpływem jej przepływu pojawiają się: szczęście, radość z tego co mamy, spokój i równowaga. Pozbywamy się lęków, strachu o jutro, o przyszłość. Możemy, w dużym stopniu poprawić lub całkowicie usunąć, z naszego życia, wiele problemów, jak choroby, czy dręczące latami dolegliwości. Będziecie w stanie poprawić, swój ogólny stan zdrowia i samopoczucia.