WEBINAR On-line (dla osób pierwszy raz) godz. 19.00

WEBINAROWE SESJE , to cykl spotkań online dla osób pierwszy raz, przeprowadzanych przez Beatę, na których w sposób praktyczny, pokazuje i omawia, jak uzdrawiać siebie, swoje ciało, jak dostrajać się do wyższego wymiaru Świadomości, świadomie funkcjonować i utrzymywać się w nim na tym niżej wibrującym świecie, oraz przez to (z poziomu wewnętrznie poszerzonej Świadomości), skutecznie KREOWAĆ w zewnętrznym wymiarze materii.

W początkowej jego części, Beata przeprowadza zawsze energetyczną sesję poszerzania Świadomości (o aspekt czujący – Serca), następnie opisuje proces wzrostu naszej Świadomości, na końcu, odpowiada na pytania uczestników, pomagając im w rozwiązywaniu bieżących problemów, pojawiających się w ich praktykach.
Ogólnie rzecz ujmując –> Beata WSPIERA, MOTYWUJE i cierpliwie TŁUMACZY.

WEBINARY ON-LINE przeznaczone są przede wszystkim dla osób pierwszy raz, które zainteresowane są procesem przestrajania swojej Świadomości do wyższych częstotliwości, po to, by stabilniej funkcjonować w poszerzonym Wymiarze Świadomości, który coraz bardziej nakłada się na znany nam, zawężony wymiar mentalny.

Dzięki dostrajaniu się do wyżej wibrującej Świadomości siebie przebudzamy się z paraliżującej nasze działania niemocy i zaczynamy żyć inaczej (niż do tej pory).
Z pełną Świadomością swojej wewnętrznej wartości, która otwiera w nas nową przestrzeń BYCIA, jako ODCZUWANIA, zamiast ROZMYŚLANIA. Ta przestrzeń, to przestrzeń lekkości i zaufania.
Dzięki tej nowej, wibracyjnej przestrzeni w nas, więcej rozumiemy, odczuwamy, widzimy i umiemy.
Jesteśmy już w stanie świadomie modelować swoją rzeczywistość, gdyż odzyskujemy wewnętrzne Światło, które jest naszym Domem.

PAMIĘTAJMY, że częstotliwość pola energetycznego naszej planety sukcesywnie podnosi swoją wibrację.
Zmiana ta wpływa na naszą całą energetyczną strukturę (którą jesteśmy), na nasze DNA, komórki ciała, pole mentalne i emocjonalne. Konsekwencją tego procesu jest przyspieszenie naszych myśli, gdzie wraz z nimi, przyspiesza także i czas (co każdy pewnie w sobie coraz bardziej odczuwa). Dlatego odczuwamy coraz bardziej stres świata zewnętrznego.
Ten proces energetycznego przestrojenia przymusza nas “odgórnie” do zmiany naszej Świadomości, która dotychczas oparta była głównie na świadomości mentalnej. Obecnie przestrajamy się do Świadomości Serca, czyli strefy odczuwalnej. I z tego, ewolucyjnego procesu, powinniśmy w coraz większym stopniu zdawać sobie sprawę. Beata, sama przecierając ten szlak, naucza jak popłynąć na tej fali nowej, wyższej częstotliwości. Pokazując tłumaczy, jak w sposób praktyczny poszerzać własną Świadomość (z płaszczyzny fizycznej, do energetycznej i duchowej), łącząc ciało, umysł i duszę w JEDNOŚĆ. Celem jest odnalezienie w tym połączeniu HARMONII i swojej prawdziwej TOŻSAMOŚCI (w przestrzeni serca), która to wprowadza dopiero w sztukę uzdrawiania siebie, otoczenia oraz świadomej KREACJI RZECZYWISTOŚCI. Beata, w ten sposób wyraźnie pokazuje, jak dostroić się i funkcjonować w wyżej wibrującym polu nowej energii.

W związku ze zmianą przepisów dotyczących paragonów i FV, w przypadku potrzeby wystawienia fv, proszę o wcześniejszą informację przed dokonaniem przelewu za uczestnictwo na konto, bez takiej wcześniejszej informacji, nie będzie możliwości wystawienia FV .

Zapisy są na adres:  biuro.wewnetrznywymiar@gmail.com

Cena uczestnictwa 80zł, wystarczy wysłać potwierdzenie wpłat, w tytule wiadomości wpisać „WEBINAR”, po czym automatycznie dokonujemy zapisu dając odpowiedź w sprawie dostępu do spotkania.

Nr konta poniżej w linku do strony:

PROCEDURA ZAPISU:

WEBINAR On-line trwa ok. 2 godzin. Start WEBINARU następuje zazwyczaj o godzinie 19.00 . Zapis z webinaru nie będzie udostępniany.

Po dokonaniu zapisu oraz opłaceniu uczestnictwa, na swój adres e-mail, NA DZIEŃ PRZED WEBINAREM lub w DNIU WEBINARU jeśli się tak późno zapisałaś/eś, otrzymasz od nas zwrotnie link i hasło, dostępu do webinaru online, natomiast w wyznaczonym dniu i godzinie, organizowania WEBINARU ON-LINE –-> klikniesz na otrzymany link, aby się zalogować, według prowadzącego schematu.

PROCEDURA LOGOWANIA na WEBINAR On-line:

Otrzymując od nas zwrotnie link i hasło dostępu, w wyznaczonym dniu WEBINARU, o wyznaczonej godzinie (zwykle jest to 19.00)

—> KLIKASZ na otrzymany link lub wprowadzasz ID SPOTKANIA, w aplikacji ZOOM, a także IMIĘ/NICK, pod którym będziesz widoczny, na wypadek zadawania pytań, podczas webinaru, do czego oczywiście serdecznie ZACHĘCAMY :).

TERAZ już nic więcej nie musisz robić, tylko rozsiądź się w wygodnym fotelu i zacznij słuchać wykładu, poddając się przeprowadzanej przez Beatę Sochę sesji. Na WEBINARZE zyskasz możliwość bezpośredniego kontaktu z Beatą Sochą, poprzez zadawanie pytań na czacie, a także, jeżeli wyrazisz taką chęć, będziesz mógł/mogła skorzystać z kamerki i mikrofonu, stając się aktywnym uczestnikiem VIDEO CZATU.