Bioenergia/energia życia

Nie umawiam się na zabiegi bioenergią, natomiast zachęcam do korzystania z mojej wiedzy – jak pomagać sobie samemu energią / i własną świadomością – wiedzą tą dzielę się na swoich warsztatach stacjonarnych oraz warsztatach online. Szczegóły tego czego nauczam, są w opisie moich warsztatów w zakładce „Terminarz Wydarzeń”

ZABIEG – Energoterapii oraz Profilaktyka Zdrowotna 

Nauczam jak lokalizować blokady energetyczne , które następnie są oczyszczane, a w następstwie tego, odblokowywane, uwięzione uczucia i emocjonalny ból. Celem nadrzędnym jest uwolnienie przepływu energii, której przepływ przywraca zakłóconą równowagę (na poziomie energetycznym, a przez to i na fizycznym, w organizmie). Gdy pole energetyczne jest zrównoważone i ciało fizyczne jest odżywione energią zaczynają się równoważyć procesy biochemiczne, co prowadzi do zrównoważenia systemów fizycznych, a w konsekwencji przywraca to ZDROWIE.

Dla energii ODLEGŁOŚĆ nie stanowi przeszkody, gdyż dla niej dystans nie istnieje.

Fizyczne korzyści – ENERGOTERAPIA wpływa na biochemię w organizmie, zmieniając fizjologię:

 • obniża wysokie ciśnienie i reguluje metabolizm, stężenie kwasu mlekowego we krwi, zwiększa dotlenienie organizmu
 • wpływa na redukowanie napięcia mięśniowego, obniżając poziom kortyzolu (hormonu stresu)
 • redukuje bóle związane z napięciem takie jak migreny, owrzodzenie, bezsenność, problemy ze stawami, zapobiega arytmii serca
 • stymuluje zwiększony wyrzut endorfiny, dopaminy oraz serotoniny (hormonów szczęścia) do mózgu, redukując lęk i depresję
 • wspomaga system immunologiczny, a w jego równowadze nasze hormony przeciwko starzeniu zwiększają się o 100%
 • reguluje krążenie krwi w całym organizmie

Psychofizyczne korzyści płynące z zabiegu energią:

 • zmniejsza się niepokój
 • poprawia się stabilność emocjonalna
 • zwiększa się kreatywność
 • osiągasz wewnętrzny spokój i jasność umysłu
 • nabierasz dystansu do problemów
 • każda komórka w ciele wypełnia się energią życia, dlatego stajesz się rozluźniony, lekki i radosny

  

Sukcesy TERAPII ENERGIĄ odnotowuje się w przypadkach wielu chorób, m.in. w:
depresji, nerwic, cukrzycy, Parkinsonie, gangrenie, Alzheimerze, astmie, artretyzmie, żółtaczce typu C, nowotworach, udarach, alergiach, autyzmie, chorobach autoimmunologicznych, chorobie krwi (leukemia, anemia itp.), cholesterolu, chorobach uszu, rozedmie płuc, epilepsji, chorobach oczu, układu rozrodczego (cysty, menopauza, zaburzenia menstruacji, bezpłodność, poronienia), problemach gastrologicznych, sercowych, hemoroidach, nadciśnieniu, chorobach nerek, zatok, skoliozie, rwie kulszowej, chorobach wątroby, prostaty, impotencji, stwardnieniu rozsianym, migrenach, osteoporozie, chorobach o podłożu psychicznym (depresja, lęki, bezsenność), refluksie, wrzodach, żylakach etc.

ENERGOTERAPIA polecana jest również profilaktycznie, by zapobiegać dysfunkcjom i utrzymywać ciało oraz psychikę w równowadze. Psychikę, ponieważ energia przenika głębokie warstwy podświadomości, lecząc psychiczną sferę. Energia zmusza zatem do zmiany nastawienia do życia i samego siebie, do zmiany sposobu myślenia. Rezultaty są zawsze widoczne, bo usunięte zostają przyczyny choroby, które znajdują się na poziomie energetycznym, a nie tylko fizycznym.

Każda dysfunkcja w naszym życiu, czy to na poziomie ciała fizycznego, czy w różnych płaszczyznach życia, to konflikt między ego-osobowością a duszą. Energetyczny, czyli emocjonalny zapis tego konfliktu, wibruje w naszym elektromagnetycznym polu serca, które to z kolei zawiaduje całą energetyczną strukturą naszego ciała.