WARSZTATY Stacjonarne w Łodzi

Fragment WARSZTATÓW STACJONARNYCH – Wewnętrzny Wymiar – Beata Socha

Fragment WARSZTATÓW STACJONARNYCH – Wewnętrzny Wymiar – Beata Socha


Poznawanie Mocy Wyższej Świadomości


Na spotkaniu zdobędziesz wyższą wiedzę o sobie samym oraz jej doświadczysz. Odnajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań.

Cena uczestnictwa 500 zł

Nasza planeta się zmienia, jej częstotliwość pola energetycznego sukcesywnie podnosząc swoją wibrację, bardzo skutecznie nas w przebudzeniu duchowej Świadomości wspiera.

Jesteśmy w nieustającym procesie EWOLUCJI – postrzeganej jako najwyższy sens naszej ludzkiej egzystencji.
Ewolucja ta dokonuje się w wielowymiarowym planie, dlatego częstotliwość pola energetycznego naszej planety również sukcesywnie podnosi swoją wibrację.
Zmiana ta z kolei wpływa na naszą całą energetyczną strukturę, którą jesteśmy – na nasze DNA, komórki ciała, pole mentalne i emocjonalne.
Wskutek tego przyspieszają nasze myśli, przyspiesza też czas, mamy również coraz intensywniejsze doznania w ciele i zauważalne zmiany w codziennym życiu.
Teraz w naszej ewolucji, istotne jest, by doświadczalnie poznawać, Kim Prawdziwie Jesteśmy i dokąd nas ta wiedza prowadzi, a także poczuć do głębi, jak w tym procesie ewolucji rozwija się w nas ogromna MOC, coraz pilniej domagająca się odkrycia i rozwoju.

Owa MOC to żyjąca w nas energia, której świadomość odczuwania służy nam do tego, by w pełni zapanować nad własną rzeczywistością.


Dlatego, warsztaty Stacjonarne „POZNAWANIE MOCY WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI” przeznaczone są przede wszystkim dla OSÓB, które pragną skutecznie wyjść z niskiej częstotliwości tego świata, ze stanu “bycia ofiarą”, by w końcu z PEWNOŚCIĄ i ODWAGĄ wkroczyć w swoje życie, z wyższego poziomu Świadomości, jako przytomnego TWÓRCY który jest BOGIEM w nas.
To warsztat, na którym Beata Socha naucza, jak podłączyć się pod źródło zasilania, dostrajać się do wyższych częstotliwości i wchodzić w świadomą relację z kochającym Światłem, które jedynym CELEM jest, by wspierać naszą EWOLUCJĘ jako DUSZA.

CZAS TRWANIA takiego stacjonarnego wydarzenia to 2 DNI


WARSZTAT „POZNAWANIE MOCY WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI” składa się z 2 CZĘŚCI.


I CZĘŚĆ WARSZTATÓW / SOBOTA / 11.00 – 18.00

w I CZĘŚCI, nasza Prelegentka – BEATA SOCHA uczy, jak w sposób praktyczny, PRZENIEŚĆ SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ z płaszczyzny fizycznej, do energetycznej i duchowej, łącząc, w sposób spójny, ciało, umysł i duszę. W takim stanie JEDNOŚCI, połączeniu, jako faktyczna, prawdziwa Świadomość, możliwym jest dopiero ODNALEZIENIE SWOJEJ PRAWDZIWEJ TOŻSAMOŚCI (w przestrzeni SERCA), która w następstwie wprowadza w sztukę ŚWIADOMEJ KREACJI WŁASNEJ RZECZYWISTOŚCI. Rzeczywistości poza dualizmem, innymi słowy rzecz ujmując, uczymy się jak żyć w wyżej wibrującym polu NOWEJ ENERGII, która jest Światłem w nas.
Beata Socha pokazuje, jak uzdrowić zaburzone wibracje swojego serca oraz uruchomić i zrozumieć jego ukrytą technologię. W wyniku takiego działania możliwym staje się OCZYSZCZENIE SWOJEJ PAMIĘCI KOMÓRKOWEJ, a przy tym sukcesywne odkrywanie w sobie głębszego wymiaru czucia, w którym można zmienić swoje życie, tworząc je z wyższego poziomu (po to, by robić w końcu to czego pragnie serce, a nie to, do czego się nas przymusza)


PRZERWA OBIADOWA (obiad we własnym zakresie) / 14.00 – 15.00II CZĘŚĆ WARSZTATÓW / NIEDZIELA / godz. 10.00 – 17.00


w II części Beata Socha wskazuje, jak poprzez poszerzoną Świadomość CZUCIA, wyczuć dysfunkcyjne promieniowanie w energetycznym polu ciała, oraz jak świadomie kierować życiodajną energią, by równoważyć miejsca zaburzone, uzdrawiając je w sobie, czy też bliskich.
Sztuka uzdrawiania Energią jest starą sztuką leczenia. Już w starożytności wiedziano, że zaburzenia pojawiają się najpierw w aurze człowieka, a dopiero potem przenoszą się na ciało i w ten sposób powstają choroby. Od tej wiedzy ODCZUWANIA zostaliśmy skutecznie odcięci, poprzez rozbudowywaną w nas lewą półkulę, która zdominowała myśleniem nasze czucie, które jest darem przynależnym każdemu z nas.
Życiodajna Energia uzdrawia kompleksowo – ciało, podświadomość, duszę, usuwa blokady, uciążliwe programy, lęki itd.
Wspiera naturalny proces samouzdrawiania, sprzyja samoleczeniu, wzmacnia, oczyszcza z toksyn, jest cudownym darem dla wszystkich, darem, który sprawia, że życie przeżywamy bardziej spokojnie. Pod wpływem harmonijnego przepływu ŻYCIODAJNEJ ENERGII pojawia się: szczęście, radość z tego co mamy, spokój i równowaga, pozbywamy się lęków, strachu o jutro, o przyszłość. Amplituda tej ENERGII może w dużym stopniu poprawić lub całkowicie usunąć z naszego życia wiele problemów: choroby, dręczące latami dolegliwości, poprawić ogólnie stan zdrowia i samopoczucia.

W drugiej części również, będziemy odkrywać swoje wnętrze i porządkować je energetycznie, by stabilnie dostroić się do szerszej i piękniejszej wersji swojej duchowej istoty.

Za pomocą praktyki rozciągania Samoświadomości, pokażę i nauczę wyciszenia całej swojej istoty na poziomie energetycznym i fizycznym, co powoduje iż wprowadzamy w swoje ciało ład i porządek, dodatkowo je fizycznie rozciągając i energetycznie wzmacniając. 
Usuwać będziemy nadmiar napięć które są stresem w nas, przez to dodając sobie więcej duchowej stabilności. 
Ćwiczenia rozciągania Świadomości, dają odpowiednie energetyczne poszerzenie i poddanie umysłu.
Zakotwiczanie Świadomości w całym sobie, zwiększa w nas ilość energii a przez to siły, niezbędnej by móc swoim silnie energetycznym polem, stawić czoła niskim wibracjom w jakich na co dzień funkcjonujemy w tym świecie. 
PRZERWA OBIADOWA / PRZEWIDZIANA GODZINA/ – DO USTALENIA W DNIU WARSZTATÓW (we własnym zakresie; opcjonalnie, możliwość zamówienia cateringu, w dod. cenie)FRAGMENT WARSZTATÓW

Fragment WARSZTATÓW STACJONARNYCH – Wewnętrzny Wymiar – Beata Socha

CZEGO DOŚWIADCZYSZ I CZEGO SIĘ NAUCZYSZ NA STACJONARNYCH WARSZTATACH ?

– zrozumiesz i poczujesz, a przez to dotkniesz Duchowego świata, w którym z czasem rozwiniesz swój własny potencjał oraz odkryjesz swoje naturalne talenty i duchową misję,
– doświadczysz, a przez to dowiesz się jak pracować nad sobą, w sposób efektywny, integrujący różne aspekty swojej istoty,
– zrozumiesz jak rozwijać się Duchowo, utrzymując wyższy stan Świadomości i jednocześnie, sprawnie funkcjonować, w otaczającej CIĘ codzienności,
– zrozumiesz sztukę Świadomej Kreacji własnej rzeczywistości, poprzez źródło twojej Duchowej Mocy, Mocy, która istnieje w zintegrowanym polu wyżej wibrującej Energii


KORZYŚCI, JAKIE WYNIESIESZ SPOWODUJĄ, ŻE:


zbudujesz kontakt z nieuświadomioną, wewnętrzną Wiedzą oraz Duszą, przez co:
– na nowo, świeżo spojrzysz na siebie i swoją historię,
– zaczniesz odczuwać własną siłę i przez to poznasz swoją rolę w świecie,
– odkryjesz własny cel istnienia i w zgodzie z nim zbudujesz wizję dalszego życia, już w wyższym i piękniejszym wymiarze Duchowej Świadomości.

______________________________________________________________________________________________________________________________

*INFORMACJE PORZĄDKOWE: dokładny adres spotkania będzie podany bezpośrednio uczestnikom, przed samym spotkaniem, a na miejscu będzie możliwość zrobienia sobie herbatki lub kawy (natomiast obiad we własnym zakresie, będzie możliwość wspólnego cateringu)

Liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPISY na adres; biuro.wewnetrznywymiar@gmail.com*na szczegółowe pytania odpowiadamy indywidualnie