WARSZTAT w Łodzi

Poznawanie Mocy Wyższej Świadomości

Miejsce spotkania jest w okolicach centrum Łodzi, nocleg we własnym zakresie, ale na miejscu jest też możliwość za dodatkową niewielką opłatą nocleg w sali na materacach (własny śpiwór i poduszka). Dokładny adres i szczegóły spotkania będzie podany drogą mailową przy zapisie.

Nasza planeta się zmienia, jej częstotliwość pola energetycznego sukcesywnie podnosząc swoją wibrację, bardzo skutecznie nas w przebudzeniu duchowej Świadomości wspiera. Jesteśmy w nieustającym procesie EWOLUCJI – postrzeganej jako najwyższy sens naszej ludzkiej egzystencji.
Ewolucja ta dokonuje się w wielowymiarowym planie, dlatego częstotliwość pola energetycznego naszej planety również sukcesywnie podnosi swoją wibrację.
Zmiana ta z kolei wpływa na naszą całą energetyczną strukturę, którą jesteśmy – na nasze DNA, komórki ciała, pole mentalne i emocjonalne.
Wskutek tego przyspieszają nasze myśli, przyspiesza też czas, mamy również coraz intensywniejsze doznania w ciele i zauważalne zmiany w codziennym życiu.
Teraz w naszej ewolucji, istotne jest, by doświadczalnie poznawać, Kim Prawdziwie Jesteśmy i dokąd nas ta wiedza prowadzi, a także poczuć do głębi, jak w tym procesie ewolucji rozwija się w nas ogromna MOC, coraz pilniej domagająca się odkrycia i rozwoju. Owa MOC to żyjąca w nas energia, której świadomość odczuwania służy nam do tego, by w pełni zapanować nad własną rzeczywistością.


Dlatego, warsztaty Stacjonarne „POZNAWANIE MOCY WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI” przeznaczone są przede wszystkim dla OSÓB, które pragną skutecznie wyjść z niskiej częstotliwości tego świata, ze stanu “bycia ofiarą”, by w końcu z PEWNOŚCIĄ i ODWAGĄ wkroczyć w swoje życie, z wyższego poziomu Świadomości, jako przytomnego TWÓRCY który jest BOGIEM w nas.
To warsztat, na którym Beata Socha naucza, jak podłączyć się pod źródło zasilania, dostrajać się do wyższych częstotliwości i wchodzić w świadomą relację z kochającym Światłem, które jedynym CELEM jest, by wspierać naszą EWOLUCJĘ jako DUSZA.

I część sobota – godz. 11.00 do 18.00 – w pierwszej części uczę w sposób praktyczny przenoszenia Świadomości z płaszczyzny fizycznej do energetycznej i duchowej, łącząc ciało, umysł i duszę w jedność jako Świadomość, by w tym połączeniu odnaleźć swoją prawdziwą tożsamość w przestrzeni serca, która wprowadza w sztukę świadomej kreacji własnej rzeczywistości; poza dualizmem, prostszymi słowy mówiąc uczymy się jak żyć w wyżej wibrującym polu NOWEJ ENERGII, która jest Światłem w nas.
Pokazuję jak uzdrowić zaburzone wibracje swojego serca, jak uruchomić i zrozumieć jego ukrytą technologię w wyniku czego można oczyścić swoją pamięć komórkową i odkryć w sobie głębszy wymiar czucia, w którym można zmienić swoje życie tworząc je z wyższego poziomu, by robić w końcu to czego pragnie serce, a nie to, do czego się nas przymusza.

w godz. 14.00 – 15.00 przerwa na obiad (we własnym zakresie)

II część niedziela godz. 10.00 – 17.00 – w pierwszej części spotkania niedzielnego pokazuję BIOENERGIĘ – jak poprzez poszerzoną Świadomość CZUCIA, wyczuć dysfunkcyjne promieniowanie w ciele, które się zadziewa na poziomie energetycznym naszego ciała, oraz jak świadomie kierować życiodajną energią, by równoważyć miejsca zaburzone, uzdrawiając je w sobie czy bliskich.

Sztuka uzdrawiania Energią jest starą sztuką leczenia , już w starożytności wiedziano, że zaburzenia pojawiają się najpierw w aurze człowieka, dopiero potem przenoszą się na ciało i w ten sposób powstają choroby. Od tej wiedzy odczuwania zostaliśmy skutecznie odcięci poprzez rozbudowywaną w nas lewą półkulę, która zdominowała myśleniem nasze czucie, które jest darem przynależnym każdemu z nas.
Życiodajna Energia uzdrawia kompleksowo – ciało, podświadomość, duszę, usuwa blokady, uciążliwe programy, lęki itd.
Wspiera naturalny proces samouzdrawiania, sprzyja samoleczeniu, wzmacnia, oczyszcza z toksyn, jest cudownym darem dla wszystkich, który sprawia, że życie przeżywamy bardziej spokojnie, pod wpływem jej przepływu pojawia się: szczęście, radość z tego co mamy, spokój i równowaga, pozbywamy się lęków, strachu o jutro, o przyszłość, może w dużym stopniu poprawić lub całkowicie usunąć z naszego życia wiele problemów: choroby, dręczące latami dolegliwości, poprawić ogólnie stan zdrowia i samopoczucia.

Również przewidziana przerwa posiłkowa – we własnym zakresie.


CZEGO DOŚWIADCZYSZ I CZEGO SIĘ NAUCZYSZ NA STACJONARNYCH WARSZTATACH ?

– zrozumiesz i poczujesz, a przez to dotkniesz Duchowego świata, w którym z czasem rozwiniesz swój własny potencjał oraz odkryjesz swoje naturalne talenty i duchową misję,
– doświadczysz, a przez to dowiesz się jak integrować różne aspekty swojej istoty,
– zrozumiesz jak rozwijać się Duchowo, utrzymując wyższy stan Świadomości i jednocześnie, sprawnie funkcjonować, w otaczającej CIĘ codzienności,
– zrozumiesz sztukę Świadomej Kreacji własnej rzeczywistości, poprzez źródło twojej Duchowej Mocy, Mocy, która istnieje w zintegrowanym polu wyżej wibrującej Energii.


KORZYŚCI, JAKIE WYNIESIESZ SPOWODUJĄ, ŻE:


zbudujesz kontakt z nieuświadomioną, wewnętrzną Wiedzą, przez co:
– na nowo, świeżo spojrzysz na siebie i swoją historię,
– zaczniesz odczuwać własną siłę i przez to poznasz swoją rolę w świecie,
– odkryjesz własny cel istnienia i w zgodzie z nim zbudujesz wizję dalszego życia, już w wyższym i piękniejszym wymiarze Duchowej Świadomości.

________________________________________________________________________________________________________________

*INFORMACJE PORZĄDKOWE: dokładny adres spotkania będzie podany bezpośrednio uczestnikom, przed samym spotkaniem.

Liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPISY na adres; biuro.wewnetrznywymiar@gmail.com


*na szczegółowe pytania odpowiadamy indywidualnie