WARSZTAT w Łodzi

Poznawanie Mocy Wyższej Świadomości


Na spotkaniu zdobędziesz wyższą wiedzę o sobie samym oraz jej doświadczysz. Odnajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań.

Cena uczestnictwa 500 zł

Nasza planeta się zmienia, jej częstotliwość pola energetycznego sukcesywnie podnosząc swoją wibrację, bardzo skutecznie nas w przebudzeniu duchowej Świadomości wspiera.

Jesteśmy w nieustającym procesie EWOLUCJI – postrzeganej jako najwyższy sens naszej ludzkiej egzystencji.
Ewolucja ta dokonuje się w wielowymiarowym planie, dlatego częstotliwość pola energetycznego naszej planety również sukcesywnie podnosi swoją wibrację.
Zmiana ta z kolei wpływa na naszą całą energetyczną strukturę, którą jesteśmy – na nasze DNA, komórki ciała, pole mentalne i emocjonalne.
Wskutek tego przyspieszają nasze myśli, przyspiesza też czas, mamy również coraz intensywniejsze doznania w ciele i zauważalne zmiany w codziennym życiu.
Teraz w naszej ewolucji, istotne jest, by doświadczalnie poznawać, Kim Prawdziwie Jesteśmy i dokąd nas ta wiedza prowadzi, a także poczuć do głębi, jak w tym procesie ewolucji rozwija się w nas ogromna MOC, coraz pilniej domagająca się odkrycia i rozwoju.

Owa MOC to żyjąca w nas energia, której świadomość odczuwania służy nam do tego, by w pełni zapanować nad własną rzeczywistością.


Dlatego, warsztaty Stacjonarne „POZNAWANIE MOCY WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI” przeznaczone są przede wszystkim dla OSÓB, które pragną skutecznie wyjść z niskiej częstotliwości tego świata, ze stanu “bycia ofiarą”, by w końcu z PEWNOŚCIĄ i ODWAGĄ wkroczyć w swoje życie, z wyższego poziomu Świadomości, jako przytomnego TWÓRCY który jest BOGIEM w nas.
To warsztat, na którym Beata Socha naucza, jak podłączyć się pod źródło zasilania, dostrajać się do wyższych częstotliwości i wchodzić w świadomą relację z kochającym Światłem, które jedynym CELEM jest, by wspierać naszą EWOLUCJĘ jako DUSZA.


CZEGO DOŚWIADCZYSZ I CZEGO SIĘ NAUCZYSZ NA STACJONARNYCH WARSZTATACH ?

– zrozumiesz i poczujesz, a przez to dotkniesz Duchowego świata, w którym z czasem rozwiniesz swój własny potencjał oraz odkryjesz swoje naturalne talenty i duchową misję,
– doświadczysz, a przez to dowiesz się jak pracować nad sobą, w sposób efektywny, integrujący różne aspekty swojej istoty,
– zrozumiesz jak rozwijać się Duchowo, utrzymując wyższy stan Świadomości i jednocześnie, sprawnie funkcjonować, w otaczającej CIĘ codzienności,
– zrozumiesz sztukę Świadomej Kreacji własnej rzeczywistości, poprzez źródło twojej Duchowej Mocy, Mocy, która istnieje w zintegrowanym polu wyżej wibrującej Energii


KORZYŚCI, JAKIE WYNIESIESZ SPOWODUJĄ, ŻE:


zbudujesz kontakt z nieuświadomioną, wewnętrzną Wiedzą oraz Duszą, przez co:
– na nowo, świeżo spojrzysz na siebie i swoją historię,
– zaczniesz odczuwać własną siłę i przez to poznasz swoją rolę w świecie,
– odkryjesz własny cel istnienia i w zgodzie z nim zbudujesz wizję dalszego życia, już w wyższym i piękniejszym wymiarze Duchowej Świadomości.

________________________________________________________________________________________________________________

*INFORMACJE PORZĄDKOWE: dokładny adres spotkania będzie podany bezpośrednio uczestnikom, przed samym spotkaniem.

Liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPISY na adres; biuro.wewnetrznywymiar@gmail.com


*na szczegółowe pytania odpowiadamy indywidualnie