Opinie uczestników

Ponieważ FB zmienia ciągle ustawienia, w których często znikają recenzje , poniżej przeklejone są opinie z FB, uczestników różnych spotkań z Beatą

Kliknij przycisk, by wyświetlić opinie:Piękny człowiek, piękna kobieta, piękne przekazy. Pokazuje jak łatwo wyjść z matriksa, odnaleźć w sobie człowieczeństwo czyli boskość. 4 dni warsztatów było cudownym doświadczeniem, po powrocie ego mi wyrzucało wszystkie stare sztuczki i programy, co nie było dla mnie łatwe, ale codzienna praktyka zrobiła swoje. Mam spokój w sobie, że jestem na dobrej drodze i idę w dobrym kierunku. ZUS, US, POLICJA, SĄDY, URZEDY to korporacje matriksa, i są sztucznym wytworem czasami nawet religią. Dla mnie już nieistotną scenografią. Ja mam coś prawdziwego. Dziękuję ci Beatko 🌹🙏❣️.

Marta Ramen

—-

Piękna wiedza przekazana w cudowny sposób!💛🧡💛

Anna Szwagiel

——

Przekazy Beatki są kojące, przenikające serce i duszę. Oczyszczają, wznoszą i wzmacniają. Ostatnio uczestniczyłam w 4-dniowych warsztatach on line z Beatką. Było po prostu Cudownie… 💓 Cztery dni z Beatką i z Bogiem dzięki Beatce mocno z Bogiem. Z całego serca bardzo Ci dziękuję Beatko za te doświadczenia, za te przeżycia, za to że jesteś i nas prowadzisz do Boga. Błogosławię Ciebie i Twoja Rodzinkę Światłem Miłości ukochanego Stwórcy. Błogosławię Was.

Elżbieta Pospolitak😀

——-

Polecam wszystkie webinary, warsztaty, filmy Beatki. Niesamowita energia, wspaniałe przekazy i wiedza.

Beata Chaczko

——–

Polecam Beatkę🥰 Byłam na jej warsztatach i klapki mi z nóg spadły taka moc była🙉. Piękna i prawdziwa a to co przekazuje wchodzi w tzw „trzewia” i się dzieje ❤️

Madzia Kordecka

———

Dzisiaj po raz pierwszy, przypadkowo natknęłam się na filmik Beaty. Dziękuję Najwyższemu Źródłu za to, że miałam okazję poznać Beatę. Jej przekazy rezonują ze mną . To co mówi jest prawdą i co najważniejsze, wypływa ze strefy serca.

Ella Konopka

———-

BARDZO polecam warsztaty Beaty. Dla mnie osobiście przełomowe- w końcu zaspokoiły moje potrzeby w duchowych poszukiwaniach, które są dalekie od sztucznego „rozwoju duchowe”. Beata jest niezwykle autentyczna, ciepła i kochająca. Zachęcam w szczególności osoby, które próbowały już miliona metod i na końcu i tak wracały do punktu wyjścia 😉 Zuzanna Rybarczyk

———–

Bardzo  polecam 4 dniowe warsztaty on-line „Dostrajanie do Ciała  Świetlistego „

Brakuje mi słów by wyrazić moją wdzięczność,radość,szczęście i miłość jakich doznałam podczas tych warsztatów, a to dopiero początek.

Z całego  serca  dziękuję Beatce za jej ciepło,delikatność i wiedzę praktyczną zdobytą przez jej doświadczenie.

Mój Największy Przyjacielu……dziękuję  Ci za Beatkę!

Pozdrawiam wszystkich uczestników warsztatów on-line 27-30.05.2021

            Brygida Ulatowska

——

Prostolinijność i autentyczność tego co robi 💜 Anna Tomkiel

—–

Zachęcam do udziału w 4-dniowym warsztacie on-line Dostrajanie do Ciała Świetlistego, cudownie spędzony czas, dużo wartościowych przekazów. Uzyskałam mnóstwo odpowiedzi na moje pytania, bez ich zadawania 🙂 tak właśnie działa energia 😍 bardzo dziękuję za ten czas i doświadczenia jakich doznałam, słowa nie oddadzą tego co się czuje 💛 Kinga Wajs

—-

Agata Sękarska

Wczoraj skończyłam czterodniowe warsztaty „Dostrajanie się do ciała świetlistego”. Brak mi słów, żeby opisać wdzięczność za to niesamowite doświadczenie. Największa (jak dotychczas) przygoda mojego życia. Po czymś takim chce się WIĘCEJ, MOCNIEJ, GŁĘBIEJ, CZĘŚCIEJ, DŁUŻEJ doświadczać takich stanów i co wspanialsze dostajesz do rąk narzędzia żeby to CZUĆ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

—-

Piękna podróż w głąb siebie do serca 💗, jestem po warsztatach online i jestem na dobrej drodze, poczułam ten dotyk MIŁOŚCI. Spłynęło tyle odpowiedzi bez zadawania pytań.

Dziękuję 💞 Iwona Nosalska

—-

Za Beatkę dziękuję Miłości♥️ każdego dnia.

„Jestem Drogą, Jestem Prawdą, Jestem Życiem”.

„Kto we Mnie wierzy żyć będzie”.

Z miłością pozdrawiam Wszystkich uczestników warsztatów 13.-14.02.21 🌹

Ps. Do zobaczenia już wkrótce ♥️ Ewa Mańkowska-Orlińska

—-

Beate ist fantastische Persönlichkeit mit Herz und Liebe❤.Ihre Art Diskussion über Gott, Bioenergie und alles was uns betrifft- verspüre ich Heilung. 😀👍 Hanna Wysocki

—-

To Tak trudno to opisać co działo się na warsztatach 14 lutego 2021 roku.

    Ta droga , którą proponuje Beatka jest dla mnie klamrą zamykającą czterdzieści lat poszukiwań,

– myślałam do tej pory, że to był czas bezsensownej tułaczki, a teraz wszystko nabrało klarowności, sensu.

     Gdyby nie tamten czas  (te 40 lat) to to o czym mówi Beatka myślę, że nie dotarłoby do mnie – tak mocno.

    Wprowadziła mnie z najgłębszą delikatnością na nowo w sedno Światła i Miłości, która chce naprawdę zamieszkać w ludzkim sercu i z Pokorą czeka na zaproszenie. Te słowa znowu nabrały sensu: „oto stoję u drzwi i kołaczę, kto je otworzy wejdę i będę z nim wieczerzał, a on ze mną (w obfitości). Bóg ofiarowuje nam OBFITOŚĆ, a my się boimy, że coś stracimy…

Ale żeby to się wydarzyło trzeba zejść z pozycji EGO i patrzeć na siebie i na drugiego człowieka Miłością / Światłem.

 – oczywiście to nie jest łatwe, ale  zrozumiałam, że to jest dla mnie naprawdę jedyna droga, bo inaczej dzieją się ze mną straszne rzeczy (gubię się, jestem agresywna, zatracam się, następuje destrukcja).

I jeszcze jedno – kiedyś, dawno temu miałam taką myśl: „że urodziłam się aby UWIELBIAĆ BOGA” na warsztatach ona wróciła – nie chcę już o tym zapomnieć.

       Pozdrawiam wszystkich którzy to czytają – Halina

Ps.

Beatka pokazała też, że TRWANIE to jest codzienna PRACA. Przypomniało mi się, że Jezus na wiele godzin opuszczał otaczających go i zanurzał się w relacji z Ojcem (Źródłem Wszystkiego) i mówił: „Ja i Ojciec jedno jesteśmy”, „Nie moja, ale Twoja wola niech się stanie”

i o przebaczeniu, „róbcie to aż do skutku ( 77 razy), aż nie spojrzysz na drugiego z miłością, co nie jest łatwe.

– ale nikt nie obiecał, że będzie łatwo.

    Beata podczas warsztatów prowadzonych z niezwykłą delikatnością dała możliwość „praktykowania” tej Miłości – poznawania od wewnątrz, doświadczania Jej poprzez swoje ciało, w grupie osób, które tak jak i Ty pragną tworzyć swoje życie świadomie i we współpracy ze Światłem (czyli właśnie Miłością).

    Przepraszam, że to takie długie, ale chciałam się tym podzielić, bo mi się przysłowiowe „klapki” otworzyły na nowo – byleby tego nie zatracić w codzienności. Halina Anna Chrapowicka

—-

Ostatnio miałem przyjemność uczestniczyć w warsztatach online prowadzonych przez Beatę. Droga rozwoju którą proponuje Beata jest nauką o poznawaniu Siebie i swoich najgłębszych pragnień. O byciu szczęśliwym człowiekiem nie poprzez spełnianie umysłowych ambicji naszego ego które jest workiem bez dna, ale poprzez przebywanie w swoim sercu w harmoni z samym sobą i miłości. Gorąco polecam i pozdrawiam. Mateusz Olszewski

—-

Warsztaty z Beatką przypomniały mi o najważniejszej prawdzie życia, że  ………….  tylko miłość się liczy. Polecam wszystkim poszukującym swojej drogi. Dziś po 2 dniowych warsztatach,  z wdzięcznym i radosnym sercem. Uspokojona, wyciszona, uważna, pełna wiary we własne możliwości. Narodzona w miłości po raz wtóry 💚❤️💛💚❤️💛💚❤️💛  Mari Markow

—-

4-dniowe warsztaty on-line z Beatą były dla mnie ogromnym wsparciem w mojej własnej ewolucji, rozwoju duchowym w konfrontacji z życiem na Planecie Ziemia:)  Beata w rewelacyjny sposób wyjaśnia, objaśnia całym swoim sercem i znanymi jej słowami, o co chodzi z tą miłością, o której wszyscy dookoła mówią, że jest taka uwalniajca.

Podczas szkolenia, możesz tą miłość praktykować, czuć, poznawać od wewnątrz, doświadczać jej poprzez swoje ciało, w grupie osób, które tak jak i Ty pragną tworzyć swoje życie świadomie i we współpracy ze Światłem (czyli właśnie Miłością)

Szkolenie to również mnóstwo inspirujących opowieści z życia Beaty, które pokazują, jak można żyć w wymiarze tej rzeczywistości, w komunikcji z Wyższą Jaźnią / czyli w kompletnej ufności i poddaniu się prowadzeniu, co w efekcie powoduje, że przestajesz odczuwać lęk przd jutrem, bo potrafisz być w każdym momencie i kochasz i chcesz dzielić się tą miłością z innymi. Twoje życie staje się pasmem cudownych doznań, niespodzianek, które możesz sobie zwyczajnie wykreować jak? Przepuszczając Światło przez swoje ciało. Było super.

Dziękujęmy

Kasia i Kasia Kwiatkowska

—-

W dniach 27.07.20-2.08.20 uczestniczyłam w warsztatach Beatki „Dostrajanie do ciała świetlistego” w uroczym ośrodku Jaworowy Dom, zlokalizowanym w Dolinie Baryczy niedaleko Milicza. Nie umiem odnaleźć słów, które oddałyby wagę tego wydarzenia w moim życiu, w czasach chaosu i dezorientacji. Myślę, ze te uczucia mogą towarzyszyć wielu innym osobom.

Poezja przechowała dla mnie takie słowa – w wierszu „Ocalony” Zbigniew Herbert napisał:

„Pojęcia są tylko wyrazami:

cnota i występek

prawda i kłamstwo

piękno i brzydota

męstwo i tchórzostwo.

Jednako waży cnota i występek

widziałem:

człowieka który był jeden

występny i cnotliwy.

Szukam nauczyciela i mistrza

niech przywróci mi wzrok słuch i mowę

niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia

niech oddzieli światło od ciemności.”

Ponieważ wiem, ze Miłość-Bóg posługuje się ludźmi, aby poszukującym nieść pomoc – poszukującym swojego nauczyciela duchowego polecam Beatkę Sochę, która w delikatny, subtelny i precyzyjny sposób uczy, jak wyzwolić się z iluzji matrixa i odzyskać miłość, wolność i sens życia.

Podczas warsztatów Beatka jest zaangażowana w 100%, aby proces transformacji był ukierunkowany dla najwyższego dobra wszystkich uczestników, dzieli się swoim zawodowym warsztatem i doświadczeniem – swoimi wzlotami i upadkami, których nie ukrywa. Nawet podczas posiłków chętnie odpowiada na pytania uczestników i tak ukierunkowuje ich świadomość, aby budowali własną silę i niezależność.

Nie otacza Jej tłum popleczników, własny dwór walczący o względy Mistrza – jest autentyczna i skromna, emanuje spokojem i wewnętrzną siłą.

Dziękuję Beatko za każde Twoje słowo, za każdą transformującą medytację, którą otrzymałam podczas Twoich warsztatów oraz za świadectwo, jak kreować moje własne szczęśliwe życie.

Beata Zagórska

—-

Polecam webinary i warsztaty bardzo serdecznie! Wiedza, zrozumienie a przede wszystkim czucie. Dzięki prowadzeniu i chłonięciu całą sobą kompetencji Beatki, można z całą pewnością i spokojem podjąć trudne, życiowe decyzje, te prawdziwe które płyną z naszego środka! Jedynym narzędziem, które wspiera Beatke jest miłość i to ona też nas w sposób idealny prowadzi❤ Ela Mijalska

—-

Warsztaty „Dostrajanie do Ciała Świetlistego” są cudownie duchowo sycące. Wracamy rozświetlone i baardzo zadowolone! 😊😊❤️  Marzenka&Ola Ola Maj

—-

Pani Beatko,

Po raz pierwszy brałam udział w webinarze 1.07.2020 r , za który serdecznie Pani dziękuję 💐

był wspaniały 🌹 ❤️🌺

Bardzo przejrzysty przekaz, niesamowite przeżycie ❤️

Jestem bardzo wdzięczna, że było mi dane uczestniczyć w tak pięknym spotkaniu 🌷

Pozdrawiam

Teresa Dzięcioł

—-

Niezwykle przeżycia po 4 dniowym kursie online „Dostrajanie do ciała swietlistego”❤. Niesamowita radość i milosc💕Beatka jest ciepłą, energetyczną osobą. Potrafi przekazać swoją wiedzę w bardzo jasny, przejrzysty i prosty sposób. Polecam z zakochanego serduszka🌈. Dziękuję Beatko🌞❤ Małgorzata Rybak

—-

Podróż, do której zaprasza Beata jest nie z tej Ziemi!🌎 Jestem po 4-dniowych warsztatach on-line i jedno, co mogę powiedzieć, to to, że weszłam na pokład statku, który prowadzi wprost do Słońca 🌞 Warsztaty są krokiem kwantowym w samorozwoju oraz poszukiwaniu siebie i sensu życia 🙏

P O L E C A M ♥️ K O C H A M Ewa Szafron

—-

Niezwykła kobieta przekazująca. wiedzę, którą sama doświadcza.   Pomaga odkrywać ścieżkę miłości, wdzięczności i zaufania..                                Dziękuję ♥️ Anetta Lubas

—-

Bardzo polecam Warsztat ” Dostrajanie się do Wyższego Poziomu Świadomści”.Dla mnie to rozświetlenie mojej drogi życia…! Kurs bardzo ciekawy, profesjonalny.Beatka pięknie przekazuje swoje doświadczenia. Dosokonale prowadzi w nowej przestrzeni…Moja Dusza dziękuje…:))). Maałgorzata Sroka

—-

Na portalach Beatka emanuje blaskiem i czyms wyjatkowym, lecz dopiero w kontakcie bezposrednim jest widocznym znakiem milosci w jasnosci !!!!👼 Marek Mantej

—-

Dziękuję za kierunek Beatko. To właśnie tego szukałam po latach różnych nurtów i ścieżek. Czuję jak rośnie we mnie i się utrwala. Wewnątrz wiem, że nadszedł już odpowiedni czas, by o tym co mówisz, czego dowodzisz swoim życiem, usłyszały tysiące, a pozostałe miliony dołączą w ciągu kolejnych 10 lat. To właśnie nazywa się ujawnienie. Dlatego będę kreować większą przestrzeń na Twoje warsztaty 😊 Serdecznie polecam wszystkim kreatorom matrixa 💡 Anna Nell

—-

Miałam ogromna przyjemność uczestniczyć w stacjonarnych warsztatach  u Beatki .Jestem wdzieczna za to spotkanie pełne serdeczności i światła . Beatka to cudowna Istota niosąca Miłość . Jej przekaz był bardzo autentyczny oparty o własne doświadczenia życiowe . Mieliśmy możliwość praktykować i medytować w polu serca a co najważniejsze Beatka pokazała w jaki sposób możemy odczuwać poprzez serce i poszerzać własna świadomość . Beatka emanuje piękna energia miłości , która porusza serca i dusze ludzi . Jestem wdzieczna za cud tego spotkania , za osoby z którymi przeżywałam to doświadczenie , bardzo Wam dziękuje kochani . Dziękuje również Darkowi ,  mężowi Beatki , który również przyczynił się do bardzo wysokiej jakości i wartości tych warsztatów poprzez swoją pomoc , zaangażowanie , wsparcie i życzliwość oraz przygotowanie pysznych posiłków dla nas . Beatka i jej mąż tworzą razem piękna , bezpieczna przestrzeń i są przykładem tego jak harmonijnie połączona energia męska i żeńska tworzy cuda . Wielkie dziękuje , polecam z całego serca 😍❤️💫💫💫🌷 Alina Godziadkowska

—-

Każdemu szukającemu pomocy w chorobie i w rozwoju duchowym życzę aby trafił do Beaty, bo to jak trafić szóstkę w lotto, a nawet więcej. Zdrowie i nasz rozwój świadomości są przecież bezcenne. Słuchając Beaty nie sposób przejść obojętnie obok jej kunsztu w tłumaczeniu, przekazywaniu wiedzy z taką lekkością i wzniosłością tej chwili. Poparta własnym świadectwem życiowych doświadczeń wiedza Beaty utwierdza nas, że lepiej trafić nie mogliśmy.

Z serca polecam wszystkim niezdecydowanym. ♥️ Cezary Szarzyniak

—-

Beata jest wspaniałą bioenergoterapeutką, osobą pełną Światła i mądrości. W Jej obecności czujesz się na równi z Nią. Prowadzone przez Beatę warsztaty są cudownym przeżyciem duchowym w głąb siebie. Istny balsam dla duszy prowadzący ją bezposrednio do Domu. Narzędzia, jakimi dzieli się Beata są proste i do zastosowania na codzień (podczas prowadzenia odczuwa się wyraźnie Pasję i Natchnienie u Prowadzacej). Z całego serca jesteśmy Jej wdzięczni (  byłam z rodziną) za to, że jest tak Cudowna Duszą na Ziemi, która z miłością dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi oraz pokazuje im Światło i właściwą drogę do siebie. Cały warsztat jest przepelniony atmosfera przyjaźni, serdeczności i łagodności. Szczerze z całego serca polecamy warsztaty u Beaty, gdyż jest to inwestycja w siebie, która ma pewno zaowocuje na całe życie. Serdecznie dziękujemy:Angela, Kinga i Sylwia 💗💗💗💗😘😘😘 Angela Kwiat

—-

Cała prawda i mądrość potwierdza wszystko o czym mówi  Renata Tkashuk

—-

polecam zawsze i wszędzie 🙂 Aleksandra Iwona

—-

Pani Beta zna się na tym co robi! Mówi ale też umie słuchać.

Polecam, choć uzbójcie się w cierpliwość. Ja np. do tej pory wszystkiego ” nie łapię  „co do mnie mówiła;) Paweł Chmal

—-

Polecam przekaz dobrych nauk. Czesław Sławicki

—-

Jestem po dwóch webinarach z Beatką.. i o ile łatwiej się żyje 🙂🙂 . Z poziomu serca wszystko jest łatwiejsze i piękniejsze…, tego właśnie naucza Beatka – wskazuje drogę do poznania siebie, do słuchania głosu swego serca. Niesamowita wiedza i sposób jej przekazania 🙂 przemiła i sympatyczna, o anielskim głosie…Sama rozmowa z nią sprawia że lepiej się na sercu robi 🙂 wiem, że to nie ostatnie moje spotkanie z Beatą… Dominika Siemaszko

—-

Pani Beata prowadzi wspaniale warsztaty. Otwiera ludzi na przepływ energii serca i duszy. Niezapomniane doświadczenie. Praktykuję te metode do dziś. Joanna Majewska

—-

Piekna osoba o równie pieknej duszy.

Pomaga odnaleźć się w życiowym Matrixie. Przypomina po co znalezliśmy sie na Ziemi i kim tak naprawde jesteśmy w swojej istocie – czystą MIŁOŚCIĄ .

Pani Beata uczy jak dotrzeć do głębi istnienia i cieszyć sie życiowa energia jaka została nam dana wraz z naszym pojawieniem sie na Ziemi.

Pomaga nie tylko unieść nam swoje skrzydła ale towarzyszy również tak dlugo jak trzeba w procesie unoszenia się ponad własne slabości, ograniczenia.

Dzieki Beacie nauczysz sie jak wyzwolic sie ze szpon systemu, ograniczen myslowych, schematow i ograniczajacych programów.

Dowiesz sie jak podwyższac wibracje, podnosic energie pola serca, kierowac sie sercem zostawiajac samolubne ego samo sobie tak by w efekcie koncowym przebic jego skorupe odseparowujaca nas od naszego prawdziwego jestestwa.

Pani Beata sluzy cala soba, kierujac sie przy tym czysta miloscia i dobrem ogółu – jej techniki, nauki i wiedza ma na celu szerzenie milosci i radosci na Ziemi.

Polecam skorzystać z uslug Pani Beaty po to wyzwolic sie ze szpon systemu, zmartwien, stresu. Pozwolić swiatłu na rozjasnienie wnetrza i zaczac żyć pełniej !!! ❤ Małgorzata Kura

—-

Beata to cudowna i pełna miłości osoba. Spotkanie z nią i sesje otworzyły mnie na nowe doświadczanie życia i otworzyły na miłość. Moje dolegliwości zaczęły się zmniejszać i jej niesamowita energia i wrażliwość pomogła mi w mojej drodze do siebie. Jestem bardzo wdzięczna za to cudowne spotkanie i dziękuję z całego serca! ❤️ Karina Bedkowska

—-

Jestem bardzo wdzięczna Opatrzności, że spotkałam Beatę na swojej drodze. Ocaliła mi chyba życie, bo uratowała mój pęcherz, który lekarze natychmiast kazali usunąć i brać chemię – wysoka złośliwość raka, Świat mi zawirował.To właśnie Beata podtrzymywała mnie na duchu a ja wykonywałam wszystkie Jej zalecenia. Dziś po 8 miesiącach  ja mam swój pęcherz a rak się cofnął.Do końca życia będę Jej dłużniczką                             

                                        Janina Kwiatkowska

—-

Przepiękna i pomocna Istota ❤ Dająca wiedzę i narzędzia i praktykę jak wrócić do domu, do serca , do wlasnej mocy. z calego serca polecam bloga, sesje i warsztaty . dziękuje Kochana 🧡🙏🧡 Joanna Grzybowska

—-

Piękne doświadczenie! Beatka pokazała mi jak poczuć miłość w moim wnętrzu i stać sie samoświadomościa. Magda Kuśmierska

–Beatka  jest profesionalna ,  udziela informacji od serca i duszy – jest praktyczna i konkretna , nazywa rzeczy po imieniu Małgorzata Witkowska

—-

Pani Beata, to wspaniała, empatyczna i bardzo pomocna Kobieta ❤️ Jej dobro, intuicja i ciepło daje tak piękny blask, że aż chce się być jak najbliżej ❤️ Basia Grabowska

—-

Pani Beata to wspaniały , rzetelny człowiek. Właściwa osoba na właściwym miejscu.Kochana i profesjonalna .Takie .jest moje doświadczenie po sesji z P.Beatą  Agata Celińska

—-

Beatko, wysyłam najpiękniesze wyrazy wdzięczności za wspaniałą rozmowę. Wszystkiego najwspanialszego 🙂 Cezary Fraszczyk

—-

Beatka to cudowna i piękna osoba! Jej światło bije z niej mocno i oświetla ludzi którzy do niej przychodzą po pomoc. Pojawiła się w moim życiu kilka lat temu i jestem za to bardzo wdzięczna Bogu, wszechświatowi. Pomogła mi zrozumieć i pokazać, że trudności jakich doświadczałam i poczucie zagubienia oraz wewnętrznego niepokoju jakie przeżywałam były wołaniem mojej duszy o wkroczenie na nową ścieżkę rozwoju duchowego. I dzięki rozmowom z nią rozpoczęłam moją wielką wewnętrzna przemianę duchową, która trwa do dziś i dzięki której zaczynam odkrywać pełnię siebie, staję się coraz bardziej szczęśliwa i na nowo odkrywam swoje powołanie życiowe. Spotkania i rozmowy z nią również bardzo mi pomogły i nadal pomagają w momencie kiedy straciłam bardzo bliska mi osobę. Pomogła mi spojrzeć na te wydarzenia z zupełnie innej perspektywy i zamiast zadręczaniu się tym ciężkim doświadczeniem dzięki wsparciu Beatki potrafię dostrzegać dziś w tym co się stało błogosławieństwo. Polecam Wszystkim tym którzy poszukują profesjonalnego prowadzenia duchowego i wsparcia spotkania z Beatką. Na pewno Wasze życie zmieni się na lepsze. Magdalena Klimczak

—-

Witam. Przypadkowo poznałam p.Beatę i pierwszy raz poszłam na spotkanie z ciekawości. Po jakim czasie moją młodszą córkę zaczął boleć brzuch.  Ustawicznie, czasem dochodzil bol glowy. Zrobiłam wszystkie możliwe badania. Nota bene córki mają celiakię ale monitorowaną, od 5lat są na nieprzerwanej diecie. Dzień w dzień nieomal z płaczem uskarzala się na ból. I wtedy przypomniałam sobie o p.Beacie. zadzwoniłam, przypomnialam o sobie i zaczęłyśmy regularne, 2razy w tygodniu, sesje(na odległość co też było sporym plusem) + w razie potrzeby. …….

Ból ustał ….przechodził po każdej sesji w trakcie której p.Beata rozmawiała z córką i zdejmowala z niej złą energię jeśli tak można to ująć. Przeszło moje zdenerwowanie, przestałam się miotac co robić….

Od kilku tygodni cisza….dziecko się nie skarży A ja nie wyrywam włosów z głowy. Gorąco polecam sesje z Panią Beatą i bardzo bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie. Iza Michalska

—-

Bardzo polecam zabiegi u Beaty!Sama rozmowa z Beatą, kontakt z jej energią podnosi człowieka na duchu i ciągnie w górę!Zawsze po każdej sesji schodziło ze mnie napięcie w ciele, ten skumulowany stres dnia codziennego, a także rozjaśniało się w mojej głowie. Beata pokazuje, że jest też druga strona świata w którym żyjemy i wszystko zależy od nas, co wybieramy!Z całego serca polecam!Kasia Klimczak

—-

Beatka pomogła mi pozbyć się przewlekłych dolegliwości: bólów stawów kolanowych, problemów kręgosłupa głównie lędźwiowego, bólów głowy, nerwicy lękowej. Szczerze polecam jej zabiegi bioenergią, po zabiegach człowiek naprawdę całościowo powraca do wewnętrznej równowagi, odzyskując zdrowie, wewnętrzny spokój, radość oraz energię do codziennego życia, której większości ludzi dziś brakuje. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję Beatko ��� Maja Chylińska

—-

POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYCH I TYCH TROSZECZKE MNIEJ  ABY SPOTKAC NA SWOJEJ DRODZE TAKA OSOBE  JAK PANI BEATA. Małgorzta Łuczka

—-

Wspaniała osoba, życzę każdemu aby spotkał na swojej drodze takiego anioła 🙂Marta Szydełko

—-

Pani Beatka to cudowna osoba o wielkim sercu. Emanuje od niej spokój i tak niesamowita pozytywna energia, że człowiek chce przebywać w jej towarzystwie, bo się wówczas swietnie czuje. Wielokrotnie pomogła mi leczac mnie na odleglosc. Niesamowite jest to, że uleczyla, także mojemu mężowi alergie skórną bezskutecznie leczoną przez lekarzy od wielu lat. Mąż jest scepytkiem, jeśli chodzi o tego typu terapię, poddał się jej za moją namową (tylko dlatego, że była to terapia na odległość i nie musiał nigdzie jeździć) i po ok. 1m-cu alergia bezpowrotnie minęła. Późnej miał jeszcze sytuację, kiedy w dalekiej trasie miał silny ból ręki. Nie było, jak pójść do lekarza, na szczęście terapia na odleglosc pomogla momentalnie. Ból i obrzęk zniknęły. Gorąco polecam 🙂 Agata Turkiewicz

—-

Bardzo ciepła osoba, potrafi słuchać i od pierwszych chwil czuje się, że chce pomóc. Chętnie dzieli się wiedzą i daje konkretne wskazówki i „narzędzia” do samodzielnej pracy 🙂Anka Świerczyńska

—-

Bardzo dziękuję za wsparcie i rozmowę w najtrudniejszym momencie życia. Ma Pani wielkie serce i niesamowite zdolności. Serdecznie polecam ❤

5 gwiazdek Karolina Kłodawska

—-

Pani Beata to bardzo ciepła osoba. Sama rozmowa z nia dodaje otuchy i przywraca rownowage. Uczy patrzenia na życie w zgodzie ze soba. Lidia Popiel

—-

Pani Beata pomogła mi rozwiązać mocny ból związany z wypukliną w kręgosłupie. Do tego można porozmawiać o wielu sprawach dotyczących profilaktyki zdrowia. Polecam dla osób szukających pomocy przy utraconym zdrowiu. Ania Chceta

—-

Korzystałam z terapii bioenergią u pani Beaty i moje przewlekłe problemy, z którymi zmagałam się od wielu lat z kręgosłupem, żołądkiem oraz jelitami skończyły się. Teraz w końcu wiem, że żyję, a jeśli coś mi się przytrafi to wiem gdzie się udać po pomoc bez narażania swojego organizmu na skutki uboczne. Kasia Piasecka

—-

Jestem mega wdzięczna za szybkie i co najważniejsze skuteczne wyleczenie dolegliwości. Od wielu dokuczały mi jelita i nieprzyjemne wzdęcia, które pojawiały sie bez większych powodów. Odpowiednia dieta nie przynosiła rezultatów. Dziś po problemie nie ma śladu….kilka wizyt u Beaty i od ponad pół roku spokój. Nigdy wcześniej nie interesowałam się bioenergią i tą terapią a szkoda, bo z perspektywy czasu widzę ile leków niepotrzebnie wzięłam z różnych powodów. Polecam również najzwyklejsza rozmowę z Beatą, której energia i spokój pozytywnie zaraża…to również skarbnica wiedzy o tym jak zdrowo żyć i w ogóle jak żyć by cieszyć się tym naszym szybkim życiem…. Kinga Nagórna

—-

Z całego serca polecam. Mariola Hadyś

—-

Beata jest osobą o niezwykłej aurze , leczy schorzenia i buduje duchowo. Polecam Halina Śnieg

—-

Pani Beata to cudowna kobieta polecam ja wszystkim ale to wszystkim tym którzy i wierzą i nie wierzą w cudowna moc bioenergoterapi☺️Pani Betko dziękuje z całego serca bo leczy pani ciało i cała dusze czlowieka😀Jest pani kobieta o cudownej pozytywnej energi.Dziekuje pani za każda wizytę która pomogła mojemu ciału i sercu😍 Monika Rzedzicka

—-

WITAM OPISUJE SWÓJ PROBLEM Z KRĘGOSŁUPEM SZYJNYM GROZIŁA MI OPERACJA PO WIZYCIE U PANI BEATY WSZYSTKO WRÓCIŁO DO NORMY JUŻ NIE MUSZĘ IŚĆ NA OPERACJĘ POLECAM SERDECZNIE WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ RÓŻNE SCHORZENIA BO NAPRAWDĘ WARTO CHOCIAŻ SPRÓBOWAĆ. Alicja Bryłka

—-

Bezwarunkowo polecam wizyte u Beaty. Skorzystalem cztery razy z Wielkiej Mocy jaka wtloczyla we mnie ta ciepla i wspaniala osoba o pieknej aurze. Otworzyla mi oczy na wiele aspektow ludzkiego wnetrza. Po  kazdej sesji czulem, ze zyje…znikalo zmeczenie dnia powszedniego….zycie okazywalo sie piekniejsze i pelniesze.🙂 YEHHUUU Darek Dorabiała

—-

Pani Beatka – profesjonalna bioterapełtka ,leczy ciało i duszę,pomaga mi usuwać

moje problemy zdrowotne.

Polecam serdecznie.

—-

W świecie  zachodzących zmian potrzebowałam Kogoś kto pomógłby mi znaleźć odpowiedź na tłoczące się w głowie pytania …pytania o uczucia, o zdrowie i o swoje miejsce w tym wszystkim….na mojej drodze los postawił mi Beatkę…po  pełnej ciepła i zrozumienia rozmowie zdecydowałam się na czterodniową sesję bioterapeutyczną metodą Domancica….nie umiem teraz opisać emocji i ciepła które czułam podczas sesji… zaczęłam inaczej postrzegać wszystko wokół …czułam jak moje serce z każdym dniem otwiera się coraz bardziej…otworzyło się ono także na miłość, na to piękne uczucie, którego pragnie każdy z nas…odczułam też, że powoli znikają wszystkie napięcia w ciele a moje problemy zdrowotne powoli odchodzą w zapomnienie…miałam problemy z jelitami, gardłem i woreczkiem żółciowym…Beatka jest profesjonalną bioterapeutką , która pomogła wielu ludziom… polecam kontakt z tą niezwykłą osobą …Basia Romanowska