WARSZTAT Stacjonarny w Duchowe UZDROWISKO

„Dostrajanie do Ciała Świetlistego”

„DUCHOWE UZDROWISKO” – Ośrodek Rozwoju Duchowego / lokalizacja: okolice Sochaczewa, koło Warszawy

To cykliczny, kilkudniowy projekt DOSKONALENIA SIĘ, połączony z wypoczynkiem, gdzie dostrajamy się do wymiaru Światła, które to wymusza w nas ewolucję (szerzej, o dziejącej się w nas transformacji, piszę na dole, pod opisem warsztatów).

Warsztaty odbywają się pełne 4 dni / – dlatego przyjazd aby się zakwaterować, może być już dzień wcześniej wieczorem, a wyjazd następnego dnia rano.

Liczba miejsc jest ograniczona. W zakres pobytu wchodzi 5 noclegów (w pokojach 2–4 osobowych), 4 dni całodziennego wyżywienia, kuchnia wegetariańska / wegańska (śniadanie, obiad dwudaniowy, kolacja z ciepłym posiłkiem + dostęp do wody, herbaty, kawy) i 4 dni zajęcia warsztatowe. Więcej szczegółowych informacji podaję już indywidualnie, poprzez formularz zapisu.

Terminy:

16 – 19 kwiecień – BRAK MIEJSC

29 kwiecień – 02 maj – BRAK MIEJSC

18 – 21 czerwiec – BRAK MIEJSC

27/07-02/08 – letnie warsztaty w Jaworowym Domu w Dolinie Baryczy -ZAPISY TRWAJĄ – link: https://wewnetrznywymiar.com/index.php/warsztat-stacjonarny-w-jaworowy-dom/

Niedługo będą podane kolejne terminy warsztatów.

…………………………………………………….

Warsztaty odbywają się w zacisznym miejscu, w którym prowadzę Ośrodek Rozwoju Duchowego „Duchowe UZDROWISKO”.

Czeka na WAS przytulny pensjonat, w sąsiedztwie dziewiczej natury. Tu będziesz mógł/mogła, w gronie przyjaznych ludzi, nauczyć się wznosić swoje ciało i jego energetyczne pole, do wyższych częstotliwości Światła. Zakotwiczysz się w nim i dostroisz, by zacząć żyć z poziomu Wyższego Wymiaru, z którego pochodzisz.

Pobyt, w tym miejscu, ze mną, to duchowa wyprawa ku wyższej wiedzy i duchowej przestrzeni, pełnej Magii, Kreacji, Inspiracji i Radości, która jest w nas głębszym wymiarem i prawdziwym Domem. To podróż, w dostrajaniu się do wzrastających wibracji Ziemi, jej równowagi i harmonii, od których to nasza cywilizacja, energetycznie, bardzo się odizolowała.

Podczas transformującego wypoczynku, uzdrawiamy energetycznie zaburzone pole Ziemi, w przestrzeniach własnego ciała, by zintegrować w nim konflikt, odseparowanych aspektów (żeńskość – męskość / ziemia – kosmos) – poszerzamy świadomość z myślenia, na czucie.

Duża ilość ćwiczeń, jako pracy ze swoją Świadomością i Ciałem, powoduje energetyczne porządkowanie swojego wnętrza, by stabilnie dostroić się do szerszej i piękniejszej wersji, swojej duchowej Istoty.

Za pomocą praktyki rozciągania Samoświadomości pokazuję i uczę wyciszenia całej swojej istoty, na poziomie duchowym, energetycznym i fizycznym, co powoduje iż wprowadzamy w swoje ciało ład i porządek, dodatkowo je fizycznie rozciągając i energetycznie wzmacniając.
Usuwamy nadmiar napięć, które są zapisem pokoleniowych lęków, na poziomie komórkowym, przez co uwalniamy w sobie więcej duchowej stabilności, by absorbować w ciało, coraz więcej Światła.
Ćwiczenia poszerzania duchowej Świadomości zapewnią odpowiednie rozluźnienie i spokój dla umysłu, natomiast praktyka zakotwiczania Światła w ciele, zwiększa w nas ilość energii, a przez to siły, niezbędnej by móc, swoim silnie energetycznym polem, stawić czoła niskim wibracjom, w jakich na co dzień funkcjonujemy, w tym świecie.


To co uzyskasz:
– uwolnisz emocje, które blokują cię przed doświadczaniem nakładającego się wyższego wymiaru Światła, blokują przed przyjęciem jego błogości, obfitości, radości i wewnętrznego pokoju
– dowiesz się, co to jest droga Serca i jak nią podążać, by uzyskać Wolność Ducha
– odpuścisz starą wizję siebie i otworzysz się na Miłość oraz jej pełną akceptację
– wkroczysz na jej subtelną drogę, pełną gracji i twórczej ekspresji

W programie każdego turnusu:


W codziennych zajęciach, przez 4 pełne dni, praktykujemy i przez to zakotwiczamy w swojej zawężonej świadomości oraz w ciele, wibrację wyższego pola Świadomości.
Poprzez cykl wykładów, ćwiczeń, medytacji ciałem i zabiegów energetycznych, uczymy się i ćwiczymy, by coraz stabilniej umieć żyć, w energetycznie poszerzonym polu Świadomego Światła, a przez to w Wyższym Wymiarze Istnienia – w jego “przestrzeni czującej”, zamiast “myślącej”, jako wyżej wibrującej ENERGII, która jest kochającym Światłem w nas.
Uczymy się również i wyćwiczymy, jak poprzez poszerzoną Świadomość CZUCIA, wyczuć dysfunkcyjne promieniowanie w energetycznym polu ciała oraz jak je świadomie wspierać i kierować życiodajną energią, by równoważyć miejsca zaburzone, uzdrawiając je w sobie, czy bliskich.
Zajęcia odbywają się w rozłożeniu – około 6 godzin dziennie, ze względu na również fizycznie rozciągające ćwiczenia ciała, polecam wziąć ze sobą wygodne ubranie.

Więcej szczegółowych informacji, na temat pobytu, podaję już w indywidualnym kontakcie.

Cała poznana tutaj wiedza i praktyka, to inwestycja w siebie, która procentować będzie już zawsze, jako wznosząca nas wibracja, po spirali częstotliwości w górę.


Prowadząca:
Beata Socha – Duchowy Coach, Bioenergoterapeutka i pasjonatka odkryć nauki alternatywnej oraz rozwoju Samoświadomości, jako energetycznej i integralnej koncepcji zdrowia.

Zapisów na Warsztat Stacjonarny połączony z wypoczynkiem prosimy dokonywać przez poniższy formularz.

Wypełniając ten FORMULARZ KONTAKTOWY przekazujesz nam swoje dane osobowe. Udzielenie Tobie odpowiedzi jest równoznaczne z administrowaniem, przez nas, tymi danymi. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Klikając przycisk Wyślij oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności i plików cookies i że ją akceptujesz.

Dlaczego powinniśmy świadomie przestrajać się na częstotliwość wyższego wymiaru?

Ponieważ nasza planeta zmienia wibrację, wpuszczając w swoją atmosferę coraz więcej Światła.

Trwający proces wzrastania częstotliwości powoduje, iż Ziemia w szybkim tempie dorasta do nowej pozycji, nie oglądając się na to, kto jest już gotowy, by wzrastać do Wyższego Wymiaru, a kto nie.

Dlatego wszystko się nasila.

W wyniku nasilenia, każdy z nas wzmacnia swoją wibracyjną sygnaturę, która to, każdego z nas, coraz bardziej określa. Ostatecznie, decydując o tym, do którego wymiaru: zapadającego się, czy wznoszącego, zostaniemy dostrojeni.

Właśnie, to absorbowane przez planetę Światło, powoduje zmiany w naszym ciele fizycznym, na poziomie komórkowym. Powoduje w nas mutację, zmiany w DNA.

Dziejąca się w nas transformacja implikuje w nas inny stan czucia i nowy tok myślenia, byśmy mogli wejść na wyższą ścieżkę ewolucji.

Osoby, które świadomie pracują z tym procesem, doświadczają postępujących zmian. Ich ciała stają się pełniejsze Światła i pomimo występujących zazwyczaj dolegliwości (związanych z procesem mutacji), stają się zdrowsze.

Wibracyjne zmiany na Ziemi powodują, że jako istota ludzka, przemieniamy swoje ciało, ze struktury węglowej, na kryształową. Z podwójnej helisy DNA wzrastamy do 12, a następnie do wielowymiarowego DNA. To wszystko w procesie.

Ta wewnętrzna, na poziomie kwantowym transformacja, zmienia w nas percepcję, w której stare wartości życia odchodzą. Nasze stare, małe “ja” “umiera”, robiąc miejsce wyższemu aspektowi, naszej Świetlistej Jaźni. Wchodzimy na jej coraz szerszą, duchową perspektywę,fizycznie, emocjonalnie i mentalnie (jako gatunek), stajemy się nową Istotą.

Proces zmian DNA, w nas, jest często zwany procesem Wniebowstąpienia, w którym jako człowiek, osiągamy ciało Świetliste –  Merkabah. W procesie tym, uczymy się pełnej, Boskiej Miłości, co daje w nas początek nowemu życiu, w nowej, świetlistej formie.

Ciało doświadcza wielu niezwykłych przeżyć, otwiera mądrość Wszechświata, osiąga zrozumienie jego praw.

Dostajemy szansę przyłączenia się do Kosmicznej Świadomości Chrystusowej.

Od możliwości przenikania promieni Światła w nasze ciało fizyczne i eteryczne, zależy jak szybko ukształtuje się w nas ta piękna Świadomość.

Światło daje życie i tworzy wyższe formy. Światło obecnie zmienia nas – człowieka, w naturę wielowymiarową.
Nie każdy wierzy w ten dziejący się proces. Nadal jeszcze odważna mniejszość wychodzi naprzeciw tym nowym zmianom, świadomie przechodząc proces transmutacji, w którym aktywują się nieczynne dotychczas nici DNA.

Jesteśmy w trakcie oczyszczania swoich ciał, z nieharmonijnych wzorców częstotliwości. Wzorców, w których zostały zapisane doświadczenia z niższych wymiarów, w których przez długi czas, bardzo silnym czynnikiem kontrolującym naszą Świadomość, był lęk.
Podczas doświadczenia niższych wymiarów zapomnieliśmy, że mamy bezpośrednie połączenie ze Źródłem Mocy, które jest Światłem w nas.

Teraz, kiedy wydostajemy się ze stanu amnezji, wznosząc swą Świadomość ku Światłu, zaczynamy sobie coraz więcej i więcej przypominać, sięgając głębiej, w mądrość otaczającego Wszechświata.


Jako ciekawostkę, w kontekście energii życia, której czucia i kierowania nauczam dodam, iż sztuka uzdrawiania Energią jest, tak naprawdę, starą sztuką leczenia. Już w starożytności wiedziano bowiem, że zaburzenia pojawiają się najpierw w aurze człowieka, a dopiero potem przenoszą się na ciało i w ten sposób powstają właśnie choroby. Od tej wiedzy odczuwania zostaliśmy skutecznie odcięci, poprzez rozbudowywaną w nas lewą półkulę, która zdominowała myśleniem nasze czucie. Czucie, które jest darem przynależnym każdemu z nas.


Życiodajna Energia uzdrawia kompleksowo – ciało, podświadomość, duszę. Usuwa blokady, uciążliwe programy, lęki itd. Wspiera naturalny proces samouzdrawiania, sprzyja samoleczeniu, wzmacnia, oczyszcza z toksyn, jest cudownym darem dla wszystkich. Darem, który sprawia, że życie przeżywamy bardziej spokojnie. Pod wpływem przepływu ŻYCIODAJNEJ ENERGII pojawiają się: szczęście, radość (z tego, co mamy), spokój i równowaga. Pozbywamy się lęków, strachu o jutro, o przyszłość. Życiodajna Energia może, w dużym stopniu, poprawić lub całkowicie usunąć z naszego życia wiele problemów: choroby, dręczące latami dolegliwości. Ogólnie rzecz ujmując, poprawić nasz stan zdrowia i nasze samopoczucie.

Oczywiście, w przypadku dod. pytań proszę o bezpośredni kontakt mailowy: terapeutka.beatris@gmail.com lub telefoniczny +48 537257997