Konsultacja Indywidualna


Z powodu braku wolnej przestrzeni w kalendarzu, na chwilę obecną nie umawiam się na spotkania indywidualne. Zachęcam do korzystania z mojej wiedzy poprzez warsztaty stacjonarne lub warsztaty online, których opisy są w zakładce „Terminarz Wydarzeń”

Konsultacje indywidualne wskazane są przede wszystkim dla OSÓB, które już rozpoczęły pracę z Beatą Sochą, a potrzebują wsparcia we własnym rozwoju, na swojej ścieżce duchowej, podczas wdrażania wskazówek, które zostały IM przekazane, podczas Sesji Indywidualnych. Jeśli czujesz, że napotkałeś w swojej duchowej pracy „ścianę”/”blokadę”, której nie jesteś w stanie sam pokonać, umów Konsultację. Konsultacja Indywidualna trwa ok. 1h, który to czas zazwyczaj wystarcza, by nastąpiło w Tobie poczucie dopełnienia doświadczanej wiedzy. Konsultacje Indywidualne mogą odbywać się przez: telefon, whatsApp lub skype.

Każda dysfunkcja w naszym życiu, czy to na poziomie ciała fizycznego, czy w różnych płaszczyznach życia, to konflikt między ego-osobowością a duszą i  energetyczny czyli emocjonalny zapis tego konfliktu wibruje w naszym elektromagnetycznym polu serca, które to z kolei zawiaduje całą energetyczną strukturą naszego ciała.

Do umówienia się na KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ wykorzystaj poniższy formularz

Wypełniając ten FORMULARZ KONTAKTOWY przekazujesz nam swoje dane osobowe. Udzielenie Tobie odpowiedzi jest równoznaczne z administrowaniem, przez nas, tymi danymi. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Klikając przycisk Wyślij oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności i plików cookies i że ją akceptujesz.