Misja

Terapeutyczne sesje i wykłady WEWNĘTRZNEGO WYMIARU mają przede wszystkim na celu zachęcenie CIEBIE, CZYTELNIKU, do doświadczania cudownego, wyższego wymiaru życia, który jest w zasięgu każdego, kto nosi w sobie silne pragnienie zmiany.

To, z czego powinieneś zdać sobie w pierwszej kolejności sprawę, to fakt, że tak naprawdę, nic o sobie nie wiesz. Jednakże nie znasz tej prawdy o sobie tylko dlatego, że nie robisz nic w tym kierunku, aby siebie lepiej poznać (lub też nie wiesz, jak to robić). A kiedy w końcu zaczniesz, odkryjesz, iż jesteś potężniejszy, niż to, w co nauczono Cię wierzyć. W procesie swojej transformacji, odkryjesz wewnętrzny wymiar w sobie, gdzie jesteś ukrytym cudem kochającego Stwórcy, który obdarzył Cię dokładnie wszystkim, czego potrzebujesz, a TWOIM jedynym zadaniem jest w końcu wstać z kolan i sięgnąć po te dary, jako swoje naturalne dziedzictwo.

Przy dostępnej dziś wiedzy powinno do CIEBIE już dotrzeć, iż jesteś istotą o złożonej strukturze energetycznej i to co powinieneś zacząć robić, to być coraz bardziej świadomym, wewnątrz siebie. Taka aktywność umożliwi Tobie panowanie nad swoimi energetycznymi aspektami. W efekcie powstającej harmonii, w końcu poznać większą strukturę rzeczywistości, w obrębie której funkcjonujesz.

Wewnętrzny Wymiar szczegółowo wyjaśnia, w jaki sposób doznawać stanu świadomej obecności w obszarze ciała, emocji i myśli. W efekcie integruje to wszystkie aspekty naszego wnętrza, w jedną całość. Tylko stając się wyciszoną całością zyskujesz możliwość spokojnego osadzenia się w Sercu, które jest tym nawigującym centrum, utrzymującym w nas harmonię. Ta cudowna zgodność pozwala z kolei na przenikanie w nową rzeczywistość – Rzeczywistość obfitej Miłości. W ten oto sposób budujesz swoją skarbnicę i zaczynasz żyć w cudownej prostocie swego Serca, w której nie musisz się już głowić, bo przestrzeń wyłaniająca się z Serca jest o wiele inteligentniejsza od umysłowej przestrzeni, w obrębie której do tej pory, funkcjonowałeś . Z tej perspektywy dostrzegasz w wielości Jedno oraz, że to właśnie na poziomie Serca odbywa się prawdziwa  komunikacja, a na poziomie umysłu jedynie manipulacja.

Tak więc to właśnie SERCE poprowadzi Cię do wewnętrznej wolności, a Wewnętrzna Wolność, to wolność od lęku i jego przywiązań, to uczucie równoznaczne z Miłością.

Wolność, to efekt Samoobserwacji. z której wyłania się:

  • wiedza o swoich stanach wewnętrznych,
  • uwalnianie się od napięć i frustracji,
  • odpowiedź na częste pytania:
    • dlaczego nie jestem szczęśliwa?
    • dlaczego doświadczam to czego nie chcę?
    • dlaczego moje ciało ma  objawy związane ze stałym stresem, powodujące choroby?

WEWNĘTRZNY WYMIAR pomoże Tobie skierować siebie na Twoją ścieżkę Samoświadomości, która przy konsekwentnym wkładzie pracy własnej, uruchomi Twoje samouzdrawiające siły, doprowadzając Cię do wewnętrznego odczuwania Kochającej Obecności w Tobie.

Ale, żeby do Niej dotrzeć, powinieneś przejść własną, ewolucyjną drogę, penetrując wnętrze, by dojrzeć ukryte konstrukty myślowe i wzorce emocjonalne, które ograniczają Ci dostęp do tej cudownej przestrzeni Serca, przestrzeni Miłości, która jest miejscem Bezruchu w Tobie i jednocześnie Źródłem twojej Kreatywności

Praktyka Samoobserwacji obrazuje, co dokładnie mamy w sobie. Daje ona możliwość zrewidowania swoich przekonań, pomaga w przekroczeniu wewnętrznych lęków oraz samoograniczeń, rozwija ogromną siłę wewnętrzną.

Stawiając czoła ciemniejszemu, fałszywemu aspektowi siebie, automatycznie zaczynasz podążać ku Wewnętrznemu Światłu.

Dlatego praca, która jest najważniejsza dla każdego, to Praca Nad Sobą, gdyż nie cudza, a własna Wyższa Świadomość jest Światłem, które rozświetli Twoje wnętrze, wskazując drogę do poznania Kim Naprawdę Jesteś.

Dzięki Samoświadomości możemy przebudzić się z paraliżującej nasze działania niemocy i zacząć żyć inaczej, z pełną Świadomością swojej wewnętrznej wartości, która otwiera nową przestrzeń lekkości i zaufania. Możemy kochać siebie, otwierając się na obfitość oraz piękno, jakie oferuje nam matka ziemia, odnaleźć swój właściwy cel w podróży zwanej życiem, doświadczając poczucia spełnienia.

Dzięki Samoświadomości zatem rozumiemy, odczuwamy, widzimy i umiemy, jesteśmy w stanie modelować rzeczywistość, podejmując lepsze decyzje.

Samoświadomość jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę zmiany stylu i filozofii życia, obecnej cywilizacji pośpiechu, udręczenia i samowyniszczania.

Nieświadomość z kolei, to jeszcze bardzo powszechny, bolesny stan umysłu, z którym boryka się większość ludzi. Niemniej, ponieważ właśnie wkroczyliśmy w Nowy, Ewolucyjny Cykl, którego nowa struktura wartości ma wyższy stopień wibracyjny (dając możliwość przygotowanym sercom podłączenia się do wyższego standardu odczuć i myśli), daje to nam szansę wyrwania się z fałszywego poczucia siebie, wyzwolenia z negatywnych uczuć i mentalnego szumu, który nas samoudręcza.

Przebudzenie wprowadza nas w nowy wymiar, Wyższej Świadomości, w której nie ma już agresji i funkcjonuje inne, już nieograniczające nas pole myśli.

Serdecznie zapraszamy CIEBIE, czytającego to przesłanie, do pięknego świata WEWNĘTRZNEGO WYMIARU, do Wewnętrznego Przebudzenia. Niezależnie, którą ścieżkę wybierzesz, liczy się tylko CEL, który zaprowadzi Ciebie do niesamowitego Romansu z samym Sobą, otwierając wyższy wymiar przestrzeni, Miłującego Istnienia.