Sesja Indywidualna

Z powodu braku wolnej przestrzeni w kalendarzu, na chwilę obecną nie umawiam się na spotkania indywidualne. Zachęcam do korzystania z mojej wiedzy poprzez warsztaty stacjonarne lub warsztaty online, których opisy są w zakładce „Terminarz Wydarzeń”

Sesje indywidualne wskazane są przede wszystkim dla OSÓB, które dopiero rozpoczynają proces poznawania wyższego wymiaru w sobie lub w ogóle rozpoczynają pracę z duchowością. Sesja Indywidualna trwa 2h, który to czas zazwyczaj wystarcza, by przeprowadzić wstępny, poznawczy proces i przekazać Tobie podstawową wiedzę na temat siebie. Sesje Indywidualne przeprowadza Beata i odbywają się przez: telefon, jeśli zagranica preferowany jest – whatsApp lub skype.

Konsultacje czy sesje indywidualne z Beatą, to poszerzanie Świadomości na temat własnych, samouzdrawiających możliwości, w każdej płaszczyźnie Twojego życia.

Podczas SESJI Beata wskazuje, jak praktycznie korzystać z własnego, nieuświadomionego potencjału duchowego, w swoim codziennym życiu. Kierując uwagą, pomaga wewnątrz Ciebie, energetycznie rozciągnąć  Świadomość i utrzymać jej wyższą wibrację (by uruchomić i zrozumieć ukrytą technologię serca oraz jego językiem znaleźć przyczynę życiowych i zdrowotnych problemów). Wskazuje na sposoby korygowania, które niwelują ich nieświadomie powtarzający się schemat. Takie spotkanie z Beatą, to „swoista rozmowa”, na poziomie dwóch Dusz. 

Najlepszymi oceniającymi są OSOBY, korzystające z zasobów uzdrawiającej energii, zarówno podczas zabiegów, jak i sesji samoświadomości.

Kliknij w PRZYCISK, aby poznać OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Sama sesja samoświadomości, która jest prowadzona indywidualnie – trwa 2 godz. Beata pokazuje w niej, w sposób doświadczalny, stan poszerzonej świadomości oraz dzięki temu stanowi wskazujemy sposób odczytywania wibracji zapisu programów, z poziomu niskiej, ciężkiej energii, w Polu Serca, w  stosunku do różnych sytuacji, czy osób. Beata naucza, jak korzystać z technologii Serca, by transformować niskie energie, jako nabyte oprogramowanie w sobie, a przez to uzdrawiać relacje z otoczeniem i życiem oraz kreować swoją rzeczywistość, w różnych jego przestrzeniach, zmieniając w polu Serca wibracje uczuć. Dlaczego? bo to UCZUCIA są wibracyjnym zapisem w magnetycznym polu, które kreuje i warunkuje w nas, powtarzające się schematy doświadczeń, których nie chcemy przeżywać lub te, które chcemy wybrać.

To, czego potrzebujesz na sesji Indywidualnej, to słuchawki do telefonu, z mikrofonem, wygodne miejsce i wygospodarowaną przestrzeń, w której nikt nie będzie Ci przeszkadzać. Dzięki tym narzędziom i okolicznościom osiągniesz najbardziej optymalny stan, byś mogła/mógł, poddać swoją uwagę i ciało temu, co głosem Beaty i wibracją, będzie chciała Ci Ona pokazać.  W efekcie tego doświadczenia poczujesz, a przez to i zrozumiesz, iż jesteś kimś o wiele, wiele więcej, niż nauczyłaś/łeś się o sobie myśleć .

Każda dysfunkcja w naszym życiu, czy to na poziomie ciała fizycznego, czy w różnych płaszczyznach życia, to konflikt między ego-osobowością a duszą i  energetyczny czyli emocjonalny zapis tego konfliktu wibruje w naszym elektromagnetycznym polu serca, które to z kolei zawiaduje całą energetyczną strukturą naszego ciała.

Do umówienia się na SESJĘ INDYWIDUALNĄ wykorzystaj poniższy FORMULARZ

Wypełniając ten FORMULARZ KONTAKTOWY przekazujesz nam swoje dane osobowe. Udzielenie Tobie odpowiedzi jest równoznaczne z administrowaniem, przez nas, tymi danymi. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Klikając przycisk Wyślij oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności i plików cookies i że ją akceptujesz.