WARSZTATY Stacjonarne w Łodzi

Fragment WARSZTATÓW STACJONARNYCH – Wewnętrzny Wymiar – Beata Socha

Fragment WARSZTATÓW STACJONARNYCH – Wewnętrzny Wymiar – Beata Socha


Poznawanie Mocy Wyższej Świadomości


Na spotkaniu zdobędziesz wyższą wiedzę o sobie samym oraz jej doświadczysz. Odnajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań.

Cena uczestnictwa, dotyczy warsztatów w Polsce:

2 DNI – 500 zł

1 DZIEŃ – 270 zł – jest możliwość wyboru i uczestniczenia w jednym dniu warsztatów 

Nasza planeta się zmienia, jej częstotliwość pola energetycznego sukcesywnie podnosząc swoją wibrację, bardzo skutecznie nas w przebudzeniu duchowej Świadomości wspiera.

Jesteśmy w nieustającym procesie EWOLUCJI – postrzeganej jako najwyższy sens naszej ludzkiej egzystencji.
Ewolucja ta dokonuje się w wielowymiarowym planie, dlatego częstotliwość pola energetycznego naszej planety również sukcesywnie podnosi swoją wibrację.
Zmiana ta z kolei wpływa na naszą całą energetyczną strukturę, którą jesteśmy – na nasze DNA, komórki ciała, pole mentalne i emocjonalne.
Wskutek tego przyspieszają nasze myśli, przyspiesza też czas, mamy również coraz intensywniejsze doznania w ciele i zauważalne zmiany w codziennym życiu.
Teraz w naszej ewolucji, istotne jest, by doświadczalnie poznawać, Kim Prawdziwie Jesteśmy i dokąd nas ta wiedza prowadzi, a także poczuć do głębi, jak w tym procesie ewolucji rozwija się w nas ogromna MOC, coraz pilniej domagająca się odkrycia i rozwoju.

Owa MOC to żyjąca w nas energia, której świadomość odczuwania służy nam do tego, by w pełni zapanować nad własną rzeczywistością.


Dlatego, warsztaty Stacjonarne „POZNAWANIE MOCY WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI” przeznaczone są przede wszystkim dla OSÓB, które pragną skutecznie wyjść z niskiej częstotliwości tego świata, ze stanu “bycia ofiarą”, by w końcu z PEWNOŚCIĄ i ODWAGĄ wkroczyć w swoje życie, z wyższego poziomu Świadomości, jako przytomnego TWÓRCY który jest BOGIEM w nas.
To warsztat, na którym Beata Socha naucza, jak podłączyć się pod źródło zasilania, dostrajać się do wyższych częstotliwości i wchodzić w świadomą relację z kochającym Światłem, które jedynym CELEM jest, by wspierać naszą EWOLUCJĘ jako DUSZA.

CZAS TRWANIA takiego stacjonarnego wydarzenia to 2 DNI. Istnieje także możliwość uczestniczenia tylko w jednym dniu Warsztatów (jeśli taka opcja bardziej by Tobie odpowiadała), ponieważ treści przekazywane podczas pierwszego i drugiego dnia Warsztatów, nie stanowią stricte swojej kontynuacji. Innymi słowy jest to wiedza poszerzająca naszą Świadomość, na temat własnych możliwości, uzupełniająca się w pewien sposób, ale od siebie niezależna.


WARSZTAT „POZNAWANIE MOCY WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI” składa się z 2 CZĘŚCI.


I CZĘŚĆ WARSZTATÓW / SOBOTA / 11.00 – 18.00

w I CZĘŚCI, nasza Prelegentka – BEATA SOCHA uczy, jak w sposób praktyczny, PRZENIEŚĆ SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ z płaszczyzny fizycznej, do energetycznej i duchowej, łącząc, w sposób spójny, ciało, umysł i duszę. W takim stanie JEDNOŚCI, połączeniu, jako faktyczna, prawdziwa Świadomość, możliwym jest dopiero ODNALEZIENIE SWOJEJ PRAWDZIWEJ TOŻSAMOŚCI (w przestrzeni SERCA), która w następstwie wprowadza w sztukę ŚWIADOMEJ KREACJI WŁASNEJ RZECZYWISTOŚCI. Rzeczywistości poza dualizmem, innymi słowy rzecz ujmując, uczymy się jak żyć w wyżej wibrującym polu NOWEJ ENERGII, która jest Światłem w nas.
Beata Socha pokazuje, jak uzdrowić zaburzone wibracje swojego serca oraz uruchomić i zrozumieć jego ukrytą technologię. W wyniku takiego działania możliwym staje się OCZYSZCZENIE SWOJEJ PAMIĘCI KOMÓRKOWEJ, a przy tym sukcesywne odkrywanie w sobie głębszego wymiaru czucia, w którym można zmienić swoje życie, tworząc je z wyższego poziomu (po to, by robić w końcu to czego pragnie serce, a nie to, do czego się nas przymusza)


PRZERWA OBIADOWA (obiad we własnym zakresie) / 14.00 – 15.00II CZĘŚĆ WARSZTATÓW / NIEDZIELA / godz. 10.00 – 17.00


w II części Beata Socha wskazuje, jak poprzez poszerzoną Świadomość CZUCIA, wyczuć dysfunkcyjne promieniowanie w energetycznym polu ciała, oraz jak świadomie kierować życiodajną energią, by równoważyć miejsca zaburzone, uzdrawiając je w sobie, czy też bliskich.
Sztuka uzdrawiania Energią jest starą sztuką leczenia. Już w starożytności wiedziano, że zaburzenia pojawiają się najpierw w aurze człowieka, a dopiero potem przenoszą się na ciało i w ten sposób powstają choroby. Od tej wiedzy ODCZUWANIA zostaliśmy skutecznie odcięci, poprzez rozbudowywaną w nas lewą półkulę, która zdominowała myśleniem nasze czucie, które jest darem przynależnym każdemu z nas.
Życiodajna Energia uzdrawia kompleksowo – ciało, podświadomość, duszę, usuwa blokady, uciążliwe programy, lęki itd.
Wspiera naturalny proces samouzdrawiania, sprzyja samoleczeniu, wzmacnia, oczyszcza z toksyn, jest cudownym darem dla wszystkich, darem, który sprawia, że życie przeżywamy bardziej spokojnie. Pod wpływem harmonijnego przepływu ŻYCIODAJNEJ ENERGII pojawia się: szczęście, radość z tego co mamy, spokój i równowaga, pozbywamy się lęków, strachu o jutro, o przyszłość. Amplituda tej ENERGII może w dużym stopniu poprawić lub całkowicie usunąć z naszego życia wiele problemów: choroby, dręczące latami dolegliwości, poprawić ogólnie stan zdrowia i samopoczucia.

W drugiej części również, będziemy odkrywać swoje wnętrze i porządkować je energetycznie, by stabilnie dostroić się do szerszej i piękniejszej wersji swojej duchowej istoty.

Za pomocą praktyki rozciągania Samoświadomości, pokażę i nauczę wyciszenia całej swojej istoty na poziomie energetycznym i fizycznym, co powoduje iż wprowadzamy w swoje ciało ład i porządek, dodatkowo je fizycznie rozciągając i energetycznie wzmacniając. 
Usuwać będziemy nadmiar napięć które są stresem w nas, przez to dodając sobie więcej duchowej stabilności. 
Ćwiczenia rozciągania Świadomości, dają odpowiednie energetyczne poszerzenie i poddanie umysłu.
Zakotwiczanie Świadomości w całym sobie, zwiększa w nas ilość energii a przez to siły, niezbędnej by móc swoim silnie energetycznym polem, stawić czoła niskim wibracjom w jakich na co dzień funkcjonujemy w tym świecie. 
PRZERWA OBIADOWA / PRZEWIDZIANA GODZINA/ – DO USTALENIA W DNIU WARSZTATÓW (we własnym zakresie; opcjonalnie, możliwość zamówienia cateringu, w dod. cenie)FRAGMENT WARSZTATÓW

Fragment WARSZTATÓW STACJONARNYCH – Wewnętrzny Wymiar – Beata Socha

CZEGO DOŚWIADCZYSZ I CZEGO SIĘ NAUCZYSZ NA STACJONARNYCH WARSZTATACH ?

– zrozumiesz i poczujesz, a przez to dotkniesz Duchowego świata, w którym z czasem rozwiniesz swój własny potencjał oraz odkryjesz swoje naturalne talenty i duchową misję,
– doświadczysz, a przez to dowiesz się jak pracować nad sobą, w sposób efektywny, integrujący różne aspekty swojej istoty,
– zrozumiesz jak rozwijać się Duchowo, utrzymując wyższy stan Świadomości i jednocześnie, sprawnie funkcjonować, w otaczającej CIĘ codzienności,
– zrozumiesz sztukę Świadomej Kreacji własnej rzeczywistości, poprzez źródło twojej Duchowej Mocy, Mocy, która istnieje w zintegrowanym polu wyżej wibrującej Energii


KORZYŚCI, JAKIE WYNIESIESZ SPOWODUJĄ, ŻE:


zbudujesz kontakt z nieuświadomioną, wewnętrzną Wiedzą oraz Duszą, przez co:
– na nowo, świeżo spojrzysz na siebie i swoją historię,
– zaczniesz odczuwać własną siłę i przez to poznasz swoją rolę w świecie,
– odkryjesz własny cel istnienia i w zgodzie z nim zbudujesz wizję dalszego życia, już w wyższym i piękniejszym wymiarze Duchowej Świadomości.

______________________________________________________________________________________________________________________________

*INFORMACJE PORZĄDKOWE: dokładny adres spotkania będzie podany bezpośrednio uczestnikom, przed samym spotkaniem, a na miejscu będzie możliwość zrobienia sobie herbatki lub kawy (natomiast obiad we własnym zakresie, będzie możliwość wspólnego cateringu)

Liczba miejsc jest zawsze ograniczona.

ZAPISY poprzez poniższy formularz, lub na adres; biuro.wewnetrznywymiar@gmail.com


Wypełniając ten FORMULARZ KONTAKTOWY przekazujesz nam swoje dane osobowe. Udzielenie Tobie odpowiedzi jest równoznaczne z administrowaniem, przez nas, tymi danymi. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Klikając przycisk Wyślij oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności i plików cookies i że ją akceptujesz.

*na szczegółowe pytania odpowiadamy indywidualnie