WARSZTAT Grupowy On-line (dla mniej lub bardziej zaawansowanych)

WARSZTATY ON-LINE – Fragment

Dla osób regularnie praktykujących poznawanie własnych możliwości, WEWNĘTRZNY WYMIAR organizuje cykliczne, WARSZTATOWE SPOTKANIA On-line, które wspierają nasz, Twój rozwój, pod nazwą „Praca z własną Świadomością, zgłębianie jej wielopoziomowej struktury, to warsztaty wspierające naszą ewolucję” 


WARSZTATY GRUPOWE ON-LINE przeznaczone są tylko dla OSÓB po webinarowych, czy indywidualnych sesjach z Beatą Sochą. Cena uczestnictwa to 50zł.


W kameralnym gronie i ciepłej atmosferze wraz z innymi przyjaznymi i wznoszącymi swą Świadomość ludźmi, będziesz mogła/mógł konsultować ze mną różne, powiązane z duchowością i życiem tematy. A także, przede wszystkim ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć (to stanowi główny cel takich spotkań) poszerzanie własnej, czującej Świadomości oraz wymieniać się wspólnie doświadczeniami, na swojej ewolucyjnej drodze, czerpiąc również wiedzę i motywację ze świadectwa osób, w nim uczestniczących. Takie, wspólne doświadczanie, bardzo wspomaga, szczególnie w początkowych fazach odrywania się od otaczającej nas, niskowibrującej, zbiorowej świadomości.

Warsztat jest skierowany do tych osób , które pragną w swej codzienności funkcjonować w wyższych częstotliwościach nowej energii duchowej Świadomości i z jej poziomu, kroczyć przez swoje życie, jako Twórcy.
Przynależna nam Moc, to żyjąca w nas wysokowibrująca energia, której świadomość CZUCIA w sobie (by panować nad własną rzeczywistością), powinniśmy już odkrywać i rozwijać.

Na takich warsztatach online Beata pomaga doświadczalnie poszerzać swą duchową wiedzę i przez to zrozumieć:
– jak my, jako istoty energetyczne, duchowe, oddziałujemy ze sobą nawzajem, oraz z otoczeniem całej przestrzeni.
– wyjaśnia, czym jest otaczająca nas rzeczywistość i jak skutecznie się z własną Mocą komunikować, aby manifestować w swoim życiu to czego pragniemy.
– pokazuje, jak pracować nad sobą w sposób efektywny, integrujący różne aspekty swojej istoty
– odpowiada na pytania, pomagając rozwiązywać pojawiające się problemy, dając wskazówki i podpowiedzi, pomocne w obudzeniu naturalnej, wewnętrznej Mocy uczestników, płynącej ze Światła, które jest Miłością w każdym z nas.

Na WARSZTATACH GRUPOWYCH ON-LINE wszyscy mają możliwość (jeśli tylko wyrażą taką ochotę) widzieć się i rozmawiać, ponieważ każdy uczestnik, w swoim “warsztatowym pokoju”, będzie mógł korzystać z kamerki i mikrofonu (oczywiście, nie jest to obligatoryjne). Taka forma warsztatów stanowić ma namiastkę przyjemnego, przyjaznego spotkania (rozmów o duchowości, energii etc.) przy kawie, czy herbatce, jakbyśmy to czynili w realu.

Ilość miejsc jest ograniczona (obowiązuje kolejność zapisów)

Czas trwania ok. 1,5 godz.

Na WARSZTATY GRUPOWE ON-LINE prosimy dokonywać zapisów przez poniższy formularz:

Wypełniając ten FORMULARZ KONTAKTOWY przekazujesz nam swoje dane osobowe. Udzielenie Tobie odpowiedzi jest równoznaczne z administrowaniem, przez nas, tymi danymi. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Klikając przycisk Wyślij oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności i plików cookies i że ją akceptujesz.

Po dokonaniu zapisu oraz opłaceniu uczestnictwa, na swojego e-maila otrzymasz od nas zwrotnie link i hasło dostępu do warsztatu online, natomiast w wyznaczonym dniu i godzinie organizowania WARSZTATU GRUPOWEGO ON-LINE –-> klikniesz na otrzymany link, by się zalogować, według prowadzącego schematu.

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA.