WEBINAR On-line

Webinar WEWNĘTRZNY WYMIAR – Fragment

WEBINAROWE SESJE , to cykl spotkań online dla początkujących, przeprowadzanych przez Beatę, na których w sposób praktyczny, pokazuje i omawia, jak dostrajać się do wyższego wymiaru Świadomości, świadomie funkcjonować w dwóch wymiarach, a przez to (z poziomu wewnętrznie poszerzonej Świadomości), skutecznie KREOWAĆ w Wymiarze MATERII.

WEBINARY ON-LINE przeznaczone są przede wszystkim dla osób początkujących, które zainteresowane są procesem przestrajania swojej Świadomości do wyższych częstotliwości, po to, by stabilniej funkcjonować w poszerzonym Wymiarze Świadomości, który coraz bardziej nakłada się na znany nam, zawężony wymiar mentalny.


Na spotkaniu WEBINAROWYM On-line, w początkowej jego części, Beata przeprowadza zawsze energetyczną sesję poszerzania Świadomości (o aspekt czujący), następnie opisuje proces wzrostu naszej Świadomości, a zazwyczaj na końcu, odpowiada na pytania uczestników, pomagając im w rozwiązywaniu bieżących problemów, pojawiających się w ich praktykach.
Ogólnie rzecz ujmując –> Beata WSPIERA, MOTYWUJE i cierpliwie TŁUMACZY.

PAMIĘTAJMY, że częstotliwość pola energetycznego naszej planety sukcesywnie podnosi swoją wibrację.


Zmiana ta wpływa na naszą całą energetyczną strukturę (którą jesteśmy), na nasze DNA, komórki ciała, pole mentalne i emocjonalne. Konsekwencją tego procesu jest przyspieszenie naszych myśli, gdzie wraz z nimi, przyspiesza także i czas (co każdy pewnie w sobie coraz bardziej odczuwa). Dlatego odczuwamy coraz bardziej stres świata zewnętrznego.
Ten proces energetycznego przestrojenia przymusza nas “odgórnie” do zmiany naszej Świadomości, która dotychczas oparta była głównie na świadomości mentalnej. Obecnie przestrajamy się do Świadomości Serca, czyli strefy odczuwalnej. I z tego, ewolucyjnego procesu, powinniśmy w coraz większym stopniu zdawać sobie sprawę.


Beata, sama przecierając ten szlak, naucza jak popłynąć na tej fali nowej, wyższej częstotliwości. Pokazując tłumaczy, jak w sposób praktyczny poszerzać własną Świadomość (z płaszczyzny fizycznej, do energetycznej i duchowej), łącząc ciało, umysł i duszę w JEDNOŚĆ. Celem jest odnalezienie w tym połączeniu HARMONII i swojej prawdziwej TOŻSAMOŚCI (w przestrzeni serca), która to wprowadza dopiero w sztukę uzdrawiania siebie, otoczenia oraz świadomej KREACJI RZECZYWISTOŚCI. Beata, w ten sposób wyraźnie pokazuje, jak dostroić się i funkcjonować w wyżej wibrującym polu nowej energii.

Dzięki dostrajaniu się do wyżej wibrującej Świadomości siebie przebudzamy się z paraliżującej nasze działania niemocy i zaczynamy żyć inaczej (niż do tej pory).
Z pełną Świadomością swojej wewnętrznej wartości, która otwiera w nas nową przestrzeń BYCIA, jako ODCZUWANIA, zamiast ROZMYŚLANIA. Ta przestrzeń, to przestrzeń lekkości i zaufania.
Dzięki tej nowej, wibracyjnej przestrzeni w nas, więcej rozumiemy, odczuwamy, widzimy i umiemy.
Jesteśmy już w stanie świadomie modelować swoją rzeczywistość, gdyż odzyskujemy wewnętrzne Światło, które jest naszym Domem.

WEBINAR On-line trwa ok. 2 godzin. Start WEBINARU następuje zazwyczaj o godzinie 19.00 . Cena uczestnictwa w WEBINARZE to 80 zł.

PROCEDURA ZAPISU:

Zgłoś uczestnictwo w najbliższym WEBINARZE On-line, przy użyciu poniższego FORMULARZA.

FORMULARZ KONTAKTOWY

  • 10.00 – 12.00
  • 12.00 – 14.00
  • 14.00 – 16.00
  • 18.00-20.00

Po dokonaniu ZAPISU prosimy o uiszczenie wpłaty na wybrane konto bankowe (sprawdź zakładkę FORMY PŁATNOŚCI),
w TYTULE PRZELEWU koniecznie podając SWÓJ ADRES EMAIL, na który będziemy zwrotnie wysyłać link oraz hasło dostępu do POKOJU WEBINAROWEGO.
Podanie powyższych INFORMACJI, w TYTULE PRZELEWU, jest kluczowym, dla Twojego uczestnictwa w WEBINARZE On-line.

*W przypadku ewentualnych problemów z formularzem, prosimy o ZAPISY na Webinar, bezpośrednio na adres: terapeutka.beatris@gmail.com

PROCEDURA LOGOWANIA na WEBINAR On-line:

Otrzymując od nas zwrotnie link i hasło dostępu, w wyznaczonym dniu WEBINARU, o wyznaczonej godzinie (zwykle jest to 19.00)

—> KLIKASZ na otrzymany link i wpisujesz podane hasło, a także IMIĘ/NICK, pod którym będziesz widoczny, na wypadek zadawania pytań podczas webinaru, do czego oczywiście serdecznie ZACHĘCAMY 🙂

TERAZ już nic więcej nie musisz zrobić, tylko rozsiądź się w wygodnym fotelu i zacznij słuchać wykładu, poddając się przeprowadzanej przez Beatę Sochę sesji. Na WEBINARZE zyskasz możliwość bezpośredniego kontaktu z Beatą Sochą, poprzez zadawanie pytań na czacie, a także, jeżeli wyrazisz taką chęć, będziesz mógł/mogła skorzystać z kamerki i mikrofonu, stając się aktywnym uczestnikiem VIDEO CZATU.