Kooperatywa Światła

Nasza coroczna impreza RESTIWAL 12 Wibracji – link poniżej:

https://www.restiwal-12-wibracji.com/bilety-2

Kanał YT Kooperatywy Światła

——-

Jesteś: informatykiem, prawnikiem, księgową, nauczycielem, tłumaczem, naturopatą, twórcą, rolnikiem ekologicznym, z miłością układasz fryzury, czy świadczysz „serdeczne usługi” …. czy po prostu utrzymujesz w sercu obecność Miłości i niesiesz Świetlistą Matrycę – zapraszamy do KOOPERATYWY ŚWIATŁA.

Jeśli chcesz współtworzyć z nami społeczność wolnych i prawych Istot Światła, utrzymujących w swoim życiu wysokie wibracje – napisz do nas na adres:

info@kooperatywa-swiatla.com

Tu wstępnie zbieramy bazę tych z was, którzy chcecie dołączyć i zasilić swoją pracą, umiejętnościami i swoim Światłem, nasz wspólny wysiłek w projekcie, by go udoskonalać, by mógł się rozwijać coraz szybciej i efektywniej dla wszystkich, którzy chcą znaleźć swoje nowe miejsce i twórczą pasję, rozpocząć nowe życie w nowym społeczeństwie. (Prosimy o krótką informacje – kim jesteś, w jakim obszarze chciałbyś współtworzyć naszą społeczność)

_____________

02.07.22

Dlaczego powstaje Nowe Społeczeństwo Światła:

Wiele transformujących wydarzeń wyłania się z trajektorii Ludzkości. Dzieją się wydarzenia, które wstrząsają fundamentem świata – ówczesną cywilizacją. Lecz my nie rozpaczamy – a jesteśmy tylko świadkiem zmian, będąc w świecie ALE nie należąc już do niego. Pozostajemy obecni i połączeni ze Światłem Źródła w nas – znanym również jako energia naszej Siły Życiowej – i pozwalamy mu ŚWIECIĆ przez SIEBIE. Spływające Światło, zmusza nas do ewolucji i sprawi, że będziemy chcieli przebić się przez wszelkie przeszkody. Dlatego Pokój i Radość, którym promieniujemy, będą coraz bardziej odczuwalne na świecie.

Wchodzimy w energetycznie dziejący się moment, w którym kolektywnie Duch wchodzi i działa w materii. Dlatego, to intensywny czas gdzie w prowadzeniu, będziemy skupiać się na szczegółach, które spajają Wielkie Marzenie Kochającego Źródła. To czas dopinania wszystkich drobiazgów, które sprawią, że Wielka Wizja zadziała!

Tak, jak już wspominałam na Harmonii Kosmosu, nasz wspólny projekt, który jest projektem tak naprawdę Między Wymiarowym, nabiera coraz większej klarowności w swojej formie.

KOOPERACJA ŚWIATŁA

Jest to projekt, który całkowicie jest i będzie oparty na innych NOWYCH zasadach, niż znaliśmy do tej pory w starym paradygmacie – jako system świata. To WYZWANIE dla nas WSZYSTKICH, ponieważ tutaj w tej nowej rzeczywistości, jej inaczej wibrującym paradygmacie, nie ma naszej starej percepcji jako tworzenia, a jest nowa – jako poddanie się prowadzeniu Wielowymiarowego Pola Światła, które zawsze uwzględnia CAŁOŚĆ – wszystkich NAS – w tej nowej społeczności współtworzących i ze sobą korelujących.

To żywy organizm jako prowadzące nas Pole, organizm, który widzi całość siebie i się w tej wizji balansuje, wspiera, wyrównując w sobie wszystkie braki, by zmierzać do najwyższego potencjału doskonałości, jaką jest Źródło Życia z którego wszyscy pochodzimy.

Częstotliwość prowadzącego nas Pola, jako budzącej się nowej Cywilizacji Światła, to 12-ście bazowych wibracji, o których ciągle wspominam w przekazach, i które w tej wyżej wibrującej matrycy, będą nas prowadzić i się w nas coraz głębiej zakotwiczać, by wibracyjnie na planie materii mogły poprzez NAS malować w tej gęstości, i ją wznosić z ciężkości do subtelnej, Kochającej Matrycy Nowej Ziemi.

Więc podstawowe zasady i cechy przejawiającego się na planecie Ziemi, społeczeństwa Światła to:

WOLNOŚĆ * MIŁOŚĆ * BRATERSTWO * PRAWDA PIĘKNO * ZBIOROWA SOLIDARNOŚĆ * SZLACHETNOŚĆ * DOBROĆ * RÓWNOŚĆ * AKCEPTACJA * JEDNOŚĆ * WSPÓŁPRACA *

Te cechy sprawiają, że skupiamy się na praktycznej stronie manifestacji.

Usuwamy gruz i zaczynamy kłaść nowy, czysty, solidny fundament pod swoją Misję. Jest to TEST tego, z czego jesteśmy stworzeni na NAJGŁĘBSZYM poziomie RDZENIA i będzie wymagał poddania się, będzie wymagał pewnego stopnia Samoświadomości, aby umieć wewnątrz nawigować, wśród różnych częstotliwości. Te wibracje służą do korzystania z umiejętności twórczego myślenia. Powodują, że jesteśmy w nich bystrzy i mamy wysokie standardy – a jest to teraz bardzo potrzebne, gdyż jesteśmy w „trybie strategicznym”.

Nasza strategia wymaga wiary w to, że jesteśmy KOCHANI i PROWADZENI. Wymaga wiary w fakt, że Stwórca Wszechświatów zna nieskończone zasoby 8 miliardów ludzi, z których wielu będzie w projektach Nowej Ziemi, bardzo pomocnych. Wymaga wiary w to, że Moc, która stworzyła twoje ciało, może je uzdrowić, że Wieczne Źródło wszelkiej obfitości może ciebie / nas poprowadzić do tego, czego w swoim przeistoczeniu, potrzebujemy. Światło, które żyje i oddycha we wszystkich Duszach, naprawdę chce nam pomóc w większej współpracy, by w końcu tworzyć Dobre, Piękne, Harmonijne Życie na tej Świętej Planecie.

W starym świecie, wielu przywódców świata – politycy, przywódcy religijni, liderzy biznesu – nie mają tej Świadomości połączenia z kochającym Światłem i większym Życiem. Ich umysły prowadzą ich, aby zdobyć coraz więcej rzeczy i władzy, a oni sprzedają swoje Dusze, aby uzyskać iluzję bogactwa, bezpieczeństwa i władzy. Ale ponieważ nie zdają sobie sprawy, czym prawdziwie jest Życie – nigdy nie mają dość dla ich wibracji. Są głodnymi duchami rządzącymi światem dla własnej korzyści, czasami pod postacią pomocy dla ludzkości, ale w rzeczywistości pasożytują na innych, gdyż nie czują wewnętrznego piękna Boskości.

To się zmienia, więc gdy wydają się ograniczać i kontrolować istnienie innych lub żerują na cudzych słabościach – to nie utrzyma się – ponieważ centrum się załamuje. Ten sposób bycia nie może być dłużej utrzymany na tej planecie, ponieważ wyższe częstotliwości – Świetlistych Boskich Energii – przyspieszają i rozszerzają się. Więc, gdy stare centrum się zapada, doświadczamy wielkiego trzęsienia – fluktuacji energii, z której wyłania się Społeczność Nowej Świetlistej Cywilizacji.

Społeczność Światła to nowy sposób bycia – skoncentrowany na Sercu, współpracy z naszymi Duszami i Wyższymi Jaźniami, oparty na Miłości, przejrzystości, współczuciu, dobroci, Boskiej Mądrości i równości dla wszystkich. Społeczność Światła, to manifestacja pragnienia czystych Serc, żyjących ponad wzorcami masowego chaosu i zawężonej świadomości.

Lato, wibracyjnie prowadzi każdego z nas w podróż dociekania – jaki jest następny krok mojej podróży?… mojego Serca?…. mojej Misji? Nie możemy zobaczyć swojej kolektywnej przyszłości, ponieważ nasza przyszłość nie żyje tu na Ziemi. Jeszcze nie nadeszła, nie zamanifestowała się, gdyż żyje w subtelniejszym wymiarze – materia nie może wyprzedzić naszych subtelnych kreacji.

Bóg w każdym z nas WIE, że zachowuje swoją wizję w ciszy i tajemnicy. Najpierw tworzy w wyobraźni gotowego Serca, potem to obejmuje, a potem KOCHA to, aż niewidzialne staje się widoczne. Manifestuje poprzez Serca i pragnienia tych, którzy chcą powołać jego Marzenia do istnienia. Każdy z nas jest nieustannie proszony o pomoc w narodzinach lepszej przyszłości, lepszej Ziemi, lepszego siebie.

Jesteśmy odpowiedzialni za stworzenie ukrytego SNU w ukrytym ogrodzie, który żyje w twoim i moim / naszym jednym Sercu. Trzymaj piękny SEN jak ten, który trzyma w rękach pisklę – pocieszając je, rozgrzewając, pielęgnując. Nieustannie rodzisz to, czego potrzebujesz, bez względu na to, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie. Wewnątrz jesteś Bogiem.

Zaufaj nasionom, które zasiałeś. Zaufaj, że twoja Dusza, która tak tęskni za swoją Prawdą – pragnie się narodzić w tym ukrytym śnie – Nowej Rzeczywistości – i to zrobi! Utrzymaj wizję dobra dla wszystkich. Trzymaj ten dar wystarczająco długo, aż zostanie uświęcony. Nigdy się w tej wizji nie poddawaj. Stwórca, Źródło nigdy nie zrezygnował z ciebie!

Społeczność Światła, to jak zamieszkanie w naszym własnym energetycznym / duchowym systemie, który zmienia ekspresję naszego kosmicznego i ludzkiego DNA – to Cel naszej Ewolucji, w której rozszerzamy się do coraz większego Światła, w którym zmieniamy swoje poczucie Jaźni na większą tożsamość – w której odkrywamy, iż jesteśmy Wiecznym Duchem w Tymczasowej Formie. Indywidualnie i kolektywnie jako JEDNA Miłość – do tego jesteśmy prowadzeni poprzez proces.

Rozważ to, gdyż ten rześki strumień Życia coraz intensywniej płynie, płynie bez przeszkód, z gracją, szybko i potężnie.

—–

Dlatego właśnie wyłaniający się ten wspólny projekt, w którym zapraszamy wszystkie przebudzające się Istoty Światła, których pragnieniem w Sercu jest droga życia w Wyższym Wymiarze Światła. Jest NAS coraz silniejsza ekipa, razem zbudujemy społeczność ludzi otwartych na przepływ wysokich częstotliwości, wprost ze Źródła. Świetlistych Ludzi kreujących swój świat z poziomu Miłości i poprzez Miłość.

Ps. Więcej informacji o celach, założeniach i działaniach nowej społeczności (w przestrzeni online i stacjonarnie) – będziemy informować na bieżąco w trakcie formowania naszego wspólnego projektu. Wszelkie nowe informacje zawieszane będą na ten moment tu na mojej stronie w zakładce KOOPERATYWA ŚWIATŁA, oraz niedługo na nowej platformie, i w perspektywie na waszych stronach, jeśli chcecie dołączać i rozwijać się w naszym wspólnym projekcie.

Dziękujemy za goszczenie w naszej przestrzeni, oraz za wszelką pomoc w udostępnianiu naszego ogłoszenia we wszystkich możliwych miejscach. Pozdrawiamy wszystkich NAS, którzy się do tego „Kim Jesteśmy” przebudzamy – Nowa Społeczność – KOOPERATYWA ŚWIATŁA

_______________

______________

_____________

09.08.22

_________________

30/07/22

08.07.22