JAK zacząć? – KROK po KROKU

Drogi CZYTELNIKU, serdecznie witamy Cię na naszej stronie i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Poznawanie siebie, w kontekście duchowym, stanowi swoiste wyzwanie, ale i ten proces można w pewien sposób usystematyzować i uczynić prostszym, naturalnym, nijako wpisującym się w agendę dnia codziennego.


1) Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z poznawaniem spectrum własnej świadomości i podświadomości

– zapraszamy Cię, w pierwszej kolejności, do darmowej sekcji, w której będziesz miał okazję poznać specyfikę tego obszaru, charakter pracy z własnym JA, co pozwoli, z kolei, wytyczyć sobie indywidualną ścieżkę rozwoju duchowego, kompatybilną z Tobą i z Twoim obecnym systemem odczuwania. Z uwagi na indywidualne preferencje naszych CZYTELNIKÓW, dotyczące sposobu odbioru przekazu, przygotowaliśmy dla CIEBIE:


SEKCJĘ „PISANĄ”, w której odnajdziesz szereg felietonów dotyczących różnych aspektów naszego życia, w kontekście duchowości i szeroko pojętego rozwoju osobistego


SEKCJĘ AUDIO/VIDEO, w której będziesz miał okazję zobaczyć wywiady, których udzieliliśmy oraz posłuchać naszych podcastów, felietonów i fragmentów medytacji, w formie audio.


2) W następnej kolejności prosimy zapoznaj się z naszymi materiałami, obszernej traktującymi na temat szeroko pojętej duchowości i pracy z energią.


3) Sesje INDYWIDUALNE, Konsultacje INDYWIDUALNE oraz Zabiegi BIOENERGOTERAPII

dla wielu OSÓB dopiero INDYWIDUALNA PRACA Z COACHEM stanowi swoisty PRZEŁOM, otwiera zaryglowane drzwi do własnego wnętrza, do pracy z własną świadomością, podświadomością i umysłem, odblokowuje wzorce, których nie byliśmy świadomi i wiele innych. Opinie naszych Klientów nierzadko przywołują zaspokojenie takiej potrzeby, a ich zadowolenie po przeprowadzonej SESJI, ZABIEGU BIOENERGOTERAPII, czy KONSULTACJI graniczy nierzadko z ekstazą 🙂 Zapoznaj się proszę z opcjami, które oferujemy w ramach PRACY INDYWIDUALNEJ oraz poznaj różnice w wariantach, jakie oferujemy w ramach tej usługi.


3) Cykliczne WEBINARY ON-LINE, WARSZTATY GRUPOWE ON-LINE oraz WARSZTATY STACJONARNE (organizowane w Polsce, jak i w Europie)

Aktualny KALENDARZ WYDARZEŃ organizowanych przez :

WEBINARÓW On-line, WARSZTATÓW GRUPOWYCH On-line oraz WARSZTATÓW Stacjonarnych znajdziesz w zakładce EVENTY