WARSZTAT Grupowy On-line (dla osób kontynuujących)

WARSZTATY ON-LINE – Fragment

Dla osób regularnie praktykujących poznawanie własnych możliwości, WEWNĘTRZNY WYMIAR organizuje cykliczne, WARSZTATOWE SPOTKANIA On-line, które wspierają nasz, Twój rozwój, pod nazwą “Praca z własną Świadomością, zgłębianie jej wielopoziomowej struktury, to warsztaty wspierające naszą ewolucję” 


WARSZTATY GRUPOWE ON-LINE przeznaczone są dla OSÓB po webinarowych, czy indywidualnych sesjach z Beatą Sochą. Cena uczestnictwa to 50zł.


W kameralnym gronie i ciepłej atmosferze wraz z innymi przyjaznymi i wznoszącymi swą Świadomość ludźmi, będziesz mogła/mógł konsultować ze mną różne, powiązane z duchowością i życiem tematy. A także, przede wszystkim ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć (to stanowi główny cel takich spotkań) poszerzanie własnej, czującej Świadomości oraz wymieniać się wspólnie doświadczeniami, na swojej ewolucyjnej drodze, czerpiąc również wiedzę i motywację ze świadectwa osób, w nim uczestniczących. Takie, wspólne doświadczanie pola Światła, bardzo wspomaga, szczególnie w początkowych fazach odrywania się od otaczającej nas, niskowibrującej, zbiorowej świadomości.

Warsztat jest skierowany do tych osób , które pragną w swej codzienności funkcjonować w wyższych częstotliwościach nowej energii duchowej Świadomości i z jej poziomu, kroczyć przez swoje życie, jako Twórcy.
Przynależna nam Moc, to żyjąca w nas wysokowibrująca energia, której świadomość CZUCIA w sobie (by panować nad własną rzeczywistością), powinniśmy już odkrywać i rozwijać.

Na takich warsztatach online Beata pomaga doświadczalnie poszerzać swą duchową wiedzę i przez to zrozumieć:
– jak my, jako istoty energetyczne, duchowe, oddziałujemy ze sobą nawzajem, oraz z otoczeniem całej przestrzeni.
– wyjaśnia, czym jest otaczająca nas rzeczywistość i jak skutecznie się z własną Mocą komunikować, aby manifestować w swoim życiu to czego pragniemy.
– pokazuje, jak pracować nad sobą w sposób efektywny, integrujący różne aspekty swojej istoty
– odpowiada na pytania, pomagając rozwiązywać pojawiające się problemy, dając wskazówki i podpowiedzi, pomocne w obudzeniu naturalnej, wewnętrznej Mocy uczestników, płynącej ze Światła, które jest Miłością w każdym z nas.

Na WARSZTATACH GRUPOWYCH ON-LINE wszyscy mają możliwość (jeśli tylko wyrażą taką ochotę) widzieć się i rozmawiać, ponieważ każdy uczestnik, w swoim “warsztatowym pokoju”, będzie mógł korzystać z kamerki i mikrofonu (oczywiście, nie jest to obligatoryjne). Taka forma warsztatów stanowić ma namiastkę przyjemnego, przyjaznego spotkania (rozmów o duchowości, energii etc.) przy kawie, czy herbatce, jakbyśmy to czynili w realu.

Czas trwania ok. 2 godz.

Nastąpiła zmiana zapisów na WARSZTAT ON-LINE, zapisy są przez poniższy FORMULARZ, płatność nie jest już zautomatyzowana, więc po dokonaniu zapisu, będzie mail zwrotny, co należy zrobić dalej.

Wypełniając ten FORMULARZ KONTAKTOWY przekazujesz nam swoje dane osobowe. Udzielenie Tobie odpowiedzi jest równoznaczne z administrowaniem, przez nas, tymi danymi. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Klikając przycisk Wyślij oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności i plików cookies i że ją akceptujesz.

Po dokonaniu zapisu oraz opłaceniu uczestnictwa, na swój adres e-mail, NA DZIEŃ PRZED WARSZTATEM lub w DNIU WARSZTATU, otrzymasz od nas zwrotnie link i hasło, dostępu do warsztat online, natomiast w wyznaczonym dniu i godzinie, organizowania WARSZTATU ON-LINE –-> klikniesz na otrzymany link, aby się zalogować, według prowadzącego schematu.

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA.

PROCEDURA LOGOWANIA na WARSZTAT On-line:

Otrzymując od nas zwrotnie link i hasło dostępu, w wyznaczonym dniu WARSZTATU ON-LINE, o wyznaczonej godzinie (zwykle jest to 19.00)

—> KLIKASZ na otrzymany link lub wprowadzasz ID SPOTKANIA, w aplikacji ZOOM, a także IMIĘ/NICK, pod którym będziesz widoczny, na wypadek zadawania pytań, podczas warsztatu, do czego oczywiście serdecznie ZACHĘCAMY :).

TERAZ już nic więcej nie musisz robić, tylko rozsiądź się w wygodnym fotelu i zacznij słuchać wykładu, poddając się przeprowadzanej przez Beatę Sochę sesji. Na WARSZTACIE zyskasz możliwość bezpośredniego kontaktu z Beatą Sochą, poprzez zadawanie pytań na czacie, a także, jeżeli wyrazisz taką chęć, będziesz mógł/mogła skorzystać z kamerki i mikrofonu, stając się aktywnym uczestnikiem VIDEO CZATU.


ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA.