Kiedy opadnie kurz, wzejdzie Nowe Słońce.

Przebudzenie trwa…..nasza Moc wzrasta…. Jeśli tylko potrafimy podnieść naszą uwagę ponad zewnętrzne turbulencje, możemy znaleźć częstotliwość uniesienia – radosną ekstazę.

Co jest przeznaczeniem ludzkości? Powstanie wiele nowych wynalazków, innowacji, które pomogą nam zabezpieczać nasze połączenie z wyższą / nową częstotliwością ekspansywnej Miłości. Wzrośnie nasza KREATYWNOŚĆ, która miała trudności ze znalezieniem wsparcia w dualistycznym doświadczeniu, rozpadającej starej energii. Wielu już zaczyna rozumieć, że kreatywność jest naszą energią siły MIŁOŚCI. Twórcza ekspresja, jest jak krew energii Źródła, przepływająca przez nas i kształtująca Życie.

Coraz więcej z nas otwiera się, aby pozwolić twórczemu przepływowi, tańczyć z naszym Duchem. Więc rozluźnij się i przygotuj do zabawy! Skupienie uwagi na pięknych możliwościach, zamiast na gniciu starego świata, pomoże nam poruszać się po wielkich zmianach, przez które przechodzimy.

Chaos i zamieszanie w świecie, zbliżają się do punktu globalnego widzenia, obnażania, aby cała ludzkość już w końcu to dojrzała. To, co już nie do utrzymania jako nasza ukryta trauma, wypływa na powierzchnię. Nieuzdrowiony, niezbadany ból, który powstaje z odłączenia ludzkości od Życia, od Natury, od siebie nawzajem – wypływa.

To jest to, czego jesteśmy świadkami na politycznych, finansowych, religijnych arenach świata. Ta niewyleczona trauma jest tym, co znajdowało się we wszystkich systemach, które były zarządzające – kontrolując i wpływając na ludzi przez tysiące lat, poprzez patriarchalną dominację, która odmawiała kobiecym aspektom Miłości – wspólnoty i połączenia z Życiem. Energia Matki rośnie i rozszerza się. Widzimy to w aktywności słonecznej, na którą odpowiada głębia Ziemi. Ziemia – nasza wspierająca, kochająca Matka.

To czas, aby każda osoba zagłębiła się w siebie, i znalazła jej iskrę Miłości, dziecięcego zaufania i niewinności – i pozwoliła jej żyć w swojej Świadomości przez cały czas. Tak bardzo, jak to możliwe! Pomoże to nawigować w burzliwych, zmieniających się czasach. Znajdź tę wewnętrzną, kochającą obecność Źródła i podchodź do swojego życia z tego miejsca. W ten sposób promieniujesz harmonijną, kochającą energią, która może dotknąć wszystkich, którzy wejdą w twoją Obecność, i są gotowi na jej przyjęcie.

Utrzymanie własnego pola energetycznego ma ogromne znaczenie, gdy poruszasz się po zmianach na świecie. Gdy utrzymujesz tę Świetlistą Obecność, twoje pole jest kierowane Miłością i więzią z całym Życiem. W ten sposób pogłębia się czas sprzątania. Fale Światła, które przepuszczasz, rozluźniają podstawy tyrańskich rządów, które od tysięcy lat dręczyły ludzkość. Dlatego widzisz, jak tyrania podwaja się, gdy przed rozpadem próbuje się wzmocnić.

Dla tych, którzy zainspirowani Miłością wybrali drogę Światła, drogę Mistrza, ta podróż będzie CUDOWNA. Te cuda przyjdą na niezliczoną ilość sposobów, małych ale znaczących. Trwając w Świetle, działasz z miejsca głębokiej ufności , że Nowy Świat powstaje, gdy stary wychodzi z niskich, uwięzionych energii. Ufaj, że gdy opadnie kurz i wzejdzie nowe słońce – zobaczysz – jedna po drugiej – głębokie zmiany, które na niewidzialnym poziomie, zaszły.

Nie ma powrotu!

Przebudzenie trwa na poziomach unikalnych i równych, dla każdej doświadczającej go Duszy. Odbywa się wielka gradacja. Największym Cudem ze wszystkich będzie doświadczenie tego wszystkiego, co zostało przed tobą umyślnie ukryte. Szanuj to doświadczenie, bo kończysz szkołę, aby stać się Aniołem Ziemi, Żywym Mistrzem, Mędrcem, Alchemikiem, Mistykiem, który tworzy magię na świecie i jest po to, aby pomagać, uzdrawiać, uczyć, tworzyć i inspirować innych do tego samego. Już czas!

W nadchodzącym czasie staniemy się coraz bardziej i bardziej Wolni. Przeszkody są nadal usuwane dla tej Wolności. Więc zacznij już teraz Żyć Wolno. Bo nie ma nic bardziej uwięzionego – jak ptak, który nie może latać, gdy klatka została otwarta. Fruń i lataj ponad turbulencjami świata, a zobaczysz, że jest nad nim Światło, wirując i pulsując, oferuje częstotliwość Miłości, Radości, Zachwytu i Niewinności. Zobaczysz widok wspaniałości i możliwości.

5 thoughts on “Kiedy opadnie kurz, wzejdzie Nowe Słońce.

  1. Dlaczego nikt nie chce mi odpowiedziec na pytanie co z zaleknionymi obudzonymi? Czy ci co sie przebudzili ale żyją w strachu wyniosą się? Co zctakimi osobami?
    Ja przebudzilam sie lata temu tylko z kazdym kolejnym odkryciem w jakich mackach matrixa jestesmy zamiast sie wznosic to sie zapadalam.

    1. Zalękniony obudzony to nadal wibracja lęku, prawdziwie obudzony to oświecony bo żyje w Świetle obecności Miłości Boga i się nie lęk, jedynie kocha. Wszystkich determinuje wibracja – miłość albo lęk, nie ma nic po środku, i dominująca wibracja decyduje do którego wszechświata będzie duszę wciągać. Mówiłam już o tym na swoich nagraniach, można je prześledzić, tam jest wiele podpowiedzi.

    2. Hmmm.
      Jeśli jesteś przebudzona, to się nie lękasz. To cudowne uczucie być wolnym od lęku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *