Uwolnij wszystko to co wyczerpuje Twoją energię.

Dla wielu Światło wkraczające w nasze osobiste doświadczenia, rozbrzmiewa jak odrodzenie. Stajemy się coraz bardziej wrażliwi, dlatego ważne jest, abyśmy w tym czasie praktykowali uważną łączność. Uczucie połączenia z naszą Wyższą Jaźnią, naszą wewnętrzną Obecnością i Ziemią zapewni, że w nadchodzących czasach, łatwiej będziemy płynąć falami Światła wchodzącymi w nasze fizyczne, eteryczne i mentalne ciała.

W połączeniu, wkraczamy w kolejną fazę naszej podróży, czując się coraz bardziej odświeżeni, czując się w naszej Mocy, czując się gotowi do tworzenia o wiele bardziej radosnego, satysfakcjonującego życia. W połączeniu jesteśmy potężni. W połączeniu jesteśmy w stanie świadomie tworzyć i manifestować od wewnątrz. Świetliste energie wzywają nas wszystkich. Radośnie witają nas, widząc jak coraz bardziej przekształcamy się w ich wyższym Świetle, które płynie na Ziemię.Zachęcają, abyśmy wkroczyli w ich zjednoczone pole Miłości i mówią, że jest to łatwe!

Zobacz, jak tańczysz wokół tego Światła, które przepływa przez ciebie i wokół ciebie! To Światło jest żywe i świadome. Niesie w sobie piękną Inteligencję i Obecność, która jest NASZĄ własnością. To czas, abyśmy usunęli wszystkie rozpraszacze, które trzymały nas w kokonie dłużej, niż to konieczne. Obejmuje to wyłączenie wiadomości, a także uwolnienie ludzi i nawyków, które wyczerpują naszą energię. Teraz nadszedł czas, abyśmy latali!

I odkryli, iż cuda Wszechświata były dla nas zawsze dostępne. Umysł jest nieufny wobec tych zmian, ponieważ myśli, że utraci swoją dominującą rolę w naszym życiu, jaką jest utrzymanie nas w pozycji kontroli i przetrwania. Jednak już w tych energiach, umysł jest rozszerzany na nową percepcję. Tak naprawdę zamiast tracić cokolwiek, w rzeczywistości zyskuje znacznie lepszą rolę. Rolę służby dla Serca – podążając za Sercem w chwili obecnej. Jest to wzniosłe zadanie.

Serce jest miejscem, gdzie energie twojego ludzkiego „ja” spotykają się i mieszają z energiami Boskości. Nie chodzi o fizyczne serce, a o centrum energii, które znajduje się blisko serca, w środku twojej klatki piersiowej. Wielu nazywa to „Świętym Sercem”. Mieszkając w Sercu, będziesz wiedział, kiedy to centrum energii jest szeroko otwarte i krąży pomiędzy ludzkimi a Boskimi częstotliwościami, ponieważ poczujesz się kochający i szczęśliwy.

Możesz poczuć tę Miłość jako uczucie ludzkiej miłości – braterskiej, rodzinnej, romantycznej. Możesz odczuć to jako uczucie Boskiej Miłości, rozpoznające Światło i Dobro w innych. Możesz odbierać to jako podziw lub szacunek. Możesz czuć zadowolenie lub satysfakcję. Możesz odczuwać zapał lub entuzjazm. Kiedy to centrum jest otwarte, czujesz się dobrze, a zatem czujesz Boga. Czujesz krążenie Miłości w sobie i od siebie. W tym stanie Istnienia – bez zbytniego namysłu – naturalnie skłaniasz się ku temu, co jest dla ciebie podnoszące na duchu, inspirujące, zdrowe i szczęśliwe.

Czujesz w sobie siłę wzrastania, piękna, wdzięku, mądrości, przewidywania. Siłę obecności, spokoju, intymności, suwerenności, ochrony, wspólnoty, determinacji, wrażliwości. Siłę Wyższej Woli. W niej pamiętasz o alchemicznej mocy cierpliwości. W tej przestrzeni dostrajasz się do Boskości, która JEST Tobą. Bądź architektem, MARZ i spraw, aby one się stały.

Szekspir miał rację: cały świat jest sceną, ale my jesteśmy czymś więcej, niż tylko graczem!

One thought on “Uwolnij wszystko to co wyczerpuje Twoją energię.”

  1. Tak .Jestem w takim stanie ,ale jeszcze wypadam .
    Czy mam dalej być w zaufaniu do prowadzenia?
    i nie kombinować ,czy szukać przyczyny ??U mnie
    ten stan to stan Radości ,której nie przełoży się na język mentalny, noi śmiechu ,którego nie potrafię powstrzymać ,gdzie ten świat zwany zewnętrznym i wszystkie rzeczy ,które posiadam stają się niczym poprostu nieważne-wobec tego stanu .Czuję taki jak by magnetyzm,który mnie wciąga ,że już nic mnie innego nie interesuje jedynie,aby tylko zakotwiczyć się i osadzić Tu na stałe .Pytanie do Beatki. Czy to nie jest tak ,że zbyt mocno chcę to zrobić,czy poprostu na siłę???Pozdrawiam Wysyłam ogrom Światła 💕🕊🕊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *