Nadzszedł czas, by najpierw zadbać o siebie i swoje własne szczęście.

Coraz bardziej jesteśmy motywowani, aby czerpać z wnętrza, by wytrzymać zmiany i zakłócenia, które nadal mają miejsce. To, z czym mamy do czynienia, zachęca nas do porzucenia głęboko zakorzenionych tradycji / przywiązań / wzorców / programów, które rządziły nami przez eony.

W związku z tym musimy zmierzyć się z tym, co dzieje się w naszym świecie, w naszym życiu, z tym co jest potrzebne, aby nastąpiła zmiana. Nasze decyzje i działania muszą teraz wypływać z ukierunkowanej i odważnej przestrzeni, która zabiera nas z przeszłości, w NOWE.

To może wydawać się przytłaczające i wyczerpujące, ale z drugiej strony jest podekscytowanie, inspiracja i proces transformacji, który przynosi dla wielu niesamowitą Wolność.

Jest to celowy czas, w którym twoja uwaga i skupienie są skierowane w głębokie i nieznane przestrzenie wewnątrz. Jesteś zachęcany do łączenia się z energią swojego Serca i pracy z jego Mocą. Świadomość ofiary, musi się skończyć. Teraz musi się skończyć!

Przez dziesięciolecia poddawano nas programowaniu, aby wierzyć, że jesteśmy bezbronni i bezsilni, że potrzebujemy specjalnych ekspertów, którzy wiedzą, co jest dla nas najlepsze. Że musimy ugiąć się przed ich wyższą wiedzą i być wdzięczni za strzępy wolności, które spadają z ich stołu.

Słynne; „Byt kształtuje świadomość” – to kłamstwo. To Świadomość kształtuje byt. Cała wdrukowana w nas wiedza, to wszystko było kłamstwem, w którym jedynie chodziło o to, byśmy wierzyli, byśmy się kurczyli.

Nie jesteśmy bezbronni ani bezsilni. Jesteśmy Mocą niezmierzoną i promienniejszą niż słońce. Doskonale potrafimy oceniać ryzyko, podejmować decyzje, dbać o siebie i siebie nawzajem, bez paraliżującego strachu. Poddając się potężnej Sile w sobie, możemy indywidualnie i zbiorowo, robić i osiągać WIELKIE rzeczy – z Miłości i Mądrości, Instynktu i Intuicji. Możemy działać z odwagą i wnikliwością. Mamy w sobie MOC odzyskania naszego suwerennego prawa do życia w Wolności.

Aby być wolnym, musimy żyć od wewnątrz, czerpiąc ze Źródła dobrobytu i mądrości, które tkwi w naszym rdzeniu. Z wewnętrznej Mocy, nie odgrywamy już marionetek wobec tych, którzy domagają się naszego kurczenia i poddania.

Choć może to być dla wielu banał, odpowiedzią na upragnioną Wolność – jest zawsze Miłość – jej częstotliwość. Nie ustępująca i uspokajająca Miłość. Żywa Miłość, która nie zna granic i nie wierzy w kłamstwa. Ta Miłość mówi twardą prawdę i pociąga nas do odpowiedzialności. Unosi lustro i nalega, żebyśmy wpatrywali się w nie bez wahania. Miłość to Siła Natury. To wcielony Duch – suwerenny, olśniewający i wolny.

Jeśli tego nie robimy, pomniejszamy siebie i ośmielamy tyranów tego świata. Więc pielęgnuj Miłość i w niej myśl samodzielnie. Połącz dwa światy – bo nie ma nic na zewnątrz ciebie – więc lęk również nie istnieje. Stań wysoko i mów Prawdę, śmiało, jak tylko potrafisz. Teraz chodzi o twoją częstotliwość. Nadszedł czas, aby wybrać Miłość lub strach. Z niej odwagę lub bez niej poddanie się. Suwerenność lub tyranię. Rzadko kiedy miałeś do czynienia z tak daleko idącą i pilną decyzją.

Wybieraj pomysły, które mają życie i witalność, wybieraj pomysły, które odczuwasz z wewnątrz bezpośrednio z twojego Serca, wybieraj pomysły, które poszerzają twoje życie, zamiast je ograniczać / wywierać presję lub je naruszać. Upraszczaj wszystko. Ustalaj priorytety i świadomie kieruj SWOJĄ energią, abyś nie był ofiarą energii, wibrującej wokół ciebie.

Jesteś wspierany, aby przeanalizować, które z pomysłów, które pojawią się teraz, faktycznie będą cię ożywiać, wspierać i chronić. Cokolwiek wyrywa ci się z Serca – to JEST możliwe. Wszystko, czym się stałeś i wszystko o czym myślałeś, że jest poza tobą, jest teraz twoje i powinieneś to wykorzystać!

3 thoughts on “Nadzszedł czas, by najpierw zadbać o siebie i swoje własne szczęście.

  1. Tak chcę tej wolności, niezależności i CUDu wynikajacy z życia DOBREM, pragnę tej wibracji.

  2. Beatko💖 Twoje przekazy są cudownie kojące i niosące nadzieję w prawdzie, która mówi do mnie od dłuższego czasu. Mówi i zaś każdym razem czeka cierpliwie, aż będę gotowa te prawdę przyjąć, przepuścić przez siebie, przez ciało, umysł i serce 💓 Jesteś pięknym Aniołem w przepływie, który dzieli się z nami swoim darem pochodzącym od źródła, ukochanego Boga Rodzica💖 Dziękuję Ci Beatko z głębi serca za to i przytulam mocno do serca 💖💖💖

  3. Kochana Beatko nie wiem jak mam Tobie podziękować za to,że jesteś dla nas. Już jestem wdzięczna, że mogę uczestniczyć w relacjach z Tobą.
    Pozdrawiam Serdecznie z okolic Berlina.
    Bożena Teresa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *