Duchowe Życie w jedności ze Stwórcą

Coraz bardziej i coraz więcej nas zauważa, że obecny czas jest dla nas coraz bardziej ekscytujący, ponieważ w końcu podnosimy się z niższych wibracji, pokonując wiele wyzwań, przed którymi stoimy jako ograniczenia zarówno wewnątrz siebie, jak i w stosunku do zewnętrznego środowiska. To podróż, która z jednej strony bardzo nas testuje w pokonywaniu własnych lęków i jednocześnie daje siłę napędową, która sprawia, że cały czas jesteśmy popychani do przodu, spiralą częstotliwości w górę. Dlatego przestańmy się martwić. Oddawajmy strach swojemu wewnętrznemu przewodnikowi, i nie trzymajmy się go.

Coraz więcej z naszych wspomnień jest wygaszane, ponieważ są natury emocjonalnej i już nam nie służą. Nie przyczyniają się do naszej ewoluującej Całości, nie służą Miłości, nie służą jej ekspansji. Wiele z naszych wspomnień to sytuacje, które są nieuświadomionym oprogramowaniem, emocjonalną samonapędzającą się destruktywną obsesją – nadszedł czas, aby po prostu odpuścić, uwolnić w sobie to wszystko i wydostawać się na Wolność. Energetycznie, jesteśmy równoważeni psychiczne i fizyczne. Nasze ciała są przygotowywane, by pomieścić w sobie o wiele, wiele więcej Światła, naszej Wyższej Jaźni.

Zmiana częstotliwości jako plan naszej ewolucji, jest po to, by pomóc nam w uwolnieniu się od wszystkiego co nie jest Miłością i powitaniu nowej przygody, którą jest PRAWDZIWE – bo wewnętrzne – Duchowe Życie w jedności ze Stwórcą. Łączymy się z wyłaniającą się w nas, jego zachwycającą tajemnicą. W tym procesie wzrostu jest grupa z nas, którzy są już bardziej zaawansowani, więc silniejsi i dlatego pokazujący drogę – to naturalne. Inni dołączający, również przejdą ten portal, tylko w bardziej rozciągniętej linii czasowej, więc nie ma potrzeby się martwić. Każdy z nas jest tam, gdzie ma być, aby zrobić to, co ma być zrobione. W pewnym momencie swojego wzrostu, zaczynamy to po prostu rozumieć.

Zaczynamy rozumieć również, jaki wpływ wywieramy swoją wibracją, na nasz zewnętrzny świat. Nic nie jest ważniejsze, niż nasz Duchowy wzrost, wszystko inne istnieje po to, aby ten wzrost umożliwić. Nie daj się wciągnąć w rozpacz, ale tańcz z wznoszącą się spiralą nadziei i Miłości. Zobacz magiczne cechy Życia i odsuń się od tego, co cię przytłacza. Dostosowujemy się do częstotliwości Nowej Ziemi, ucząc się kroków w swojej osobistej podróży Wniebowstąpienia. Nadszedł czas, aby po prostu wyrazić, Kim Jesteś, płynąc w tańcu NOWEJ energii. Nowe linie czasu aktywują się, aby tworzyć transcendentną przestrzeń, która kryje w sobie WSZELKIE możliwości.

One thought on “Duchowe Życie w jedności ze Stwórcą”

  1. Bardzo dziekuje za slowa wsparcia,nie mozemy sie poddac cieniom,ktore bombarduja z kazdej strony.Droga jest rzeczywiscie waska,ale mozna i trzeba isc do Nowej Ziemi tanecznym krokiem.❤️❤️❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *