Działać w Miłości i być Miłością.

Po intensywnych napływach Światła, które otrzymujemy w ciągu ostatnich miesięcy, otwiera się w nas głębia na najbardziej podstawowe aspekty naszej wyższej Istoty, w których leżą nasze ogromne możliwości. Magia prowadzącego nas jako wyższy kolektyw Wszechświata, jest dla nas zawsze dostępna. Światło motywuje nas do służby planetarnej. Wysoką energią działając w materii, maluje intencją poprzez trzy aspekty twórczej zasady – Uczucie, twórcza Myśl i Ruch. Teraz wchodzimy coraz bardziej w ostatnią zasadę – działanie.

Twój świat i twoje życie otwierają się na najgłębsze poziomy uzdrawiania i transformacji, jakich kiedykolwiek doświadczyliśmy wspólnie. To nie jest drobnostka i wymaga ogromnej wytrwałości, aby pozostać wdzięcznym, otwartym i skupionym. Rozpoznaj, czego się uczysz i Kim się stajesz. Działać w Miłości i być Miłością – oto dokąd zmierzasz. Teraz przypominasz sobie, Kim jesteś. Jesteś super Istotą i zawsze nią byłeś będąc na Ziemi, lecz zanegowałeś wszystkie swoje unikalne umiejętności. Więc Świętuj każdą chwilę Miłości. Chwile, w których możesz teraz po nowemu żyć, przypomną ci, po co to wszystko przechodzisz.

Wcześniej nie używałeś swoich umiejętności tworzenia do manifestowania z poziomu szczęśliwości. Testowałeś ograniczone umiejętności manifestowania z pozycji osądu / separacji – życie po życiu – teraz ponownie łączysz się z przyjaciółmi i członkami rodziny z innych społeczności. Teraz będziesz umiał to robić. Wraz z napływem Świetlistej energii, całe społeczeństwo musi przejść do Świadomości wspieranej Światłem, wspieranej wyższą częstotliwością. Nie tylko dla siebie każdy z nas przechodzi przez to doświadczenie. Ilekroć sięgasz do Świadomości zbiorowej, sięgasz do tego, co jest teraz wypełnione wieloma, wieloma ludźmi, którzy nigdy wcześniej tego nie robili. Bądź więc Świadomy, że w tej transformacji jest o wiele więcej, niż mogłeś sobie dotychczas uświadomić.

Bądź Świadomy, że gdy będziesz przechodzić przez to łączące przejście z Miłości dla Miłości, każda osoba na Ziemi doświadczy w sobie zmiany. To nie jest faza uczenia się ani rozwoju. Jest to faza wiedzy i wdrażania tej wiedzy. Wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić sobie na BYCIE zupełnie NOWYM sobą. Twoje uzależnienie od strachu było konieczne w 3D, ale nie jesteś już w 3D i nie masz już zobowiązań. Twoja nowa Istota ma czystą kartę i potrzebę zmiany swojego życia z trójwymiarowego strachu, na wyższe szczęście. Gdy twoja energia i częstotliwość wkraczają na nowy poziom, rozwijasz jeszcze swoje zmysły, aby móc rozpoznać więcej. Kiedy wibrujesz na wyższym poziomie, przepływ i ruch przychodzą jeszcze łatwiej do ciebie i wokół ciebie. Dlatego nie chodzi tu tylko o stworzenie, ale także o zrozumienie, że jesteś o wiele potężniejszy, niż możesz sobie zawsze w danym momencie wyobrazić.

W nowej energii – w TERAZ – moc pochodzi z wiedzy o tym, Kim jesteś jako o swojej duchowej esencji. Nieograniczona Moc Wszechświata przepływa przez każdego z nas. Gdy to wykorzystasz, pozwoli to twojej Świadomości się poszerzyć, wzmocni twoją intuicję, pozwoli ci dostrzec wszystko, co dzieje się wokół ciebie, nowymi oczami. Zmiany te zachodzą na wielu, wielu, wielu różnych poziomach. Kiedy jesteś w sile tego – Kim Jesteś – nikt nie może cię pokonać. Możesz trwać obecny w tej wiedzy o nieograniczonej Miłości do tego, Kim Jesteś. Z tym głębokim zestrojeniem na tę głęboką Miłość, o której wiesz, że pochodzi ze Źródła. Przyszedłeś, aby pokazać, że Miłość jest na tyle POTĘŻNA, że może płonąć jasno w obliczu wszelkiej ciemności.

W świecie, który się teraz w chaosie trzęsie, ponieważ zagubieni i odłączeni ponownie chcą poczuć pozory mocy – skup się na całym dobru, jakie możesz znaleźć. Kochaj Światło tam, gdzie nie można go łatwo zobaczyć. Skoncentruj się na ludziach, którzy wspierają się, trzymają się razem pomagając całości i kochają siebie nawzajem. Skoncentruj się na miliardach żyjących w pokoju. Kilka zagubionych i odłączonych dusz chce, abyśmy uwierzyli, że są naszym Bogiem – oczywiście są częścią energii, która jest Jednym, ale zapomniały o tym. Działają i myślą w stanie odłączenia, w którym ich jedynym paliwem jest złość, którą wzniecają na tej planecie.

Nie dawajmy im tego paliwa! Otocz je Światłem. Spójrz na dobro. Wzmocnij wibracje Miłości, a zaczniesz głodzić ciemność. Kiedy więc jesteśmy świadkami nienawiści i wojen, nie pozwólmy ukraść naszego Serca, naszej Miłości i czystości. Możesz doświadczyć Nieba – Tu i Teraz – niezależnie od tego, co dzieje się wokół. Bóg wzywa wszystkie Dusze do Domu Miłości. Miłość jest możliwa w obliczu skrajnej ciemności. Zobacz Miłość. Bądź Miłością. Dziel się Miłością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *