Kooperatywy-ogłoszenia

Kochani, prośba żeby pisać tylko w sprawie kooperatywy, jako dawania innym możliwości pracy/współpracy, czyli inicjatywy które mają już pomysł który konkretnie realizują na planie materii / miejsca ,  i poszukują ludzi do swojego projektu jako pracy/współpracy, projektu który jest już przygotowany, czyli chodzi o te kooperatywy w których już ktoś ma coś do zaoferowania , czyli projekt , miejsce, czy kapitał na realizację.

Nie piszcie do mnie Kochani w temacie poszukiwania pracy, czy klientów do swoich terapii, gdyż to NIE jest zamysł stworzenia biura ogłoszeń o pracę czy żeby rozwijać dla swoich zabiegów rynek, ale zamysł rozszerzania informacji o nowo powstającym rynku pracy dla tych, którzy porzucają stary system z wiadomych nam powodów.

—–

07.05.24

Szukam nauczycielki z Łodzi, na stałe, dla swojej córki Michelle. Moja córka widzi prawdę, jest dzieckiem świadomym energii.

Kontakt karolinasafira7@gmail.com 504-598-808

___

11.02.24

Potrzebuję do długofalowej współpracy osoby zajmującej się różnego rodzaju drobnymi naprawami, tzw. Złotej Rączki. Współpraca głównie na warszawskiej Białołęce, Bemowie (nieopodal stacji metra Bemowo), Bielanach i Pradze Północ (okolice Dworca Wileńskiego).

Szukam także sprawnej, niepijącej ekipy remontowej, która od czasu do czasu wykona remont mieszkania w Warszawie.

kontakt: iwonach@adres.pl

____

20.11.23

Przyda się do długoterminowej współpracy mechanik samochodowy; przeglądy roczne itp. Chodzi o Warszawę – Bielany / Bemowo – kontak iwonach@adres.pl

____________

06.07.23

Posiadam dom w dobrej lokalizacji w Łodzi , który mogę zaadoptować na centrum naturopatii. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
Ewelina – kontakt ewtomczak@wp.pl

————

03/04/23

OGŁOSZNIE WSPÓŁPRACY

Uruchamiamy projekt budowy domów. Mają to być domy ekonomiczne, ekologiczne, zgodne z energetyką człowieka, dostępne na każdą kieszeń, możliwe do zbudowania przez każdą rodzinę metodą gospodarczą i co najważniejsze bez większych umiejętności. Nasz dom może wybudować każda młoda para ludzi wchodzących właśnie na wspólną drogę życia i to całkowicie samodzielnie. Naszym projektem są kopułowe domy świetlikowe.

Co posiadamy?

Na chwilę obecną mamy zamysł na innowacyjną konstrukcję i technologię. Jesteśmy też w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej. Mamy też pierwsze zlecenia.

Czego potrzebujemy?

Potrzebujemy stolarza, stolarzy „z sercem do tej pracy”, dobrze żeby posiadał też odpowedni park maszynowy (ale nie koniecznie, to warunek do ogarnięcia :-). Poniżej link do przykładowego filmiku, pokazującego jakie piły i narzędzia są potrzebne, link short https://youtu.be/NskIgAq5pn0, link long https://youtu.be/Sl9fEp-27EM.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i czujesz, że to jest to co chciałbyś robić, to napisz do nas. Zanim zlecimy ci nasze zamówienie na wykonanie detali potrzebnych do konstrukcji szkieletu domu kopułowego, mamy dla ciebie mniejszy projekt, na którym sprawdzisz, czy to twoja „bajka”.

Kontakt do nas:

elusiveda55@gmail.com  

______________________

02.07.22

_____________________________

30.06.22

Jesteśmy Świetlicą Edukacyjną Dzierżoniów, działamy od września jako wsparcie dla Dzieci i ich Rodziców, którzy przeszli na edukację domową.
Świetlica to projekt Fundacji STRAŻNICY WOLNOŚCI❤️

Kontakt:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5085881244827073&id=100002157429891

__________________________________________

29.06.22

Drodzy Rodzice 📣

Od września rusza w Bydgoszczy miejsce, którego tak nam bardzo brakowało ==> Przestrzeń Edukacyjna dla dzieci uczących się w Edukacji Domowej.

 Chcemy utworzyć miejsce gdzie dzieci mogłyby się rozwijać pod okiem specjalistów oraz ludzi- rodziców, którzy nie chcą oddawać dzieci do szkół systemowych. Poszukujemy również osób, które chciałyby dołączyć i wspólnie tworzyć taką przestrzeń.

Nasza Przestrzeń będzie skupiała się głównie na realizowaniu założeń Kompetencji Kluczowych – czyli połączenia wiedzy, umiejętności samorealizacji oraz samorozwoju, aktywnego obywatelstwa oraz integracji społecznej.

Jeśli bliskie są Wam: unschooling , slow life , bliskość natury , działania lokalne , samoświadomości, wrażliwość

=> to serdecznie zapraszamy do Przestrzeni 💙

zapraszamy do dołączenia do grupy na messengerze:

https://www.facebook.com/groups/1427423614386457/?ref=share

Oferujemy zajęcia:

codzienne (stała opieka i pełen dostęp do wszystkich oferowanych zajęć) , warsztatowe (tematyczne zajęcia edukacyjne lub twórcze) , wycieczki (zawsze jeden dzień w tygodniu przeznaczony na wyjazdy)

Przestrzeń będą tworzyć:

tutorzy realizujący przedmioty szkolne oraz języki obce , psycholog/ coach , pedagog ,terapeuci.

Nasi tutorzy to przede wszystkim pasjonaci, którzy kochają to co robią.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie 501 570 104

ZAPRASZAMY DO PRZESTRZENI 💙

__________________________

21/06/22

Witajcie

Pokój Wam Siostry i Bracia

Pokój i Miłość Stwórcy Pra-Źródła Życia wypełnia nas i stanowi Święte Przymierze Jedności

Już od ca 40 lat mam świadomość bycia Istotą Światła wcieloną w ludzkie ciało.  Mam świadomość , że „ drogą Człowieka Boga jest wypełnić swoje materialne ciało duchową boską energią Miłości i w tym wypełnieniu podążać przez Świat.

W latach 80-tych rozpocząłem projekt, który nadal jest w realizacji. Nazywa się Spółdzielnia Świetlik. To budowa wspólnoty Ludzi Serc, Ludzi Aniołów świadomych swego boskiego bytu i świadomie kreujących w tej czasoprzestrzeni Królestwo Pokoju na tej Ziemi.

Szukam Ludzi Aniołów aby razem wypełnić Plan, dla którego zeszliśmy na Ziemię: budowę Królestwa Bożego- Królestwa Aniołów na tej Ziemi. Przez wzgląd na moje doświadczenia w różnych organizacjach, wspólnotach i środowiskach społecznych uznałem, że najlepszą formuła dla tego celu jest spółdzielczość a więc działanie poprzez strukturę prawną Spółdzielni. Pierwsze doświadczenia w tej strukturze zrobiłem w latach 80-tych o czym trochę w filmie : https://www.youtube.com/watch?v=xsfl-9CSoUk . O tym co teraz robimy jako Spółdzielnia Świetlik Reaktywacja więcej w programie na portalu Efekt Setnej Małpy/ Uszy Duszy Andrzeja Bazgana https://www.youtube.com/watch?v=g9cw7dPLSFM .

Jednym z projektów, nad którym pracujemy jest kompleksowe dopracowanie projektu Centrum Integracji Społecznej i Gospodarczej : Świetlik – Zielona Brama (  Centrum Aniołów lub Przyczółek Królestwa Aniołów w Trójmieście ). Zarys rodzącego się projektu jest tu: https://swietlik.org/centrum/ oraz https://swietlik.org/zielona-brama/ ,  w Sercach Istot Świetlistych i wciąż jeszcze się kształtuje czekając na utworzenie silnej  wspólnoty Ludzi Serc zdolnej aby ten projekt udźwignąć. Zapraszam społeczność świadomych swego boskiego pochodzenia do wglądu w projekt Spółdzielnia Świetlik i rozważenia czy w ich planach aktualnej inkarnacji jest miejsce na wspólne budowanie ruchu spółdzielczego Ludzi Aniołów jako przyczółków dla nowej cywilizacji po nadciągających trudnych czasach.

p.s

nie jest to łatwe. To mocne wyzwanie i prowadzi przez „ góry i doliny ”.

Z braterskim pozdrowieniem Tomasz z Gdańskiego Świetlika

Prezes Zarządu

Tomasz Chodnikiewicz

Siedziba Spółdzielni

ul.Sobieskiego 14, 80-216 Gdańsk

Tel.kom +48509740030

t.chodnikiewicz@swietlik.org

______________________________

09.06.22

Jestem mamą 5 dzieci, z których 2 jest jeszcze w ED.

Organizuję grupę edukacji domowej dla dzieci. Inicjatywa zupełnie oddolna.

Szukam osób, które są zainteresowane współtworzeniem takiej przestrzeni wraz ze mną.

Wstępnie mam do dyspozycji 4 ha terenu pod Łodzią.

Docelowo chcę, stworzyć przestrzeń dla dzieciaków, gdzie poza realizacją podstawy programowej dzieci będą mogły rozwijać swoje pasje w otoczeniu dorosłych, dla których rozwój duchowy stanowi ważną część życia.

CO MAMY?

💚4 ha na zorganizowanie przestrzeni – dzieciaki mogą prowadzić ogród permakultury, jest materiał na plac zabaw (drewno)

💚Współpracę ze szkołą w zakresie egzaminów dla dzieciaków z podstawy, oraz wsparcie w postaci różnego rodzaju warsztatów.

💚Głębokie przekonanie, że TO JEST DO ZREALIZOWANIA

KOGO POTRZEBUJEMY?

💚Rodziców pragnących współtworzyć ze mną takie miejsce dla swoich dzieci.

💚Nauczyciela, który podejmie się przygotowania dzieciaków do egzaminów z podstawy programowej.

💚Minimum 10 dzieci dla których stworzymy przestrzeń (dwójka już jest 1 i 6 kl. SP od września.

💚Wsparcia naszego projektu pozytywną energią, bo potrzeba CUDU by zrealizować ten projekt w 3 miesiące 😍

Katarzyna

Mam mnóstwo pomysłów (i wglądów) jak można stworzyć fajną edukację dla dzieciaków, nawet w istniejących okolicznościach.

Katarzyna

Kontakt: mojeteraz@gmail.com

________________

22/04/22

Kochani, kolejny świetny pomysł jako też kooperatywa – w tworzeniu serialu fabularnego KORPORACJA ŚWIATŁA – którą można wesprzeć oraz jeśli czujesz takie predyspozycje, to do niej dołączyć jako współtwórca 😊 Poniżej szczegóły i linki.

Dzień dobry. Z tej strony Anna Leśniak. Jestem aktorką i reżyserką teatralną ze Śląska, dokładnie z Chorzowa. Wraz z ekipą świadomych osób, wrażliwych na obecne zmiany na Ziemi, podjęliśmy inicjatywę nakręcenia SERIALU FABULARNEGO, w którym informacje, które między innymi Pani podaje w swoich nagraniach, będziemy wplatać w język filmu. Podjęliśmy współpracę z muzykami i artystami oraz niezależnymi organizacjami, którzy chcą w tym okresie działać pozytywnie, przekazywać wiedzę, która przyczyni się do wzrostu świadomości, poszerzy pole percepcji, ponieście światło i dobrą energię. A że jesteśmy zapalonymi i podekscytowanymi artystami, to robimy to w sposób wesoły, intrygujący, nieszablonowy. Jest z nami w ekipie Paprodziad (Włodek Dembowski), który już od początku „turbulencji” nie bał się wyrażać swojego zdania odnośnie obecnej sytuacji w świecie, a w swoich utworach czy wystąpieniach szerzył świadomość oraz wielu światłych artystów. Pragniemy wyprodukować serial w rodzaju SITCOMU i w sposób lekki, inteligentny, zabawny i metaforyczny naświetlać problemy oraz wskazywać możliwości ich rozwiązania dzięki wiedzy przekazywanej także przez Panią. I tu pytanie – czy można się z Panią skontaktować? Będę niezmiernie wdzięczna.

Jak to robimy? Serial „Korporacja Światła” czerpie z najskuteczniejszych technik: poczucia humoru oraz mocy płynącej z uświadomienia sobie absurdu. Śmiech, śpiew i taniec to metody uwalniające ludzi z niszczącego wpływu mechanizmów tworzących kulturę kontroli i opresji, której fundamentami są: strach, wina, kozły ofiarne oraz bezrefleksyjność. Mechanizmy te od dawna znane są z tego, że zamieniają człowieka w automat akceptujący głupotę, bierność, a na końcu – zło. W naszej produkcji zamierzamy przekazać o nich wiedzę w sposób lekki, inteligentny, zabawny i metaforyczny. Uważamy, że demaskowanie struktur, które służą manipulowaniu ludzkością są najlepszym sposobem na rozwój świadomości. Poruszymy tematy z dziedziny antropologii, socjotechniki, prawoznawstwa, inżynierii społecznej, fizyki kwantowej i Totalnej Biologii. Naświetlimy kluczowe zagadnienia prawa morskiego i naturalnego, rozwoju duchowego czy ekonomii. Współpracujemy z reżyserami, muzykami, plastykami, prawnikami, ekonomistami i wieloma świadomymi kreatorami naszej rzeczywistości, aby dostarczyć wybornej uczty.

Film – zapowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=ZSS7s8-Evuk

Wstępny zarys fabuły:

Produkcja pokazuje życie paczki przyjaciół, którzy dowiadują się, że światem rządzą Cztery Korporacje, nazywane przez mieszkańców planety – Wielką Czwórką. Przyjaciele postanawiają założyć własną – równie potężną – Korporację Światła i szybko stać się znaczącą alternatywą dla Wielkiej Czwórki. A Wielka Czwórka nie śpi! Z coraz większym zainteresowaniem przygląda się poczynaniom członków Korporacji Światła. Próbuje nawet przeniknąć do jej grona, jednak żeby móc do nich dołączyć, trzeba przejść rytuał żartowania. W tym celu Wielka Czwórka szkoli się w tajnych ośrodkach, studiuje definicję żartu oraz trenuje mechanikę „swobodnej anegdoty”. Pomimo licznych i drogich szkoleń, opanowanie tajemnicy „śmiesznego-żartu” nie będzie dla Wielkiej Czwórki tak proste, jak mogło się początkowo wydawać…–Czy masz ochotę poznać te dwie konkurujące, choć przedziwnie powiązanie ze sobą – frakcje?

Zapraszamy do wsparcia i oglądania! Nasz projekt filmowy jest otwarty!

Nie od dziś wiadomo, że sztuka łączy ludzi. Dlatego tworzymy ruch artystyczny, będący mocnym uzupełnieniem oddolnych działań ludzi i organizacji poszukujących prawdy, którzy pracują dla dobra wspólnego. Razem z Wami, ludźmi wolnymi i pragnącymi żyć w wolności chcemy stworzyć nurt, który obejmie swoim zakresem cały kraj, a nawet świat. Jeśli poczułeś, że chciałbyś się zaangażować w ten projekt także artystycznie, logistycznie, chcesz być jego częścią? Napisz do nas: korporacjaswiatla@gmail.com

Wsparcie: Wkładamy w ten projekt nasz czas, serce i własny kapitał. By stworzyć w pełni profesjonalne odcinki serialu z charakteryzacją, oświetleniem, montażem i ciekawymi efektami wizualnymi włącznie, potrzebne są pieniądze. Bardzo gorąco zapraszamy Cię do wsparcia naszego projektu. Jesteśmy zmianą. Liczymy na Ciebie! LINK do projektu i wsparcia: https://zrzutka.pl/yutnat

O autorach:

Włodek Dembowski (Paprodziad): Autor tekstów piosenek, śpiewający filozof. Występujący w zespołach: min. Łąki Łan, Dziady Kazimierskie, November project. W swoich utworach przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata. Prywatnie mąż Magdaleny Dembowskiej, ojciec.

Anna Leśniak: Aktorka, reżyserka, pisarka, założycielka i twórczyni teatru „Fabryka Kultury” ze Śląska.Mateusz

Trembaczowski:Aktor, muzyk scenarzysta, współpracuje z Grupą Filmową Darwin, Fabryką Kultury i Teatrem Nowym.

Teresa Łabaziewicz:Aktywistka, artystka, wiedźma, zafascynowana prawdą i mocą tworzenia słowem.

Dr Łukasz P. Michoń: Antropolog, animator, surrealista etnograficzny, zugzwangista, badacz głębokich struktur oraz mechanizmów rytualnych ułatwiających zmianę wzorów kulturowych. Miłośnik praktycznego zastosowania wiedzy zaawansowanej i cytatów z przypisami.

Katarzyna Pawłowicz: Aktorka, piosenkarka, plastyk, terapeutka zajęciowa.

Hubert Skonieczka: Prowadzący konsultacje merytoryczne dla procesu Korporacji Światła.

Bella J.R.Ubik: Pisarka, tancerka, łamaczka stereotypów, reżyserka serialu: „Korporacja Światła”.

A poniżej pełna lista naszych inspiracji :

Witold Gadowski

Rupert Sheldrake

Deepak Chopra

Igor Witkowski

Alejandro Jodorowsky

Gregg Braden

Nassim Haramein

Jean Baudrillard

Guy Debord

Tomasz Kierzkowski

Artur Sierocki

Trader 21

Maciej Wieczorek

Wiedza dla wszystkich

Telewizja NTV

Studio VTV

Gerard Athias

Siergiej Łazariew

Stanislav Grof

Marian Mazur

Joe Dispenza

Beata Socha

Rene Girard

David R. Hawkins

Bruce Lipton

Joseph Campbell

Philip Zimbardo

Stanley Milgram

Eckhart Tolle

Mooji

Victor Turner

David Icke

Erich Fromm

Katarzyna Szewczyk

Roman Kluska

Castaneda

Kazik Staszewski

Edyta Górniak

Leszek Możdżer

Phill Konieczny

Nawigatorzy Jutra

Gilbert Renaud

Dariusz Kwiecień

Alex Berdowicz (Porozmawiajmy TV)

Instytut Spraw Obywatelskich

ZachBushMD

Nieznany Świat

Kanał YT SAMOŚWIADOMI

Philip K. Dick

Sun Zi

Naomi Klein

Marek Taran

Mieczysław Bielak

Katarzyna Tarnawa – Gwóźdź

Stanisław Krajski

Luczis – Szkoła, Miłość Życia

Frank Wilczek

Maureen Murdock

Stephon Alexander

Cezary Graf

Paweł Wypychowski

Książki i edukacja

raForest

Matila C. Ghyka

Mary Douglas

______________

27/01/22

Witam Pani Beato. Czy byłaby możliwość dodanie ogłoszenia dotyczącego nauki domowej? Szukam osoby do uczenia dziecka od połowy tego roku. Zależy mi na osobie nauczanie wczesnoszkolnego? Jesteśmy świadomymi rodzicami, unikamy systemu ile się da i nie pozwolimy poprowadzić naszych dzieci na zmarnowanie systemowe. Ciężko kogoś znaleźć świadomego bo ludzie pytają o szczepienia a to hipoza się testować i chce uniknąć spotkań z Sanepidem. Poszukuje nauczycielki lub studentki nauczania wczesnoszkolnego dla chłopca z Bydgoszczy. Mieszkamy w Sicienku koło Bydgoszczy. Jesteśmy elastyczni gdyż pracujemy z domu. Kwestia znalezienia świadomej istoty która jak my unika systemu. Jeśli byłaby możliwość opublikowania tego ogłoszenia. Będę wdzięczna.

______________________________

12/01/22

Bardzo mnie zainteresowała akcja ,,Kooperatywa,, Postanowiłam dać swoje ogłoszenie, brzmi ono.- Witam. Mieszkam w Polsce na styku trzech granic Polski, Czech, Niemiec. Dysponuje budynkiem, który chce posłużyć do szczytnych celów. Zapraszam osoby chętne do współpracy w każdej dziedzinie która jest związana z medycyna naturalna, terapiami i ma na celu niesienie pomocy i nasz wspólny rozwój.
A może Ty tak jak ja, wiesz już ze w Polsce tez można Żyć i być szczęśliwym i wracasz do kraju. Kontakt +48 601216765
Anna Mazur

_________________________________

06/01/22
Witam. Mieszkam w osadzie posiadłości rodowych w zachodniopomorskim w otoczeniu jezior i lasów. Razem z sąsiadami staramy się tworzyć i działać w poszanowaniu Mateńki Ziemi oraz w miarę możliwości zdala od systemowych ograniczeń. Prowadzimy z kilkoma rodzinami centrum edukacyjne dla dzieci nauczanych domowo inspirowane między innymi pedagogiką waldorfską. W naszej przestrzeni poza zajęciami dziennymi dla dzieci odbywają się też zajęcia wieczorne i weekendowe oraz imprezy dla rodzin min. zajęcia muzyczne, artystyczne, tkackie, wieczorki poezji i tańców ludowych. Już za chwilę rusza pracownia ceramiczny.
Zapraszam osoby chętne do współtworzenia tego wyjątkowego miejsca oraz do współpracy rodziców uczących swoje dzieci w domu. kontakt aganies@o2.pl
Więcej informacji na stronie:
https://www.facebook.com/Tworzymy-Krain-107180085097517/?ref=pages_you_manage
oraz
https://zrzutka.pl/7pn3gx


____________________________________

04/01/22

Jestem lekarzem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, od kilku lat zajmuje się medycyna zintegrowana. Oglądałam  Pani filmiki i widzę ze mamy takie same poglądy. Mam 5-cio osobowy zespól z którym wspólnie organizujemy i prowadzimy turnusy leczniczo-regeneracyjne. Szukam osoby do współpracy, która pomogłaby nam zbierać grupy 10-12 osobowe, uczestników chcących wziąć udział w turnusie (oczywiście za określona kwotę).
Poniżej podaje adres mojej strony internetowej, na której znajdzie Pani wszystkie informacje czym dokładnie się zajmuje. Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedz.

Pozdrawiam serdecznie dr Krystyna Skulimowska tel: 508 714 741www.nowamedycyna.com

__________________________________

04/01/22

Pani Beatko, chciałabym dodać do ogłoszeń też coś od siebie. Jestem młodym grafikiem komputerowym, więc jeśli ktoś potrzebowałby projekty wizytówek, plakatów, logo, cokolwiek z chęcią pomogę. Cieszę się ogromnie patrząc na to jak wszystko się rozwija i to w ekstremalnym tempie. Nie wiem jaką inną pomoc mogłabym zaproponować, projektowaniem zajmuję się od szkoły średniej, więc mam nadzieję, że i to komuś pomoże. Mail do kontaktu do mnie: Dobrowolska.nd@wp.pl, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz ogromne gratulacje dla Pani i wdzięczność za to jaką jest Pani osobą

*Dodatkowo zajmuję się montażem filmów hobbistycznie, więc w tej dziedzinie też mogę komuś pomóc.

______________________________________

03/01/22

Fundacja Filii Futuri z siedzibą w Katowicach poszukuje osób chętnych do współpracy przy tworzeniu Nowej Przestrzeni edukacyjnej dla dzieci i dorosłych. Chcemy stworzyć na Śląsku miejsce pełne twórczych i świetlistych istot, które mogłyby zaoferować swoje usługi w budowaniu nowego świata. Jesteśmy w stanie udostępnić przestrzeń i pomóc w organizacji warsztatów, szkoleń dla nauczycieli i rodziców, terapii naturalnych, fizjoterapii , gimnastyki słowiańskiej, jogi i co tam komu w jego ścieżce się wykreuje. Dysponujemy budynkiem, w którym prowadzimy przedszkole i żłobek. Budynek ma ogromny potencjał, 800m2 przestrzeni z ogrodem- pustej popołudniami i w weekendy. Sami pracujemy już nad cyklem szkoleń dla nauczycieli i opiekunek żłobkowych. Chcielibyśmy otworzyć w niedalekiej przyszłości szkołę i ośrodek szkoleniowy dla nauczycieliZapraszamy chętne osoby do kooperatywy i wspólnej pracy!Kontakt: fundacja@filifuturi.pltel. 722187237- Agnieszka

_____________________________________

03/01/22

Razem z mężem w ubiegłym roku powołaliśmy Fundację Archipelag Marzeń. Jednym z naszych największych marzeń, które chcemy zrealizować w ramach jej działalności jest stworzenie nowej przestrzeni edukacyjnej dla dzieci. Na Wysoczyźnie Elbląskiej, w miejscowości Łęcze, nieopodal Elbląga mamy piękną łąkę wraz z budynkiem, w którym planujemy stworzyć bazę do naszych działań. Oczami naszej wyobraźni widzimy tu już piękną przestrzeń do realizacji naszego projektu edukacyjnego czyli miejsca przyjaznego dzieciom z EDUKACJI DOMOWEJ oraz UCZENIA SIĘ PRZEZ ZABAWĘ i DOŚWIADCZANIE, BYCIA BLISKO NATURY ale nie tylko…w budynku znajdzie się też MALOR – czyli przestrzeń do zabawy malarskiej …biblioteka, przestrzeń do edukacji muzyczneja na górze przytulne miejsce dla młodych MAM, które znajdą tu wzajemne wsparcie.Chcemy również w tym miejscu urzeczywistniać ideę KOOPERATYWY RODZINNEJ, czyli budowania więzi i relacji, wzajemnego wsparcia, dzielenia się dobrami i umiejętności…W związku z tym poszukujemy:1. Rodzin z okolic Elbląga i Wysoczyzny Elbląskiej, którym bliska jest nasza idea i które, chcą razem z nami współtworzyć przestrzeń edukacyjną dla swoich dzieci w duchu MIŁOŚCI do SIEBIE, DRUGIEGO CZŁOWIEKA i MATKI ZIEMI. 2. Edukatorów z okolic Elbląga i Wysoczyzny Elbląskiej, którzy chcieliby być przewodnikami/towarzyszami dla naszych dzieci3. Osób z całej Polski, którzy chcieliby wesprzeć remont naszej bazy – zachęcamy do przyłączenia się do naszej akcji na FB WŁĄCZKA https://www.facebook.com/groups/215672423556712Informacje i kontakt do nas można znaleźć na FB: https://www.facebook.com/archipelagmarzen oraz na stronie www: https://www.archipelagmarzen.pl/Bylibyśmy ogromnie wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o naszym Archipelagu Marzeń 🙂 Pozdrawiam serdecznie Agnieszka

_____________________________

03/01/22

Witam serdecznie, od wielu lat zajmuję się opieką nad dziećmi i osobami starszymi. Niestety obecnie pierwsze pytanie dotyczące mnie to : „czy jest pani zaszczepiona ?” W związku z tym pracy nie ma. Ukończyłam też szkolę psychologii i psychoterapii co bardzo pomaga mi zawodowo. Daję również prywatne sesje dotyczące różnych życiowych problemów. Pracę swoją traktuję holistycznie , łączę psychologię z szeroko pojętym rozwojem osobistym w tym też duchowym. Chciałabym wspierać ludzi w ich własnych procesach , zwłaszcza tych „budzących się”, którzy często czują się zagubieni. Miałam już okazje doświadczać takich wspaniałych relacji dzięki którym czułam że razem łatwiej przechodzić ten trudny okres. To daje ogromną radość i że warto wspierać się wzajemnie. Zapraszam do kontaktu : elzbietaela555@o2.pl

_____________________________

02/01/22

Witam Pani Beato. Poszukuję lekarza (naszego) naturopaty w Łodzi bądź z okolic 🙂 Mam pomysł i miejsce na otwarcie centrum naturopatii w Łodzi. Zwracam się do.Pani.bo widzę jaki zasięg ma Pani 🙂 Gdyby Pani wiedziała o kimś takim proszę dać namiar na mnie. Mam nadzieję że nie nadużylam  niczego.  Ściskam serdecznie i dziękuję za to co Pani przekazuje. KONTAKT: ewtomczak@wp.pl

______________________________________________________