Miłość jest twoim kluczem do magii i cudów.

Rozejrzyj się i zobacz swój świat poprzez wyższe częstotliwości, a zrozumiesz, że wszystko jest zawsze dla ciebie dostępne. Tu zaskakujesz się swoimi nowymi umiejętnościami. To, co w starej częstotliwości wydaje się nudnym dniem, tu staje się intrygujące i zachwycające. To, co wydaje się starą rzeczywistością, staje się nieciekawe i zagmatwane.

Nic nie jest takie jak było. Wszystko jest nowe, łącznie z twoimi relacjami, zdolnościami i zainteresowaniami. Stajesz się jak dziecko – zahipnotyzowany prostą czynnością. Jesteś NOWY i najbardziej interesuje cię to Kim się stajesz, zamiast Kim byłeś wcześniej. To co było nie ma znaczenia, to co będzie, też nie ma znaczenia, znaczenie ma doświadczenie, które przeżywasz całym sobą w TERAZ.

W TERAZ masz zdolność do skupiania uczuć i działania w całkowitej harmonii z Miłością, którą jesteś. Miłość, jest twoim kluczem do magii i cudów. Cuda tak naprawdę nie są cudami, są to przewidywalne wyniki wyrównania wibracyjnego.

Kiedy dostrajasz się do Miłości, dostrajasz się do podstawowej esencji wszystkich rzeczy i wszystkich Istot. Dostrajasz się do rzeczywistości, gdzie kochające Istoty współpracują w sposób przekraczający ich indywidualne zrozumienie. Rzeczywistości, w której jesteś prowadzony i doświadczasz pięknych synchroniczności.

To, o czym wiesz, że jest PRAWDĄ, widzisz jak jest na zewnątrz kwestionowane bez przerwy. Tu przepływ Światła zawsze płynie do ciebie i przez ciebie. Tu dotykasz swoją suwerenną Moc, dzięki której możesz stworzyć życie, jakim chcesz żyć.

Masz obfite zasoby. Masz wyczucie czasu i inteligentną koordynację w nim, wszystko wydaje się łatwiejsze, pełne wdzięku, zabawne. Klarownie odczytujesz intuicję, dzięki której działasz synergicznie.

Masz możliwość życia w błogości i harmonii, czując się swobodnie, komfortowo i zawsze, że jesteś kochany – jako pewna siebie, wspierana i w pełni wyposażona Boska Istota. Jesteś otwarty na dary i skarby, jakie oferuje ci twoje wewnętrzne, Boskie Światło. Jesteś Bosko skoordynowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *