Poczuj spływającą Łaskę.

Spływające Światło oprócz podnoszącej częstotliwości, stale zwiększa ilość informacji i przyzwyczaja nas do życia w wyższej ekspresji wibracyjnej, jako uniesionej Świadomości. Nadal jeszcze wielu utyka kręcąc się w kółko w swoich miejscach, powracając do tego co było. Jeśli ciągle znajdujesz się w cyklu, w którym nic się nie zmienia, nic nie posuwa się do przodu, możesz podjąć decyzję o wyjściu. Możesz też tam pozostać tak długo jak zechcesz, lub możesz zdać sobie sprawę, że po prostu krążysz w kręgu, który ci nie służy. Nie służy tobie ani Źródłu, gdyż ciągnięcie się ciągle w dół. Możesz zerwać te łańcuchy, możesz porzucić ten wzór. Jesteś czymś więcej niż starą wersją ludzkiej osobowości.

Poczuj, jak twoja Boskość dokonuje niezbędnych zmian, a następnie pozwól jej przejść przez całe twoje ciało, a będziesz mógł wypromieniować ją na otaczający cię świat. Nadszedł czas, aby docenić swoje umiejętności tworzenia i wykorzystać je. Nie jesteś już trójwymiarowym ani niedojrzałym dzieckiem. Jesteś dojrzałą Istotą Uniwersalną. A jednym z najważniejszych zadań, jakie możesz podjąć jako dorosły, jest stworzenie życia, jakiego twoja Dusza pragnie. Nadszedł czas na zabawę! Twój czas oczekiwania, samozaparcia, strachu, bólu i niepokoju minął. To czas, kiedy wszystko, co nie jest w równowadze, zostaje pokazane takim, jakie jest, zarówno w życiu osobistym, jak i na skalę planetarną.

Spójrz na ten hologram, który reprezentuje Ziemię. Daje ci to nie tylko możliwość spojrzenia na rzeczy nowymi oczami, ale także pozwala potwierdzić, że w tym hologramie zachodzi tak wiele, wiele zmian. Nowa Ziemia jest TUTAJ. Jesteśmy powołani, aby być jej Ambasadorami. Jesteśmy gotowi utrzymać częstotliwości Nowej Ziemi, poruszając się Świętymi wibracjami otwartych Serc. Pozwól sobie na tę zupełnie NOWĄ jakość. Kiedy otwierasz się na te energie, zapewnią one aktywacje umożliwiającą rozpoznanie i świadome uwolnienie wielu wzorców odnoszących się do życia w oddzielaniu od Całości. Będziesz przyciągany do grup i społeczności oraz kręgów Światła, które wzmocnią częstotliwości twojego Serca, wzniosą do Miłości, Szczęśliwości i Jedności. Staniesz się bardziej dostrojony do własnej, szerszej Istoty i pozwalający tej energii płynąć i spełniać cię.

Zauważaj i poświęć czas na delektowanie się tym, co piękne, prawdziwe. Zauważaj oznaki, że świat staje się bardziej życzliwy i świadomy wzajemnych powiązań. Dotykaj uznania płynącego z Serca w formie uczuć, a nie umysłu. Ta zmiana jest ważna, jest potężna i piękna w doświadczeniu. To toruje drogę do tego, po co przyszliśmy – przejścia z separacji do Jedności – pamiętajmy o tym i zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby wybrać otwartość i zaufanie do naszej Boskiej Jaźni i Nieskończoności.

Rozpoznaj, czego się uczysz i Kim się stajesz! Istnieje tylko wewnętrzna Świadomość tego, do czego czujesz się powołany. W takim sposobie bycia nie ma pośpiechu, nie ma nic do naprawienia. Nic złego, tylko przyzwolenie, obejmowanie i poznawanie przyjemności i przyjemnych doświadczeń. Wiesz co robić. Wiesz, co ci służy. Pozwalasz bowiem swojej własnej, szerszej Całości komunikować się z tobą od wewnątrz i pozwalasz na otrzymanie tego strumienia przejrzystości. Rozumiesz działającą Łaskę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *