Stajemy się Istotami, które mają zdolność życia w Świetle.

Rosnące poziomy Światła w dalszym ciągu zakotwiczają się w świecie, przenosząc nas w pięknym kierunku wyższej Świadomości. Na poziomie osobistym wielu z nas doświadcza ogromnego oczyszczenia fizycznego i emocjonalnego, które popychają nas do przyjęcia wyższego stanu Istnienia.

Tak więc wzloty są wyjątkowo wysokie, a upadki coraz bardziej bolesne. Wszystko to jest częścią procesu uzdrawiania. Pozwól więc innym robić to, co czują, że muszą a ty utrzymuj swoją moc w Świetle. Miejsce, w którym warto być, teraz i na zawsze, jest w naszych Sercach. Nasza czakra Serca jest wielowymiarowym portalem, wirem energii, który łączy nas z naszą Boską Jaźnią i wszystkimi przejawami pełni, jako wyższej Istoty.

Kiedy czujesz się przygnębiony, bez życia, zły, przestraszony lub doświadczasz bólu fizycznego czy emocjonalnego – to wskaźniki, które pokazują, że zmierzasz w nieodpowiednim kierunku. Nie jesteś tam, gdzie powinieneś być – w autentyczności Serca – nie słuchasz prawidłowego głosu. Serce wie, że nie ma winnego, kogo możesz winić za swoje złe samopoczucie.

Napływ Światła ma wysoki potencjał, by budzić wszystkie rany i pomóc wyjść im na powierzchnię w celu transformacji i uzdrowienia. Nie trzymaj się więc tego co boli. Idź zgodnie z kierunkiem, w jakim kieruje się twoja Nowa Istota. Blizny mają wiele kształtów i rozmiarów, nie są odznakami do zbierania i polerowania, ale odzwierciedleniem tych życiowych doświadczeń, które przyniosły nam wgląd i mądrość.

Twoja zdolność do tworzenia własnego życia jest o wiele większa, niż zdajesz sobie z tego sprawę – rany są do tego przeszkodą. Masz już o wiele większą zdolność do wychodzenia ze starych wzorców i BYCIA nową wersją siebie. Stajemy się Istotami, które mają zdolność życia w Świetle.

Przy tak wielu zmianach istnieje ogromna potrzeba dbania o swoje pole energetyczne. Twoje ciało da ci jasno do zrozumienia, czego potrzebuje. To czasy odczuwania, że ciało wibruje ogromnym potencjałem energii. Nadszedł czas, aby zacząć otwierać się na tę znacznie większą przynależność, która jest tu dla ciebie.

Stare sposoby, takie jak porównywanie, pchanie, dążenie i zmaganie się – są dziwne i obce w Nowym Wymiarze. Nowy Wymiar jest naszym wspaniałym, potężnym, bogatym w zasoby, mądrym i spokojnym światem wewnętrznym.

Dopóki kieruje nami świat zewnętrzny, jesteśmy zniewoleni. Kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy w sobie Moc pozwalającą na swobodne poruszanie się, wszystko się zmienia. A potem zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy twórcami naszego nowego doświadczenia, nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich i wszystkiego. Wtedy cały świat się zmienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *