Światło tętni Miłością i Życiem Wiecznym.

Stajemy się coraz bardziej wielowymiarowi. Czujemy, absorbujemy, poznajemy i współtworzymy, wykorzystując nasz metafizyczny ogrom Istnienia. Cała poruszająca się w zmianach matryca rzeczywistości, głośno mówi, że życie wkrótce ulegnie zmianie wymiarowej. Kody Światła, emanacje wysokich częstotliwości transmitują dla całej ludzkości energie podnoszące nasze zdolności, otwierają nową perspektywę / nasze Duchowe oczy, abyśmy mogli coraz klarowniej widzieć nową rzeczywistość na tle zapadającej.

Wszystko staje się coraz bardziej szalone i absurdalne, jest to częścią przebudzenia. Rozpad 3D, to usunięcie zasłony gęstości, z którą żyliśmy od wieków. Wielowymiarowe widzenie poprzez czas i okoliczności, widzenie jak prawda i kłamstwa zderzają się w JEDNEJ energii –  jest to potężnym wyzwaniem i jednocześnie darem, który rozwija się w naszej WEWNĘTRZNEJ Istocie.

To moment, który zaprasza cię do rozciągnięcia swojej Świadomości w krainę nieznanego i niemożliwego, by wznieść się na wyższy poziom. To zaproszenie do odrodzenia i zaprzestania rozwiązywania starych problemów starymi sposobami. Twoje Światło robi dziury w 3D, więc docierasz do nowych poziomów potencjału, które odpowiadają twoim nowym poziomom energii. To ekspansja energii, która prowadzi cię od ograniczeń 3D do kosmicznej Istoty.

Nie zaczynasz od zera – twoje wyższe pole energii zawiera dla ciebie nowe możliwości, więc nie obawiaj się, po prostu dalej się rozwijasz. Bądź gotowy na przyjęcie nowej perspektywy i wypróbowanie czegoś nowego. To zaproszenie, abyśmy zostawili starą perspektywę za sobą. Nie dlatego, że ponieśliśmy porażkę, ale dlatego, że musimy wybierać pomiędzy swoją starą a NOWĄ Istotą, pomiędzy karmą a tworzeniem, pomiędzy utknięciem / ograniczeniem a wolnością / ekspansywnością.

Wszystko co dalej wydarzy się w naszym życiu – jego jakości – będzie zależeć od wyboru pomiędzy tymi skrajnościami. Wszystko to, co będzie piękne i ekspansywne, formułuje się w naszych wyższych wyborach jako nowej Istocie. Przeskakujesz pomiędzy wymiarami i ich skrajnie różnymi częstotliwościami, niczym stacja radiowa, gdzie stara znika i w to miejsce pojawia się nowa/inna. Ty decydujesz, jak chcesz tańczyć w tych różnych częstotliwościach, czy chcesz być w wyższych wymiarach i ramach czasowych, czy też chcesz być w starej percepcji 3D.

Unosząc się w wyższych wymiarach, odkryjesz fragmenty siebie, o których istnieniu nie miałeś pojęcia – wchodzisz też w interakcje z innymi, którzy robią to samo, łączy was wyższa częstotliwość i wyższe możliwości. Dostrajasz się do nowego kierunku i samopoznania swojej wyższej Istoty, mimo iż na zewnątrz wielu nie nadąża – nie wszyscy jeszcze są gotowi, na to, co ty.

Energia przyspiesza również jako czas, więc przyspieszenie zmian w wydarzeniach na świecie to tylko przykład tego, jak szybko zbliża się koniec starego porządku. Przebudzające energie zalewają świat, aby przygotować ludzi na nadchodzące coraz wyższe, energetyczne skoki kwantowe. Dlatego wszystko co wygląda teraz na tak szalone i niezrównoważone, jest częścią cyklu wznoszenia się. Dzięki temu procesowi, ogromna liczba ludzi na świecie zacznie ignorować stare struktury, tworząc nowe paradygmaty, które są przeciwstawne tyrani.

My, będący w wyższej częstotliwości jako Nowe Istoty, niesiemy Światło, aby umożliwić reszcie ludzkości przyjąć nowe, wyższe pespektywy. Ewoluujemy falowo i fraktalnie jako JEDEN kochający się organizm, dlatego coraz bardziej tak ważne jest nasze ekspandujące Światło. Nasze Światło utrzymywane w tej gęstości, staje się kosmicznym transferem do Serca ludzkości, prowadząc do najwyższych wyborów. To jak Kosmiczna Brama, przez którą eskortujemy siebie i innych do większego kontekstu Życia, wchodząc w nową wiedzę, nową biologię, nowe perspektywy i punkty odniesienia.

Dojdziemy do zatarcia starej tożsamości – Kim byliśmy kiedyś – nie będzie miało znaczenia. Dotkniemy głębi Światła, która dotyka Nieba – stojąc tu na Ziemi. Światło, to częstotliwość naszego Domu. To miejsce oczekiwanej nadziei dla nas i planety. To miejsce wyłania się w bólach, gdyż było zamrożone w Sercach. To miejsce, tętni Miłością i Życiem Wiecznym.

„Szukajcie, a znajdziecie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *