Wewnętrzne Światło wskazuje drogę.

Wewnętrzne Światło wskazuje drogę, pokazując, że nie przyszedłeś na Ziemię, aby udowodnić swoją wartość poprzez osiągnięcia. Nie przyszedłeś ratować innych. Nie przyszliśmy naprawiać tego, co było zepsute, ani nawet samych siebie, ponieważ w swoim Duchu jesteśmy DOSKONALI. Przybyliśmy, aby tworzyć, pobierać Świetliste energie z niewidzialnych wymiarów i korzystać z nich w świecie fizycznym. Przybyliśmy, aby się rozwijać i doświadczać Miłości.

Ziemia jest obecna w nowym stworzeniu i kiedy nasze ciała są w stanie utrzymać wysoko wibrujące Światło, wchodzimy w nowe oktawy. Poruszasz się w tym procesie, w odpowiednim dla siebie tempie. Niezależnie od tego, na jakim etapie się znajdujesz, nigdy nie powrócisz do swojego dawnego lęku 3D. Tu nie ma błędów, są tylko kroki i skoki do przodu. Nie zaspokajasz już potrzeb i zainteresowań innych. I nie jesteś już tym, kim myślałeś, że jesteś. Twoje słowo i czyn, jest bardzo osobiste i nowe.

Możesz nigdy w pełni nie zrozumieć zmian, które aktywujesz. Ale zrozumienie, nie jest tak ważne. Najważniejszym elementem jest odnalezienie swojego szczęścia. Szczęśliwość, jest twoim ostatecznym celem. Usuwając zasłony 3D, odkrywasz większy gobelin, który tworzysz. Nie jesteś z 3D, ani nie odchodzisz od 3D – wszystkie twoje nowe myśli, słowa i czyny oddalają cię od tego kim byłeś i stabilizują twoją nową Istotę. Jako nowa Istota wiesz, że jedyną drogą do spełnienia, jest wysoka Świetlista energia i w niej twój nowy, wewnętrzny głos.

Pozwól sobie być poruszanym przez twoją wewnętrzną Istotę. Kiedy na to pozwalamy, nasze postrzeganie otwiera się na nowe poziomy egzystencji, czujemy i poznajemy Życie na nowe sposoby. Patrząc na Życie nowymi oczami, rozpoznajemy Boskość we wszystkim, czynimy wszystko NOWYM. Wtedy nie jesteś już kontrolowany przez innych. Jesteśmy niezależnymi Istotami Miłości, poruszającymi się we właściwej częstotliwości.

Wraz z naszą zmianą, zbiorowe energie są nasycane czystym Światłem, które jest w Boskiej Wiedzy. To jest Świadomość Chrystusowa. Świadomość poznania swojej Boskiej Prawdziwej Natury. Gdy ta Święta Obecność nas przenika, przechyla równowagę starej, zbiorowej świadomości.

W Świętej Obecności, nie ma ani jednej chwili, ani jednego oddechu bez wartości. Jesteś częścią żywej, oddychającej ekspansji Boskości w fizyczną formę. Widzisz jak Motyl nie trzepocze w pobliżu, aby cię zadowolić, ale wyczuwa rozkosz Miłości, którą czujesz i chce uczestniczyć w tym tańcu – przyczynić się do niego — dla czystej radości odczuwania Miłości.

Skala tego co robisz, forma tego co robisz nigdy nie będzie tak ważna jak wibracja Miłości z jaką cokolwiek robisz. Jesteś Wiecznym Światłem, które staje się fizyczne jako MIŁOŚĆ.

One thought on “Wewnętrzne Światło wskazuje drogę.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *