Wybór nowych stron rzeczywistości.

Nasze wznoszenie, to oczyszczanie, które nie będzie delikatną kąpielą w pięknie pachnącej wodzie.

To raczej rodzaj oczyszczania jak detoks w przypadku poważnego zatrucia, podczas którego uwalniają się toksyny. Uwalniamy się od bólu, przekonań i doświadczeń, które ukształtowały i zdefiniowały nasze życie. Każdy z nas musi zajrzeć głęboko w siebie, aby zrozumieć życie, by przejść na prawdziwe, o wiele piękniejsze i głębsze życie.

Im bardziej się zagłębiamy, tym bardziej zdajemy sobie sprawę, że wychodzimy poza język i łączymy się na nowe sposoby, które nie są zdefiniowane. Zrozumienie i współczucie, akceptacja i łaska jednoczą nas i pomagają każdemu z nas w „najciemniejszą noc” tej podróży.

Jest wiele, wiele różnych sposobów patrzenia na swoje życie. Interpretacja tego, co dzieje się w twoim życiu, jest po części wyborem. Ale interpretacja jest także czymś, co jest w tobie uwięzione na skutek twoich doświadczeń. Dlatego w tym czasie tak bardzo ważne jest, aby każdy z nas dokonał wyższego wyboru. To wybór bycia Miłością we wszystkim, co może się dziać w twoim życiu. To wybór, aby doświadczyć wielu różnych stron rzeczywistości, z pozycji uniwersalnej Miłości.

Pozwól się nieść fali Miłości i zmieniać ze strachu i rozpaczy w ekstazę szczęśliwości. Miłość, która daje nie jako prezent od kogoś, ale jako prezent od ciebie. Jesteś nową Istotą w nowej energii. W miarę jak wkraczasz coraz dalej w ten energetycznie nowy świat, twoje oczekiwania będą się zmieniać. Wcześniej nie oczekiwałeś, że każdy dzień i cały dzień, będzie wypełniony natchnieniem i szczęśliwością.

Między tym co znałeś a tym co jest przed tobą – różnica jest ogromna. Tu w nowym świecie jesteś inną Istotą. Teraz oczekujesz czegoś lepszego, niż starego zadowalania. Jesteś na etapie tworzenia najlepszego. Im bardziej uwalniamy się od swoich historii, obrażania się – wszystkich złudzeń, które utrzymują naszą zbroję – tym bardziej stajemy się dostępni do doświadczania Boskich błogosławieństw.

Podobnie jak wtedy, gdy nadszedł czas, aby gąsienica stała się motylem, teraz nadszedł czas, abyśmy rozwinęli nasze własne energetyczne skrzydła i pofrunęli. Czas żyć w pełni i magii tego, Kim naprawdę Jesteśmy. Cała sumienna praca wewnętrzna przez którą stale decydujemy się przechodzić, otwiera nas, służy wzniesieniu do wyższych stanów Świadomości, gdzie Magię można zobaczyć, poczuć i w pełni doświadczyć. Stajesz się kreatywny, bardziej zainspirowany i zestrojony ze sztuką, która chce się przez ciebie narodzić.

Oczy naszego Serca otwierają się, aby widzieć – naprawdę widzieć – jest JEDEN Stwórca, którego Światło przepływa przez każdego. Kiedy słyszysz swoje Serce, wiesz, że nadszedł czas, aby przepływ Miłości odsłonił ukrytą wzniosłość, wydobywając głęboko ukryte piękno.

One thought on “Wybór nowych stron rzeczywistości.”

  1. Pani Beatko,jak zwykle wszystko co Pani ujęła w tym cudownym przekazie,odnosi się do tego co doświadczyłam w poprzednim dniu. Spotkało mnie ujrzenie Siebie w pełni miłości współczucia i zrozumienia ,a także powiedzenia Sobie w tu I teraz prawdy „kim naprawdę jestem”. Dzisiaj czuję tą szczęśliwość, której od dawien dawna nie czułam, ta wewnętrzna,która nie pochodzi z zewnetrznych pobudek ,tylko z uczucia, ktore znajduje się głęboko w mym pieknym kochającym sercu. Dzieją się prawdziwe cuda. Malowane Są Dla Nas, z Przestrzeni piękne krajobrazy Nowej Ziemi ,a My jako pierwsi bedziemy mogli Je ujrzeć. Niech zaistniej Miłość, Wolność, Jedność i Braterswo 🥰Kocham cały Świat 😚

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *