Wybór nowych stron rzeczywistości.

Nasze wznoszenie, to oczyszczanie, które nie będzie delikatną kąpielą w pięknie pachnącej wodzie.

To raczej rodzaj oczyszczania jak detoks w przypadku poważnego zatrucia, podczas którego uwalniają się toksyny. Uwalniamy się od bólu, przekonań i doświadczeń, które ukształtowały i zdefiniowały nasze życie. Każdy z nas musi zajrzeć głęboko w siebie, aby zrozumieć życie, by przejść na prawdziwe, o wiele piękniejsze i głębsze życie.

Im bardziej się zagłębiamy, tym bardziej zdajemy sobie sprawę, że wychodzimy poza język i łączymy się na nowe sposoby, które nie są zdefiniowane. Zrozumienie i współczucie, akceptacja i łaska jednoczą nas i pomagają każdemu z nas w „najciemniejszą noc” tej podróży.

Jest wiele, wiele różnych sposobów patrzenia na swoje życie. Interpretacja tego, co dzieje się w twoim życiu, jest po części wyborem. Ale interpretacja jest także czymś, co jest w tobie uwięzione na skutek twoich doświadczeń. Dlatego w tym czasie tak bardzo ważne jest, aby każdy z nas dokonał wyższego wyboru. To wybór bycia Miłością we wszystkim, co może się dziać w twoim życiu. To wybór, aby doświadczyć wielu różnych stron rzeczywistości, z pozycji uniwersalnej Miłości.

Pozwól się nieść fali Miłości i zmieniać ze strachu i rozpaczy w ekstazę szczęśliwości. Miłość, która daje nie jako prezent od kogoś, ale jako prezent od ciebie. Jesteś nową Istotą w nowej energii. W miarę jak wkraczasz coraz dalej w ten energetycznie nowy świat, twoje oczekiwania będą się zmieniać. Wcześniej nie oczekiwałeś, że każdy dzień i cały dzień, będzie wypełniony natchnieniem i szczęśliwością.

Między tym co znałeś a tym co jest przed tobą – różnica jest ogromna. Tu w nowym świecie jesteś inną Istotą. Teraz oczekujesz czegoś lepszego, niż starego zadowalania. Jesteś na etapie tworzenia najlepszego. Im bardziej uwalniamy się od swoich historii, obrażania się – wszystkich złudzeń, które utrzymują naszą zbroję – tym bardziej stajemy się dostępni do doświadczania Boskich błogosławieństw.

Podobnie jak wtedy, gdy nadszedł czas, aby gąsienica stała się motylem, teraz nadszedł czas, abyśmy rozwinęli nasze własne energetyczne skrzydła i pofrunęli. Czas żyć w pełni i magii tego, Kim naprawdę Jesteśmy. Cała sumienna praca wewnętrzna przez którą stale decydujemy się przechodzić, otwiera nas, służy wzniesieniu do wyższych stanów Świadomości, gdzie Magię można zobaczyć, poczuć i w pełni doświadczyć. Stajesz się kreatywny, bardziej zainspirowany i zestrojony ze sztuką, która chce się przez ciebie narodzić.

Oczy naszego Serca otwierają się, aby widzieć – naprawdę widzieć – jest JEDEN Stwórca, którego Światło przepływa przez każdego. Kiedy słyszysz swoje Serce, wiesz, że nadszedł czas, aby przepływ Miłości odsłonił ukrytą wzniosłość, wydobywając głęboko ukryte piękno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *