Zmartwychwstanie, uzdrowienie i rozwój.

Matka Ziemia i wszelkie Życie na niej ewoluuje, otrzymując potężniejsze częstotliwości zmartwychwstania – pobudzania do prawdziwego Życia, które jest radosne i żywotne. To okres intensywnej transformacji i głębokiego wzrostu, który wymaga od nas przywrócenia i ustabilizowania naszej energii, w rozwijających się sieciach energetycznych na Ziemi.

Wszystko co się dzieje to NOWY SCENARIUSZ, który nie jest widzialny dla percepcji ego. Dlatego jest to czas zatrzymania, podsumowania wewnętrznego, uzyskania wglądu w większy obraz i zobaczenia, co naprawdę ma znaczenie. To czas głębokiego spojrzenia w siebie i zapytania – czego tak naprawdę chce moje Serce? – emocji / sensacji? – czy Pokoju Miłości?

Budowane na planecie energetyczne sieci Światła, regulują naszą Świadomość, aby zapewnić ciągłe i wyższe Istnienie całego Życia. Przebudzenie, uzdrowienie i ROZWÓJ naszej Świadomości, to jedyny sposób, abyśmy odzyskali kontakt z Ziemią i swoją esencją. Połączenie z Ziemią jest dla nas jedynym sposobem na zapewnienie przetrwania rodzaju ludzkiego. Dotychczasowy styl naszego życia, nas i Matkę Ziemię unicestwiał.

Ziemia, jej wibracja, to w nas zatracony aspekt żeński Stwórcy. By życie mogło trwać, musi być zachowana równowaga, a nam jej było brak. Styl życia w jaki zapędziła się nasza cywilizacja, odciął nas od przepuszczania przez siebie tej cudownej, uzdrawiającej energii jaką emituje planeta. Pozwólmy, aby nasze postrzeganie Życia rozszerzyło się.

Pozwólmy sobie, absorbować tę NOWĄ ścieżkę równowagi, którą chce nam dać Matczyna wibracja Boga. Wiara i zaufanie w nadchodzący cykl Zmartwychwstania, Odnowienia i Odrodzenia, pozwoli ci w coraz bardziej poruszać się ze Spokojem i Łaską. Gdy sobie przyzwolisz, by te potężne fale transformacji oblewały cię, nie pozwolisz już sobie popaść w niestabilne mentalne i emocjonalne wzorce jak wcześniej.

Nowa Ziemia jest „Chrystusową planetą”, odrodzoną dzięki Magii i Mocy Boskiej Kobiecości. Jeśli chcesz żyć na takiej planecie, musisz zostawić wszystko chcący wiedzieć umysł i połączyć się z wewnętrzną Boską Kobiecością/ Matką, Intuicją, Magią i Kreatywnością. Tak jak Jezus „umarł” i zmartwychwstał przez Wniebowstąpienie, tak i ty obecnie umierasz dla swoich starych przekonań i odradzasz się w nowej częstotliwości, nowej Rzeczywistości, jej nowej linii czasu.

Jeśli to połączenie utrzymasz, znajdziesz ŁASKĘ, PIĘKNO i RADOŚĆ, które poprowadzą twoje zmartwychwstanie do NOWEGO stanu Boskiej Miłości, która tka Nową Ziemię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *