Ewolucja jest podtrzymywana, przez pełny krąg zrozumienia.

Pamiętaj, ewolucja nie jest liniowa, ma charakter kołowy i cykliczny. Jest podtrzymywana przez pełny krąg zrozumienia. Dlatego niech twoje myśli będą teraz łagodne i osadzone w obecnej teraźniejszości. Niech twoje Serce pozostanie miękkie. To są twoje mocne strony!

Jesteśmy Wolnymi i Suwerennymi Istotami, które mają prawo wybierać i tworzyć, a nie tylko reagować na wytwory innych. Uwalniamy się od gęstości obecnej zbiorowej Świadomości i wznosimy się do Wyższych Częstotliwości Nowej Ziemi. Gdy wkraczamy w Rzeczywistość Nowej Ziemi, doświadczamy nowych sposobów świętowania naszej podróży – przez nową czasoprzestrzeń. Nowych sposobów, które nie są zniekształcone i nie są liniowe, nie są przywiązane do sił, które wysysają naszą energię.

Dbaj o swoją Istotę Fizyczną, ponieważ te wahania między energiami / wymiarami mogą być trudne dla układu nerwowego – pamiętaj o odpoczynku! Zostałeś zaprojektowany na obraz i podobieństwo Boga, z umiejętnością tworzenia i współtworzenia z innymi. Jednym z celów starej energii, jest zatrzymanie nas strachem, gniewem i niepokojem, abyśmy zapomnieli, że jesteśmy POTĘŻNYMI Twórcami i że nie jesteśmy zniewoleni przez system ekonomiczny czy polityczny.

Kiedy łączysz się z Świetlistymi Istotami poprzez płynne Światło, inicjujesz przepływ Magicznej Mocy, która zamanifestuje się w tworzeniu tego, co jest pożądane i potrzebne. Więc nie poddawaj się, a wręcz zintensyfikuj swoje Marzenia i Magiczne Tworzenie Nowej Ziemi! Jesteśmy Stwórcą i Współtwórcą w kolektywie. Możesz tworzyć Język Światła, śpiewem, tańcem, malowaniem, czy jakimkolwiek natchnionym działaniem. Wszystkie działania w wymiarze Miłości , są magicznymi zajęciami o Wielkiej Mocy. Praca z jej Światłem w celu tworzenia Obfitości, zapewnia, że to, co tworzysz, jest w harmonii z Życiem i innymi formami Świadomości.

Tu, nie zabierasz innym, ale tworzysz dla społeczności. Tu uwalniasz się od niewoli, od rdzennego przekonania, że bogactwo i obfitość pochodzą z matrycy ekonomii. Ten wiek, ustępuje następnemu. Złość / pociski i pomniki, to znaki i symbole upadającego świata. Nowa i stara Ziemia, różnią się czasem i teksturą. To sacrum kontra profanum, magia natury kontra uzurpowana władza, prawa ziemi kontra prawa człowieka. Nie czyń już starego paradygmatu symbolem swojego Życia. Niech zatonie pod falami Światła, tak jak zrobiły to inne światy.

Wierz w siebie. Kochaj siebie. Zaufaj sobie. Dbaj o siebie. Odpoczywaj, baw się, oddychaj, rób rzeczy, które lubisz i znajdź czas na szczęście – gdyż w tym czasie zmian, w budowaniu nowego świata, potrzebna jest wewnętrzna Siła i Odwaga. Źródłem tych cech jest bycie w pełni ŻYWYM, a żywotność jest najbardziej odczuwalna, gdy jesteś Wypoczęty, Wolny, Radosny, Szczęśliwy i doceniasz piękno Życia. Pozostań Spokojnym, Kochającym i Twórczym, w swoim otoczeniu. Żyj w pełni i pozwól innym zrobić to samo – tak właśnie przechodzisz przez portal, wspierając kolektyw Nową Ziemią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *