Jest tylko Jeden.

Jesteśmy Wiecznymi Duszami. Zanurzonym w rzeczywistości 3D trudno zrozumieć, że wieczny taniec jest dla Duszy ważniejszy, niż chwilowe doświadczenia bólu czy wyzwania, sukcesu czy porażki. Przyjmuj życie, ale nie bierz go na siebie – niech to się w tobie zmieni, bo twoja wibracja jest silniejsza, niż życie, które w różnych chwilach przeżywasz. Wibracje nie karzą i nie nagradzają tak, jak to robisz w swojej ludzkiej rzeczywistości – wibracje stwarzają percepcję.

To, czego doświadczasz, nie ma nic wspólnego z twoją wartością, ponieważ zawsze jesteś cenny i godny. W swych doświadczeniach zawsze masz wybór – możesz skupić się na trójwymiarowym bólu świata lub na Miłości w swoim Sercu. Gdy rozglądasz się dookoła, może wydawać się, że te wewnętrzne wybory nie mają większego znaczenia, ale w rzeczywistości są jedyną rzeczą, która rozpoczyna prawdziwą zmianę.

Umysł nie jest fanem wewnętrznych zmian, ponieważ został uwarunkowany, by wierzyć, że zmiana oznacza, że coś, czego potrzebuje zostało zabrane. Może pojawić się załamanie, gdy umysł czuje, że osiągnął punkt krytyczny i nie kontroluje już wszystkiego. Uświadomienie sobie, że stare myśli i metody już nie służą, daje uwolnienie od definicji, powoduje, że uświadamiasz sobie, iż nie ma nic, co mógłbyś stracić, a po prostu możesz odkrywać wszystko, czym Jesteś.

A jesteś mapą skarbów, która wskazuje na wewnętrzne Centrum, które jest twoją Całością. Nie centrum twojego kraju, związku czy rodziny – ale twoje osobiste Centrum.

Teraz pojawiają się warstwy wewnętrznej komunikacji, pochodzące z twojej własnej, większej Całości, informujące i przyczyniające się do nowej percepcji. Aspekty twojej osobowości, które nie współgrają z twoją rozwijającą się przyszłością, są przyćmiewane przez twoją większą Całość.

Życie we wszystkich Istotach, we Wszechświatach, dąży do ekspansji i wzrostu. Nasz Duch, zawsze się porusza, rozszerza, rośnie i ewoluuje. Nasz Duch wie, że zmiana jest tym, Kim Jesteśmy. A jesteśmy strumieniem Świadomości Boskości i w swej ewolucji dochodzimy do miejsca wewnątrz, w którym znamy swoją Boskość. W tej przestrzeni dotykamy, że jest tylko JEDEN.

Oto Kim Jesteśmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *