Magia jest wszędzie

Czcij swoje Serce, szanuj jego wrażliwość, i rozpoznawaj jego dary, abyś mógł w siebie wnieść poszerzone postrzeganie.
Będąc konsekwentnym, swoją duchową praktyką, dopracowujesz swój system energetyczny.
Pozwalasz utrzymywać w nim wyższe częstotliwości, budując silniejsze pole Światła.
Pielęgnując delikatność i współczucie, które masz w sobie, możesz rozpoznać swoją wartość dla świata.
A istnieje ogromna potrzeba tych cech, w tym świecie – który zapomniał o istnieniu Boga, i głoduje z powodu braku; wrażliwości, piękna, szlachetności.

Poszerzone postrzeganie, pozwala na współpracę z mocą Boskiego Światła, jego nieskończoną inteligencją.
Zachowując otwartość na Światło, pozwalasz sobie dowiedzieć się więcej o tym, jak żyć w harmonii i pięknie. Rozjaśniasz się, zyskujesz większą równowagę, a w niej pozwalasz wewnętrznemu Pokojowi, rozprzestrzeniać się pośród wzrastających zmian.

Energia wzrasta i poszerza w nas horyzont zrozumienia życia wielowymiarowego, podczas przebywania w ciele fizycznym.
Nasze ciało jest narzędziem, które otrzymaliśmy, aby zakotwiczyć naszą Boskość w tym życiu.
Ciało, jest fizyczną Świątynią Światła w tym fizycznym wymiarze.
Kiedy czcisz ją, dając swojemu ciału wszystko, czego potrzebuje, pomagasz tej Świątyni, by w napływających wyższych częstotliwościach mogła się rozwijać.

Światło Boskości, działa wewnątrz nas, dlatego zewnętrzny świat (umysł) nie rozumie i nie widzi, energetycznie zachodzących zmian.

2 thoughts on “Magia jest wszędzie

  1. Pani Beato dziękuję BOGU ,że mam możliwość czytać Pani doświadczenia. W trakcie czytania doznaję cudownego BOSKIEGO uniesienia. Płynie od Pani cudowna Boska energia , którą Ja odczuwam czytając felietony. Od urodzenia jestem inna rysowałam zawsze serca i moja intuicja zawsze mnie dobrze prowadziła ale niestety jej nie słuchałam . Po pewnym czasie zawsze uświadamiałam Sobie ,że gdybym posłuchała to byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie. Od stycznia tego roku bardzo intensywnie zaczęłam się uczyć i co chwila otrzymywałam nowe bardziej rozwijające informacje. Pisząc doszłam do wniosku ,że mój aniołek prawidłowo-mnie prowadzi . Rok cudownej pracy nad swoim rozwojem, zawsze ocierałam się o pozytywną afirmacje i różne książki ale jeszcze nigdy z takim efektem. Dziękuję codziennie Bogu ,że doświadczam coś normalnego a jak cudownie BOSKIEGO. DZIĘKUJĘ
    Z gorącymi pozdrowieniami
    Krysia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *