Największą Magią, jest zakorzenienie się w swoim przepływie.

Obecnym wyzwaniem dla nas, jest uzyskanie pełnego przepływu energii Światła, które umacnia, tworząc odnowione pole i zmienia naszą wibracyjną sygnaturę.
Poprzez swoje odnowione pole, głębiej wchodzimy w interakcje z prawdziwym życiem.
Życiem, które jest Bogiem.

Aby skutecznie wchodzić w interakcje z subtelnymi królestwami, musimy wykonać wewnętrzną pracę, aby puścić ciężkość, kontrolę, dominację ego.
Gdy puszczamy, wysubtelniamy się.
To, jakbyśmy wychodzili z głębokiego snu, który mógł trwać wiekami lub wieloma wcieleniami.
Budzimy się do Świadomości, że przede wszystkim jesteśmy czymś więcej niż próbującym przetrwać życiem, którym na zewnątrz, żyjemy na co dzień.
Jako dusza jesteśmy ogromną, rozszerzoną energią, która przepływa przez wiele, wiele wymiarów i poziomów Świadomości.

Gdy Świadomość się zwiększa i rozszerza, doświadczamy wyzwolenia.
To uwolnienie, to przepływ życia, które otwiera przed nami mnóstwo radości i potencjału – stajemy się coraz pełniejszym aspektem Boga.
Bóg, jako życie w nas, się porusza, jest płynny.
Jest Jednynym, ze wszystkim co jest.

Przyzwalając, ucząc się i ćwicząc, jak nie przywiązać się do rzeczy zewnętrznego świata, jak się nie bać, możesz pełniej ufać wrodzonemu związkowi z życiem,
które jest w tobie tym właśnie Bogiem.
Powstajesz wtedy do ogromnej całości, jesteś przewodnikiem dla wyższych energii, aby płynęły, skupiały się i wyrażały Moc poprzez ciebie.

Nasza wznosząca się Istota jest sposobem i wyrazem Boga, który wyraża piękno, dobro życia.
Dlatego powstań, twórz, wyrażaj i doświadczaj swojego stworzenia, jako odbiorca tego płynącego, rozwijającego się wyższego aspektu życia.

Przeżywanie życia w jedności z Bogiem, daje nam pełnię, daje to co nasze; dobrobyt, inspirację, wgląd, wsparcie, doświadczenia – które rozwijają.
To, co się rozwija i rozszerza, to Świadomość, która przypomina sobie dopełnienie i spełnienie siebie, jako budzącego się w nas Boga.

7 thoughts on “Największą Magią, jest zakorzenienie się w swoim przepływie.

 1. Beatko

  Witam serdecznie czytając powyższy tekst z prawego oka popłynęła mi łza. Pięknie , ale pisząc z prawego oka również popłynęła jedna łza. Wzruszający , piękny i jeśli się czuje sercem jest to cudowne i Boskie.
  Pozdrawiam
  Krysia

 2. Ja już od dłuższego czasu mam ciarki na całym ciele, i włoski na ciele podnoszą się i to trwa dłuższą chwilę i powtarza się w ciągu całego dnia bardzo często. Do tego cały czas się uśmiecham, łapie się na tym jak czasem przechodząc obok lustra, zerknę w nie. Wogole jestem całą przepełniona tymi dreszczami i nie wiem jak to nazwać, ale jest to niezwykle przyjemne uczę ie, jak czekanie na prezent gwiazdkowy w wigilię, gdy jesteś już po pierogach i za chwilę… 😍😍😍😍

 3. Beatko to co przekazujesz jest wzruszające i piękne. Bardzo Ci dziękuję i pozdrawiam serdecznie
  Jerzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *