Nie jesteś mały i nie jesteś samotny

Zmiana wibracji elektromagnetycznego pola w którym żyjemy, to proces który trwa po to, aby doprowadzić wszystkich do tej samej częstotliwości, która jest podniesioną Świadomością naszej Jedności.
W zmianie naszej wibracji, rozpuszczamy lęk przed niezwykłością Prawdy, którą jesteśmy.

Ta wibracyjna podróż podnoszenia się, zabiera nas coraz głębiej do środka, by wykonać głęboką wewnętrzną pracę, i przejść przez bałagan, którym jest w nas ciężkie oprogramowanie.
Przechodząc przez te wewnętrzne zniekształcenia, stwarzamy między sobą, nowe energetyczne połączenia.
Ta podróż, przenosi nas w zupełnie nowe wibracyjnie miejsce, abyśmy wszyscy mogli funkcjonować niezależnie i jednocześnie razem również – jako Światło.
To podróż ku wewnętrznej Obecności, do całkowitej Świadomości i wielkiej Miłości do tego, co tworzymy jako ŚWIATŁO.

Kiedy wibrujemy wysoko, nasza energia daje nam możliwość życia w łatwym, spójnym Polu.
Wielki szacunek jest koniecznością, w przebywaniu we wspólnej przestrzeni, każdy musi być całkowicie świadomy siebie, i emitującej z siebie jakości energii.

Nasze Serca są na pokładzie Jedności.

Co oznacza, że ​​żyjemy, szanujemy, dbamy, wnosimy.
Dzielimy się energią, a nie o nią walczymy.
Oznacza to również, że ​​wszyscy możemy żyć naszymi marzeniami realizując je – dzieląc się nimi.
Możemy wspierać się wzajemnie i świętować, bawić się, podnosić, inspirować, jednocześnie dbając o samych siebie.
W spójnym Polu, wszyscy naprawdę rozumiemy swoje role, jakie odgrywamy i wszyscy spełniamy się, w przeżywanej rzeczywistości.

3 thoughts on “Nie jesteś mały i nie jesteś samotny

 1. Cudowna praca Beatris, czuć piękną i czystą energię. 💓

  Strach jest bardzo nisko wibrującym stanem i gdy
  już raz ludzie przyjęli go do swojej świadomości, ich rezonans zaczął zwalniać i upadli do gęstości, którą możecie nazywać gęstą fizykalnością.

  To w niej wciąż znajduje się ludzkość. Ze strachem przyszedł konflikt i postrzegana potrzeba przeżycia, a gdy ludzie upadali ku większej gęstości stracili swój kontakt. Była to spirala w dół, dobrze symbolizowana przez biblijne historie (Adama i Ewę w ogrodzie Edenu z kuszeniem Ewy przez węża. Poznanie dobra i zła było upadkiem w iluzoryczną rzeczywistość znaną jako dualizm ).

  Gęsta fizyczność jest rzeczywistością, gdzie doznania ciała są bardzo potężne i był to kolejny aspekt kuszenia, gdy ludzie wpadali w gęstą materię.

  Nastąpią zmiany zaczniecie to odkrywać poprzez pragnienie, intencje i nadanie uczuciu tworzenia rzeczywistości i świadomości oraz energii która tworzy rzeczywistość. To globalna zmiana świadomości. To jak postrzegacie i to czego chcecie to się manifestuje. Jest to jest zmaganie pól świadomości lęku z nową energią zmiany czyli miłości, która uczy tego aby przebaczać.
  Przebaczając zmieniacie potencjał energii.
  Ta nowa energia uczy przebaczać i odczuwać miłość do siebie, aby sobie wybaczyć, swoje poprzednie decyzje o lęku, bezradności i ocenie w stosunku do innych, aby otulić miłością te stare stęchłe uczucia i aby je rozpuścić w tchnieniu miłości.

  To jest Wasza przyszłość jeśli się na nią zdecydujecie.

  Nadchodzi globalne przeprogramowanie umysłu .
  Obecnie narzucane Wam wibracje programują lęk tak, aby był Waszym domem i żebyście nie wychylali się z klatki zawsze znajdując usprawiedliwienie dla pozostania małym; lęk który powoduje, że jesteście skrępowani i bezsilni.

  Wybierając i wznosząc swoja świadomość rozstajecie się i zrzucacie stary paradygmat, otwierając się na nieznane świadomości zbiorowej doświadczenia jedności.

  Każdy ujrzy taki świat jaki chce aby był, nie pozwólcie się rozpraszać negatywną propagandą.

  Zacznijcie… jeśli jeszcze tego nie praktykujecie aby odważnie zmieniać siebie od środka, aby móc być dla siebie i innych Miłością.

  Warto abyście określili także swój cel, a wszystko inne dostosuje się do tego celu i do nowej rzeczywistości.

  💓

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *