Przed nami kolejne poziomy przebudzenia.

Chaos i pozorne nasilenie strachu, które ostatnio obserwujemy, jest w rzeczywistości wyraźnym potwierdzeniem, że ludzkość jako Całość ma dość i że jest gotowa na coś zupełnie NOWEGO. Przed nami kolejne poziomy przebudzenia. Dotychczas byliśmy całkowicie pochłonięci strachem 3D.

Wszystko, co musimy zrobić, to przyznać się do swojego uzależnienia i zadeklarować przed sobą, że nie jesteśmy już zainteresowani uczestnictwem w uzależnieniu od straszenia. To uzależnienie już ci nie służy, jesteś Nową Istotą. To koniec, uwalniasz się od gry. Nie ma znaczenia co uwalniasz, liczy się tylko fakt, że uwalniasz.

Twoje miejsce teraz, jest w nowej Świadomości, aby móc spojrzeć na wszystkie doświadczenia, a następnie stworzyć to, co cię wspiera. Zasilaj się pomysłami, działaniami płynącymi z twojej Nowej Istoty, to odżywia Duszę, podtrzymuje Światło, które płonie w środku. To już nie czas kontrastu, aby jedna ideologia była dobra, a druga zła. Przybyliśmy, aby zbadać kontrast i zaprojektować nowe sposoby na wniesienie Miłości do świata, do swojego życia.

Przyszedłeś KOCHAĆ i zasługujesz na ciągłe nagrody. Nagrody, które możesz tworzyć. Twórz. Masz umiejętności. Kiedy jesteś świadkiem wojen i niezgody, staraj się nie pozwolić ciemności zamknąć swojego Serca, jego Miłości, Radości i Czystości. Skoncentruj się na DOBRU na tym świecie, ponieważ znacznie przewyższa ono to, co w wiadomościach pojawia się jako „duże” wydarzenia – mniejsze, pełne Miłości i dobroci pojawiają się każdego dnia, przez cały dzień, wszędzie wokół ciebie.

Zauważaj je!

Nie marnuj swojej świecy, próbując sprawić, że ciemność stanie się Światłem. Zamiast tego skup się na tym, co zasila twoje Światło i rozświetl ciemność. Światło nie walczy z ciemnością – ono świeci – a ciemność znika w jego obecności. Kiedy widzisz ciemność, zwrócić się w stronę pielęgnowania swojego Światła. Stań się latarnią morską w świecie, w którym tak wielu czuje się beznadziejnie.

Pokaż swoją dobrocią, że Światło jest żywe i ma się DOBRZE.

Nie możesz zatrzymać starych rzeczy ze świata 3D, one muszą się odgrywać, dopóki aktorzy w przedstawieniu nie wybiorą nowych ról. Ty możesz powstrzymać się od uczestniczenia w tych wibracjach. Masz w sobie cenne Światło. Napełnij je tym, co cię zachwyca, pociesza, inspiruje i podnosi na Duchu. Jesteś Nową Istotą. Nowa Istota umie dbać o siebie. Tworzy Miłość i Pokój, wtedy jej Światło jest żywe i jasne.

One thought on “Przed nami kolejne poziomy przebudzenia.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *