Przed nami ujawnienie Prawdy, w coraz większych przestrzeniach życia.

Przechodzimy transformację, w której stajesz się uczniem samego siebie. Elementem tej przemiany jest pokój wyłaniający się z TERAZ, dający możliwość rozpoczynania i kończenia dnia bez planowania. W Teraz ty decydujesz, co jest dla ciebie właściwe. Nie ma odpowiedzi ani technik, które są dla ciebie odpowiednie. Zmieniasz się z ucznia w instruktora wewnątrz siebie. Jesteś Nowy, który spokojnie zatrzymuje się, aby określić jakie działania są dla ciebie interesujące.

Kiedy rozwiniesz się w rolę samouka, twoje wypowiedzi, działania i reakcje będą wyższą jakością dla tych, którzy pójdą w te ślady. Twoimi instrukcjami będą twoje działania życiowe i ich owoce – lekcja jaką jest życie, uznawana będzie tak, jak życie jest Świadomie przez ciebie wyrażane / pokazywane. To, co jest odpowiednie dla innych, nie jest już odpowiednie dla ciebie, nie jesteś już częścią grupy starej Świadomości.

Jesteś wyjątkową osobą o wyjątkowych potrzebach i działaniach. Jedyną dyrektywą odpowiednią dla ciebie teraz i na zawsze, jest to, co cię interesuje jako wygenerowane od wewnątrz, przez wewnętrzną, szerszą wersję twojej Istoty. Jesteś nową, niezależną Istotą w nowym świecie. W przeszłości naszej historii, każdy był „wyblakłą nitką” w gobelinie ziemskiego życia. A ci, którym udało się opanować życie „wyblakłej nici”, posiedli wiedzę cenną dla innych, bo spowodowali, aby ich „wyblakła nić” błyszczała. Teraz ci, którzy są „błyszczącymi nićmi”, mogą się nawzajem odnaleźć i dzielić doświadczeniami, by pomóc błyszczeć następnym, w tym gobelinie.

W nowej nauce , nie ma już żadnych starych danych. Nie ma już STARYCH instruktorów dla następnych. Stare nauczanie trójwymiarowe już nie funkcjonuje w nowej Świadomości / jej nowej energii, w tu i teraz zaczyna się nauczanie wyższo-wymiarowe. Nowy świat polega na odkrywaniu głębszej w SOBIE zmysłowości, a przez to nowych kolorów ziemi, działań i miejsc.

Przed nami – budzenie feniksa powstającego z popiołów – tworzymy nowy sposób życia na Ziemi. Rozważanie i omawianie z podobnie myślącymi ludźmi, by tworzyć zrównoważony sposób życia na ziemi. Wymaga to współpracy – już nie rywalizacji między nami. Pojawi się WIELE nowych możliwości i wynalazków – nowych technologii w źródłach energii, które pomogą nam żyć na tej planecie bez szkody dla przyrody.

Rozkwitają w nas rozległe uczucia zachwytu i zdumienia, chwile prawdziwego poczucia bycia Jednością z całym życiem. Jesteśmy z tego samego Źródła. Ta sama energia, która przepływa przez ciebie, przepływa przez wszystkich. Źródłem Stwórcy, z którego płynie energia siły życiowej, jest czysta Istota – Istota, która rezyduje we wszystkim co istnieje, co obejmuje wszechświat, wszystkie galaktyki, nasz słoneczny układ, całe życie na planecie. Wszystko, każdy owad, drzewo, wody, wszystkie ryby, ptaki, zwierzęta i oczywiście każdy człowiek – jesteśmy z tego samego Źródła.

Byliśmy podzieleni, a teraz jest czas, abyśmy szukali podobieństw z tymi, których poglądy są odmienne od naszych. Wymaga to głębokiej Świadomości i intencji uczciwego spojrzenia na siebie i na to, co nas wyzwala. Przed nami ujawnianie Prawdy w coraz większych przestrzeniach życia. Ważne jest, aby nie popadać w złość, gdy widzimy rozgrywające się scenariusze, zaaranżowane przez uśmiechniętych ludzi będących u władzy. Jeśli nie są wyrównani z wyższymi częstotliwościami, które przenikają i wznoszą cały wszechświat, doświadczą implozji. Rezonans lub dysonans, to wielkie Boskie Prawo Energii.

Dlatego tak potężna jest nasza praca energetyczna polegająca na podnoszeniu naszej częstotliwości do Miłości, by mogła przeniknąć tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Mamy pracę do wykonania. Wznosimy częstotliwość w lekkość bytu, w twórczą, ekspansywną falę Miłości, która przenosi nas w sfery inspirującego myślenia i napędza komunikację poprzez twórczą ekspresję. Ta fala jest żywa, prawdziwa i wielu ludzi już tu Świadomie funkcjonuje. Skupionych na tej fali, rozwijając NOWY, szerszy wymiar Nieba na Ziemi.

Gdy coraz więcej z nas przyłącza się do tej fali, tworzymy przeciw wagę zewnętrznego, chaotycznego bałaganu, który tworzą inni ludzie. Wibracyjnie wyprowadzamy innych z rozpaczy do harmonii, która jest WIELKIM potencjałem. To bardzo ważne, abyśmy to robili – abyśmy skupiali się na wewnątrz, na tej energii kreatywności i Miłości – ponieważ to energetyczne przedsięwzięcie jest częścią tego, co przyniesie nową, zrównoważoną strukturę, w której Ludzkość może się rozwijać.

Pozwól sobie popłynąć w różne wątki nowego zainteresowania. Rób to, aby odkrywać tyle, ile chcesz w swojej NOWEJ Istocie Nieba i Ziemi, jednocześnie trwale rezydując na Ziemi w jej nowym, wielokolorowym/wielowymiarowym formacie. Pozwól, aby Światło spłynęło do ciebie by poczuć energię Wszechświata i jednocześnie Ziemi. To przenosi się do wszystkich żyjących na planecie, dając im możliwość przebudzenia i nauczenia się, słuchania swojej intuicji. To porusza się falami od ciebie. Twój nowy rozdział życia się otwiera. Jest przed tobą.

Jakbyś otwierał swoje całe Serce i po prostu pozwalał Kochającemu Światłu wypływać z ciebie. Pozwól temu przejść przez twoje relacje, twoje rzeczy, które chcesz zamanifestować, twoją pracę, twoje życie. I bądź ciągle otwarty, by pozwolić tej pięknej Miłości płynąć z różnych Istot i rzeczy, z powrotem do ciebie. Niech ta Miłość Boga cię prowadzi, zawsze i wszędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *