Teraz są możliwości, które pojawiają się dla Ludzkości.

Życie chce się rozwijać i wznosić, aby powrócić do Swojego BOSKIEGO POZNAWANIA. We wszystkich formach energia, która emanuje z WSZYSTKIEGO co jest, przechodzi w wyższą ekspresję, jak tylko może. Czasami forma musi zostać zmieniona, przekształcona, nawet rozpuszczona i zastąpiona.

To, po co tu jesteśmy, to przesunięcie w górę częstotliwości naszej Świadomości. Ponowne połączenie z naszą ciągłością Świadomości w wyższych wymiarach, do Większej Jedności, by uczestniczyć w budowaniu, doświadczaniu i tworzeniu Nowego Świata. Rozumiesz to? Czy czujesz i widzisz, jak ważna jest twoja nowa, wyższa perspektywa? Jak ważny jest każdy z nas? Każda istota ludzka ma doświadczenie, które jej Dusza wybiera dla siebie, które pragnie mieć na wznoszącej się planecie w tym czasie. Każdy z nas uczestniczy w tym doskonale.

Dzielisz się pewnymi doświadczeniami z innymi, to pomaga ci czuć się połączonym i jednoczyć się. Ty i inni, dzielisz wiele rezonansów – kosmicznie, energetycznie – i inni są twoją kapsułą, twoim plemieniem, społecznością lub społecznościami, z którymi rezonujesz i w których znajdziesz szacunek, radość, przyjaźń, zrozumienie. Więc INNI mają znaczenie, wszyscy INNI liczą się, też.

Wszystkie osoby, z którymi się nie synchronizujesz, są dla ciebie bardzo pomocne. Pomagają ci dokładnie wiedzieć, jaki Jesteś, co jest dla ciebie autentyczne, jakie są twoje wspierające dziedziny w życiu, na czym ci zależy i co cię teraz wzywa. Pomagają ci poznać, co jest naprawdę twoje. Wyrażając się inaczej niż ty, dają ci doświadczenia, które pomagają ci POCZUĆ, Kim Jesteś. To jest konieczne.

To w zawziętości twojej wewnętrznej wiedzy, i ogromnej radości bycia skoncentrowanym na swojej Prawdzie, możesz pozwalać, by otrzymywać rozszerzoną inspirację od Wszystkiego, czym Jesteś. Od Wszystkiego, które ma wszystkie zasoby potrzebne do życia, płynięcia i bycia promiennym Światłem. Wszystko, to Świadomość, że WIECZNIE jesteś TUTAJ.

Każdy z nas jest kluczem do całej tej zmiany. Każdy z nas posiada potężne i piękne częstotliwości harmoniczne w swojej większej Całości, a kiedy na to pozwalamy, to bardziej pełne spektrum ekspresji tego, Kim Jesteśmy, wchodzą i powstają, rozszerzają się i emanują z naszego ludzkiego systemu energetycznego. To jest błogosławieństwo dla całego Życia, które tworzymy wespół. Lekcja dla nas w tej zewnętrznej „grze” to być klarowną intencją w naszej energii – dla naszej częstotliwości i wibracji – jednocześnie, bycie w pełni ugruntowanym w duchowej i materialnej rzeczywistości. Otwierają się wtedy nowe potencjały i liczne możliwości ekspresji – ekspansji energii.

Jeśli myślałeś, że jesteś ograniczony w swoich wyborach, możesz odkryć w najbliższych miesiącach, że wiele potencjałów jest dla ciebie dostępnych i jest wiele ścieżek, które mogą doprowadzić do spełnienia wzniosłych, pięknych intencji, marzeń. Bądź otwarty na otrzymywanie wielu informacji o nowych potencjałach – będziesz zaskoczony tym, co tak naprawdę jest dla ciebie możliwe.

Każdy z nas wniósł do tej „gry” pewne orientacje. Zauważasz pewne rzeczy. Mieszkasz w określonych miejscach. Studiujesz i rozumiesz pewne dziedziny życia. Masz powiązania z niektórymi aspektami doświadczenia i absolutnie nie interesujesz się innymi. Wszystkie te wybory w centrum twojej uwagi, pozwalają ci uczestniczyć w podnoszącym się świecie w unikalny sposób. Każdy z nas ma w swoim skupieniu, wglądzie i Świadomości wiedzę, że jeśli zostanie użyty w sposób kreatywny, może WZNIEŚĆ ten świat i wejść w święty z nim związek.

Bądź kreatywny! Pozwól sobie zacząć dopasowywać się, tworzyć, otrzymywać i wyrażać z dużo bardziej ekspansywnej i wzniosłej Tożsamości. Wykorzystaj to, co postrzegasz i na czym ci zależy, co dostrzegasz i czego się uczysz, aby stworzyć Życie, które kochasz jeszcze bardziej i poszerzać piękno tego świata z twojej nowej, wyższej perspektywy. Błogosław swoje preferencje i szanuj preferencje innych.

W naszej PEŁNI i jej wyższej perspektywy, utrzymujemy przestrzeń, aby nasz proces integracji przebiegał płynnie, delikatnie i satysfakcjonująco. Istnieje jedna Siła, jedna Prawda i jeden Wynik, zapewniony przez tych, którzy go TWORZĄ. Siłą, Prawdą i Wynikiem – jest MIŁOŚĆ – która zawiera w sobie NAS i WSZYSTKO. —

PS. Tu wewnątrz, w naszej budującej się wysokowibrującej Społeczności, praca wre / organizujemy się / dzieje się wiele Kochani – wiele pomysłów, projektów, przepływów i tworzonych działających grup – dochodzących ciekawych, utalentowanych, inspirujących osób – budujemy podwaliny tego, co w niedługim czasie, oficjalnie na zewnątrz wyeksponujemy. Naprawdę jesteśmy w tym międzywymiarowym projekcie, pięknie, z mądrością i gracją prowadzeni Wszystkim dziękujemy za ogrom wiadomości i wsparcia, dziękujemy za Wasze piękne Serca i chęć działania. Nasza wspólna – Kooperatywa Światła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.