Uczysz się swoich możliwości.

W naszej podróży w NOWE, systematycznie uwalniamy stare, przestarzałe przekonania o odrębności i nierówności. Zmiana jest nieunikniona, Świadomość wchodzi w wibracyjnie nową przestrzeń. Będziemy widzieć coraz większą, ogromną zmianę w zbiorowej świadomości, gdyż wielu ludzi budzi się i przypomina sobie, że to był TYLKO sen, iluzja, którą stworzyliśmy dla siebie.

Naszym celem teraz jest wyrażanie swojej Duszy w świecie i tworzenie z Miłości. Całe stworzenie jest ostatecznie napędzane przez SIŁĘ Miłości, a jednak jako całość ludzkość stłumiła tę Moc, pozwalając umysłowi przejąć kontrolę, blokując w ten sposób przepływ Duszy w przeżywanym życiu. Przepływ z Duszą zostaje odnawiany poprzez rozszerzenie naszej Świadomości.

Nasza Dusza wibruje z dużo większą częstotliwością, niż nasza ludzka rzeczywistość. Dla większości jest to jeszcze coś niejasnego i nieosiągalnego. Twoja Świadomość wewnętrznego procesu, pomaga w tworzeniu otwartego przepływu energii, między twoim ludzkim „ja” a Duszą. To rozszerzone dostosowanie, pomaga doświadczać siebie jako czegoś więcej, niż tylko tego życia.

Więc to co powinno przyciągać teraz twoją uwagę, to właśnie twoja własna Dusza, bo nie ma już niczego wartościowego w starym świecie. Jest to teraz krytyczne, ponieważ ludzkość przechodzi coraz głębszą polaryzację, więc na zewnątrz wody są bardzo mętne, a twoje fizyczne zmysły są niewystarczające dla wyrafinowanych, płynących z Duszy komunikatów.

Życie to ciągła podróż, w której będziesz się zmieniać i rozwijać. Przekonasz się, że staniesz się bardziej wrażliwy i wystarczająco silny, aby sobie ze zmianą poradzić. Przekonasz się, że staniesz się bardziej neutralny i spokojny, nawet gdy okoliczności będą trudne. W takich chwilach uczysz się utrzymywać otwarty rezonans ze Światłem.

Jesteś potężną Istotą i wyjątkową. Uczysz się utrzymywać ważną rolę na Ziemi. Uczysz się swoich możliwości. To potężny czas, w którym odkrywasz, do czego jesteś zdolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *