W tym czasie zmian w budowaniu nowego świata, potrzebna jest wewnętrzna siła i odwaga.

Coraz większy ogrom wiadomości od Was Kochani spływa, jest to oczywisty – tęskniących za Prawdą – poryw gotowych na zmianę Serc. W tym porywie między innymi – propozycje przekazywania Ziemi – dla takiej wysoko wibrującej społeczności – to piękny prezent, który otrzymujemy w tych porywach Serc.

Ziemi z której możemy korzystać, ją kochać / dbać / zdrowo uprawiać, się spotykać i w efekcie na wielu obszarach się rozbudowywać jako miejsca, w których możemy fizycznie tworzyć nowe środowiska do zdrowego harmonijnego życia – na nowych wyższych prawach Życia. Wszyscy RAZEM będziemy to tworzyć, poprzez prowadzenie Kochającego Życie Źródła.

Za rok latem zrobimy w takim naszym miejscu ogromny ZLOT, dla Istot rozumiejących dziejący się proces na planecie Ziemia, w którym chodzi JEDYNIE o poznawanie własnego Światła, zamiast skupianie się na ciemności. Na scenie będziemy słuchać tylko wykładów mówiących o pięknych, tworzonych czy już wdrażanych projektach we wszystkich potrzebnych nam przestrzeniach życia – oraz artyzmu, który będzie się przez nas wyrażać – cudownie takich rzeczy się będzie słuchać.

To na czym się KONCENTRUESZ – tym WIBRUJESZ – to MANIFESTUJESZ – to nadrzędna zasada Życia!!!

Koniec ze starymi częstotliwościami obaw, które hamowały naszą twórczość, nie dajemy już uwagi starym niskim częstotliwościom, bo rozumiemy iż o nasze Światło mamy DBAĆ, by mogło rozłożyć się w naszych wspólnych projektach, projektach Nowej Ziemi.

Dołączamy kolejną ważną dziedzinę życia do naszego projektu – WOLNA ENERGIA – gdyż już dołączają do nas pomysłodawcy/nowatorzy/odkrywcy, nowych możliwości pozyskiwania energii. Przestrzeń ta nazwana została – ENERGIA DLA NAS – będziecie się tu łączyć w projektach / kooperacji wzajemnych twórczych pomysłów i rozwiązań dla wolnej energii, by mogła być dostępna dla nas wszystkich.

ps. Jeśli, ktoś z was Kochani zna Świetlistego dobrego prawnika, to byłoby cudownie, gdybyś zachęcił go do dołączenia do naszego wspólnego projektu, by w perspektywie swoimi umiejętnościami mógł wesprzeć naszą wspólną społeczność, abyśmy łatwej mogli poruszać się w starych zapadających się – ale jeszcze obowiązujących – prawach zewnętrznego świata.

—-

W tym roku, gdy nasze globalne społeczeństwo doświadcza nowego progu mega zmian i niepewności, ty wraz z nami, będziesz musiał dostosować się do wielu nowych rzeczy. Dla nas przebudzonych Dusz rozwija się NOWY poziom możliwości. To co przed nami w nowej rzeczywistości i społeczności, to rozwój możliwości poprzez wewnętrzną podróż – w której jest obecność Miłości – wtedy zaczyna się magia tworzenia, która nas prowadzi we wspólnych, korelujących projektach.

Kiedy w jedności emanujemy swoją większą Prawdą – w głęboki, prawdziwy, pokorny i połączony sposób, nasze prawdziwe dary i talenty wyłonią się jak nigdy dotąd. Doświadczymy, jak potężni jesteśmy, kiedy nasza integralność i prawdziwe zestrojenie, zostanie domknięte – wtedy naprawdę odkryjemy, że współtworzymy ze Światłem.

W wyższym planie dla Ziemi i Ludzkości, wszystkie fraktale Światła są gromadzone w każdym z nas indywidualnie, oraz kolektywnie jako budzącej się nowej Promieniującej Światłem Społeczności. Doświadczymy zbiorowego błysku kwantowego, jako powracanie coraz bliżej do Źródła, fraktal po fraktalu, w Wielkim Hologramie Życia.

Dlatego utrzymujmy swoje Światło w tej zewnętrznej ciemności, a to, czego potrzebujemy, zostanie oświetlone i do naszych wspólnych potrzeb przywrócone. Zaufaj, że kolejność naszego każdego kroku jako nowej społeczności, rozwija się w idealnej dla NAS kolejności – będącej częścią ogniwa każdego z nas – jako wnoszącego własnego unikalnego podpisu, do Całości.

Każdy z nas niosący Światło, przybył na tę Ziemię chętnie, chcąc TWORZYĆ. Przyszliśmy nie dlatego, że byliśmy wadliwi, nie dlatego, że namieszaliśmy w poprzednich wcieleniach, nie dlatego, że chcieliśmy nauczyć się być lepszą osobą. Ale dlatego, że chcieliśmy ucieleśnić, doświadczyć i rozwinąć Miłość – zarówno w sobie, jak i na zewnątrz w świat wokół siebie.

Jesteśmy niczym innym jak Miłością Źródła w ludzkiej postaci. Źródła, które poprzez NAS, chce się rozszerzać do coraz większej Miłości. Każdy z nas jest częścią tej ogromnej Mocy, która tworzy światy. Ty też! WSZYSCY mamy jej preferencje.

Kontakt i zapisy: info.kooperatywaswiatla@gmail.com

3 thoughts on “W tym czasie zmian w budowaniu nowego świata, potrzebna jest wewnętrzna siła i odwaga.

  1. Najważniejszych rzeczy dotyczących ,,Kim Jesteśmy”-dowiaduję się właśnie Tu i teraz
    To bardzo mądra i przemyślana Inicjatywa i to
    nie jest przypadek🕊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *