Wibracyjnie wkroczyliśmy w nowe czasy.

Światło coraz intensywniej penetruje ciemność, a to oznacza, upadek egotycznej kontroli. Pozostający w strachu starej energii, walczą o jej zachowanie. Krajobraz polityczny – to nasilający się chaos i zakłócenia. Pycha, arogancja, nadęte postawy rywalizujące o władzę nad innymi, są częścią umierającej częstotliwości wibracyjnej. Ten rodzaj energii, który jest tak powszechny wśród rządów na całym świecie, rozkłada się i imploduje sam w sobie.

To zasysa wszystko podobne, co wibruje w ramach tej częstotliwości. Uwielbiający pochwały i nieuczciwe środki finansowe, żyjący kosztem innych, poniżający, krzywdzący – odkrywają, że inni już ich nie czczą, a zamiast tego zaczynają kwestionować ich działania i motywy. Fundamenty przywódców pozbawionych Miłości, kruszą się każdego dnia.

Wibracyjnie wkroczyliśmy w nowe czasy. Tego, co było, już nie ma.

Budujemy Nowe Życie w nowym formacie, który nie jest ograniczony w naszej Prawdzie. Strach nie dominuje już nad światem, pomimo tego, że wydaje się przenikać prawie każdą część twojego zewnętrznego życia. To ostatnie tchnienie strachu, które wymaga, aby wszyscy przejrzeli go, zanim się rozpłynie.

„Król przecież jest nagi” – zobaczy cały tłum.

Przed nami szybka przebudowa, zamiast starych struktur – nowe – oparte już nie strachu, ale na Miłości. Pomysły na przebudowę będą pojawiać się szybko i będą konsekwentnie wdrażane, mimo, iż będziemy mieć jeszcze wrażenie, że chaos trwa. Nasze zadanie to pozostać skoncentrowanym, by utrzymać wewnętrzną równowagę, obserwując nierównowagę na świecie.

To rok wielkich zmian.

Fundamenty, na których zostało zbudowane nasze społeczeństwo, nasza cywilizacja – załamują się, w celu przeprowadzenia nowych praw – Nowej Ziemi. Nasza Nowa Ziemia jest spokojna i łagodna. Nie chodzi w niej o władzę, ale o pilnowanie wysokich częstotliwości Mocy. Moc, która jest dostępna dla wszystkich w dowolnej formie. Budowa nowego świata, będzie polegać na konsensusie i radości. Wszystko co było konfliktowe i dominujące innych, nie jest już odpowiednie dla Nowej Ziemi.

To, co stworzymy, dopiero kształtuje się, a to, co było, nie jest już odpowiednie. Więc pozwól sobie na relaks w sobie, gdy odkrywasz nowe zainteresowania do stworzenia swojego/naszego nowego świata. Jesteś na etapie samopoznania. To etap wymagany przed stworzeniem kolektywnych, nowych, wielobarwnych wątków, nad którymi teraz się zastanawiasz.

Pozwól sobie wejść do wewnątrz i stamtąd funkcjonować. Zapomnij o świecie zewnętrznym. Twórz pierwszą nić, którą chcesz rozwijać w gobelinie Nowej Ziemi, pomagając jej istotom szybko ewoluować do Miłości. Selekcja częstotliwości trwa, gdyż stare struktury muszą zostać usunięte, wtedy ty i miliony innych, wyraźnie będziemy wkraczać w uzdrowioną – najpierw w sobie – Nową Ziemię.

Nowa Ziemia, to spędzanie życia w jedności z Bogiem, w wymiarze Jego Miłości, która otwiera okna percepcji na wszystko co dobre, szlachetne i piękne. Tu widzisz Światło pośród ciemności, harmonię pomimo chaosu, piękno, miłość i łaskę – nawet w świecie, który jest w tej chwili zagubiony. Nowa Ziemia jest miejscem krystalicznej czystości i blasku. W takim otoczeniu będą żyły społeczności, które prawdziwie rozumieją znaczenie Miłości. Pracują z jej wibracją na wszystkich poziomach i wymiarach. Nie musisz czekać, aż świat się zmieni. Masz po prostu sięgnąć do wewnątrz, aby zobaczyć życie i siebie tak, jak Boskość w tobie widzi wszystko. Bądź już dla siebie DOBRY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *