Wielkie w tobie TERAZ, budzi się dla ciebie.

To nie jest czas, w którym możesz łatwo zatrzymać swoje pochodzące z egzystencjonalnego lęku działania czy reakcje. Wszystko co jest w tobie stare, jest doświadczaniem huraganu uczuć, jest zamętem, powodującym ogromne wyczerpanie. Ci, którzy stoją na czele ewolucji, mają tego Świadomość i doświadczają coraz większej wrażliwości na różnorodność częstotliwości, łatwo wychwytując wszystko to, co nie służy już Całości / Ludzkości. Ci wokół ciebie, którzy nie mają jeszcze tej odczuwającej Świadomości, będą się zastanawiać, co z tobą… czy może coś udajesz? że się z tak wielu rzeczy z których cię znają, wycofujesz. Twój sen może być mniej spokojny podczas tej fazy, ponieważ poruszasz się szybko przez wszystko, co było zaprogramowane, aby przejść w nową, szerszą wibracyjnie przestrzeń.

Jako ludzie byliśmy zbyt długo karmieni fałszywymi wierzeniami i prawdami. Gdy zasłona iluzji opada w czasie, zmienia kolor, symbol i kierunek, aby dostosować nas do nowej rzeczywistości w której jesteśmy jedną Rodziną. Tęsknota za Domem, którą odczuwa wielu ludzi na ziemi, jest bardzo silna i pulsująca. Ziemia sama w sobie jest eksperymentem nowych narodzin, wibracyjnie warstwową, holograficzną przestrzenią, a my czuliśmy się na niej jak dziecko, które zostało adoptowane bez wiedzy, ale zawsze miało przeczucie, że nie było we właściwej rodzinie, że coś mu nie pasowało i czegoś brakowało. Teraz odkrywamy, że przyszliśmy tu służyć nowej przyszłości, aby nie łączyć się już z przeszłością. Przychodzimy, aby stać twarzą w twarz, w obronie wszystkiego co Święte.

Przebudzenie ma wiele powłok, jest żywą siłą samą w sobie – jak nowa krew, którą otrzymujemy, która przybiera nowe metody transfuzji i formy cielesne. Uzdrawianie elementów Ziemi poprzez nas jako nowe Istoty, pozwala na narodziny nowych, symetrycznych konfiguracji, zmieniając holograficzny schemat Ziemi. Wszechświat i każda gwiazda w nim, uwalnia to, co już nie służy jego postępowi i procesowi wznoszenia się. Wszystkie warstwy wszechświatowego życia, otrzymują wewnętrzne przekazy. Całe życie tu, tam i wszędzie, rozprasza to, co nie służy Boskiemu Źródłu Życia. Każdy gatunek otrzymuje nowy element.

Wielkie w tobie TERAZ, budzi się dla ciebie.

Pędzimy przez koncepcje i wewnętrzne działania, które pozwalają nam stopić nasze człowieczeństwo z duchowością, aby stworzyć nową Istotę. Nasza duchowa wiedza, wie co należy wyeliminować, zredukować, aby w sposób właściwy stać się nowym, wielowymiarowym człowiekiem. Ty z kolei łączysz te dwa elementy, w nową Całość. Nowa Istota, która będzie funkcjonować – już nie jako ludzka – ale jako nowa hybryda, łącząca najlepsze aspekty naszej Całości.

Nowy TY, który dojrzewał płynąc przez czas – rósł, ewoluując, dodając nowe elementy, aby stworzyć kompletną Istotę, w czasie procesu narodzin – coraz szerszej percepcji. Podczas tej fazy dodajesz ostatnie nowe elementy siebie. To jak rozpoznawanie wszystkich kawałków siebie, i jednoczesne zdecydowanie, że ten kawałek jest właściwy, podczas gdy inne komponenty już nie. Jest to aktywny wielowymiarowy proces, w którym będziesz miał trudności ze skupieniem się na czymkolwiek innym, niż podstawowe działania a reszta będzie w tobie prowadzona przez Wyższą Jaźń, która wie wszystko co jest ci potrzebne do zewnętrznego tworzenia. Dlatego, możesz celebrować każdą chwilę jako szansę na zmianę. Z każdą myślą, z każdym oddechem i każdym wyborem możesz uwolnić się od starego i oczekiwać nowego.

W każdym nowym TERAZ możesz stać się szczęśliwszą, zdrowszą, obfitszą, bardziej kochaną i kochającą, wersją siebie. Z każdą nową myślą, twoje życie zaczyna zmierzać w nowych kierunkach. W każdej chwili twoje ciało przechodzi ogromną transformację, miliardy komórek rodzi się nowe, świeże, zdrowe. Coraz bardziej jesteś NOWY. Odświeżony, pełen energii i chętny do życia na planecie Ziemia. Tak wielu chce szybkich zmian, a jednak odmawia zmiany siebie w TERAZ. W Teraz możesz odnaleźć i poczuć energię, którą chcesz się cieszyć na bieżąco, a twoje dni zaczną płynąć bardziej harmonijnie. W nowym Teraz, możesz znaleźć dobro i czuć się wyśmienicie.

W nowym Teraz możesz znaleźć szklankę do połowy pełną i wszystko, co jest właściwe w twoim życiu i dla ciebie. Proces przebudzenia jest podróżą i jest to podróż, na którą niewielu zdaje się być otwartych, ponieważ wielu kontynuuje lunatykowanie przez życie – są po prostu zbyt zaabsorbowani codziennością. Taka droga jest zrozumiała, w końcu droga do przebudzenia jest pełna wyzwań, to podróż, która wymaga odwagi, siły i wiary w siebie. Przy tak wielu skupionych na przetrwaniu każdego dnia – podróż do Wiecznego Teraz / do Domu – może wydawać się dla nich pobłażaniem wielu zewnętrznych spraw, a jednak dla tych z nas, którzy są na tej ewolucyjnej ścieżce, wydaje się to procesem nieuniknionym i koniecznym.

Stąd piękne słowa „Porzuć ten świat, bo Królestwo w tobie jest”

Królestwo, to Świetlista Świadomość i rozprzestrzenia się jak chłodna bryza, cicho zmiękczając Serce wszystkiego czego dotknie. I dotyka wszystkich nas, swoim Świętym TERAZ – a sposób, w jaki żyjesz, jest albo w harmonicznym rezonansie z tą podstawową tonacją, albo w dysonansie. Dostajesz prezent, dar nowego życia, na które możesz sobie pozwolić, możesz się zrelaksować i pozwolić życiu rozwijać się w zaskakujący i dobroczynny sposób.

Niech wszystkie Istoty będą pobłogosławione tym wyrównaniem do Źródła i żyją w harmonii z najwyższym dobrem dla całego Życia.

2 thoughts on “Wielkie w tobie TERAZ, budzi się dla ciebie.

  1. Tak , zgadzam się w pełni z tym i słowami opisanymi powyżej.
    Od dziecka byłem inny, wrażliwszy, głębiej się zastanawiałem nad wieloma sprawami, szkoła od pierwszej klasy podstawowej mi nie pasowała, bardzo często miałem takie przeczucie i wnioski że w życiu wogole mi nie będzie pomocna, co najwyżej podstawowe sprawy…
    Przeszedłem przez wiele aspektów i doświadczyłem nie mało w moim życiu, ale zawsze miałem dziwne przeczucie iż coś jest więcej, czasem miałem takie jakby wizje czy jak to nazwać przemyślenia jak bym był z poza tego wymiaru i przestrzeni..
    Chcisł bym poszerzyć swoje wibracje i wiem że to też praca nie lada ale nie chcę zostać w świecie dualnym, chcę do światła do przestrzeni w której będę mógł być prawdziwym sobą ze światłością do miłości.
    dziękuję za powyższe słowa, są bardzo umacniające..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *