Wyemituj rezonans.

Kiedy świadomie działamy w oparciu o naszą Jaźń Stwórcy, wychodzimy z osądu i kierujemy się w stronę rozeznania. Wycofujemy się z archetypu ofiary, z którym my i nasi przodkowie identyfikowaliśmy się przez wiele wcieleń. Będąc świadomie w tym procesie, możesz się rozejrzeć i zobaczyć rzeczy, których wcześniej nie byłeś świadomy, przyjmuj je, a następnie pozwalaj, by wróciły do swej prawidłowej częstotliwości. Są coraz silniejsze, zróżnicowane energie, przetwarzaj je do Światła. Uczestniczymy w tym doświadczeniu, razem, zbiorowo, pozwalamy odejść temu co było.

To potężny czas, w którym zaczniesz widzieć coraz większą polaryzację w sobie i wśród ludzi wokół. Jest tak wiele dawnych błędów, zmagań, smutków i zawiłości do przetworzenia. Jest to wielka energetyczna zupa wszystkiego, czego doświadczyliśmy w swojej rozległej i zawiłej podróży, jako iluzja. Wiedząc o tym, przenoś swoją uwagę z tego co się rozpuszcza, na to, co powstaje w tobie. To otwiera twój przepływ. To otwiera twoje Życie, na to, co nowe, na to, co wzniosłe i już dostępne.

Kiedy trzymamy się niezachwianie tej prawdziwej w nas Jaźni, znajdujemy się w najbardziej uprawnionej pozycji, aby być uzdrowionym, aby być błogosławionym i błogosławić. Uzdrowienie, to przejście tożsamości od ciała do Ducha, od ograniczenia do Wolności, od lęku do Miłości. Będąc w przestrzeni 3D jej czasie liniowym, nie możesz nawet wyobrazić sobie niezliczonych ścieżek prowadzących do uzdrowienia, obfitości, Miłości i wszystkiego, czego szukasz. To ewolucja w stronę świadomego połączenia ze Źródłem, której nie można zatrzymać. Można się temu oprzeć, może to być trudne, ale nie można tego zatrzymać.

Duża część ludzkości, nie rozumie co się dzieje, czując strach przed płynącą falą zmian. Czują się rozdarci, między zniewalającą energią zmiany, a szaloną potrzebą trzymania się przeszłości. To jak pękająca skorupka ziarenka, które dotychczas potrzebowało zabezpieczenia, żyjąc w określony sposób. Aby ziarenko mogło wyrosnąć, musi znaleźć bezpośrednie połączenie ze Światłem słońca i własną siłą odśrodkową, rozpycha skorupkę. Wtedy wyłania się dla niego większe, nowe Życie.

W ten sposób, przez pokolenia udoskonalamy się. Wcześniej pozwalając nad sobą panować, żyliśmy na krawędzi życia w ciągłych obawach – teraz stajemy się niekontrolowalni. Otrzymujemy nowy sposób, który bardziej wspiera ROZKWIT życia. Polega to na samopoznaniu i nie jest to łatwy proces, biorąc pod uwagę, jak długo ukrywałeś się przed sobą, będąc na innych, niższych częstotliwościach, które rozdzielały całość ciebie. Więc czasem możesz mieć wrażenie, że próbujesz połączyć oliwę i wodę.

Nie martw się, Miłość połączy w tobie wszystkie te rzeczy, które są rozdzielone. Jest to energia, która obejmuje wszystko, uzdrawia wszystko, łączy wszystko na nowo. Dzięki Miłości, odzyskujemy wewnętrzną władzę. Aby ją utrzymać, po prostu naucz się pozwalać sobie na BYCIE. W naturalny sposób zestrojony wewnętrznie i odczuwający ciągły stan obecności Miłości, w którym czujesz wewnętrzny spokój i harmonię.

Bramy wyższego wymiaru stają się otwarte i Miłość płynie równomiernie we wszystkich kierunkach. Wszystko, czego trzymałeś się emocjonalnie, fizycznie i psychicznie, otrzymuje teraz deklarację uwolnienia. Wyemituj rezonans, z tym, co emanuje nowe możliwość i zwiastuje głębokie, wielkie uzdrowienie całej ludzkości. Twoje odkrycia wewnętrzne, będą satysfakcjonujące i pełne Miłości. To co było stare, ciężkie, przerażające, samo odpadnie.

One thought on “Wyemituj rezonans.”

  1. Powyzszy opis ,w jaki zyli i zyja do tej pory ludzie mnie nie dotyczy.Teraz wiem,dlaczego mimo przeszkod moje zycie bylo lekkie i jest takim do tej pory.Nigdy nie wyparlam sie wewnetrznej milosci,ktora emanowalam na zewnatrz,choc swiat poprzez ludzi niejednkrotnie staral sie zgasic moje wewnetrzne swiatlo.
    Teraz wiem,ze bylam prowadzona i caly czas jestem….swoim wlasnym swiatlem milosci.Roznica polega na tym,ze teraz mam swiadomosc co mnie prowadzilo po sciezkach zycia.Byla to i jest to Milosc…w zamian za czysto zachowane serce.

    Monika☀️🌊💞🤸‍♀️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *