Żyjesz tutaj po to, by rozpalać do Miłości.

Świetliste Energie w których się znajdujemy, popychają nas w ewolucji , wciągając w chęć relaksu. Coraz wyraźniej widać, że wszystko się zmienia, w nas i wokół nas. To, co zawsze głęboko wiedzieliśmy, przekształca się w nową, bardziej rozszerzoną i nieznaną rzeczywistość. Dla wielu z nas to doświadczenie jest niewygodne – wydaje się, że wyrastamy z naszego ciała. Wynurzające się w nas zadowolenie, wydaje się nieproporcjonalne do wszystkiego, co dzieje się w zewnętrznym świecie. Dni mijają bez szarpiącej aktywności – ale jednocześnie wydają się krótkie, i tak aktywne.

W nowej rzeczywistości – TERAZ – zastanawiasz się, co stało się z twoim dniem, gdyż bardzo mało cię interesują czynności w 3D. Skoki w twojej częstotliwości są dla ciebie bardziej ekscytujące, niż jakakolwiek aktywność 3D. Możesz czuć się rozdarty między sprzecznymi pragnieniami – również w naszym kolektywie widzimy narastające napięcia.

Ten dynamizm, sprzyja wzrostowi.

To jest czas ćwiczeń w umiejętności przestrajania się. Określasz, jakie częstotliwości lub wymiary są najwygodniejsze. Nie oznacza to, że zawsze pozostaniesz w tej samej częstotliwości / wymiarze, ale odkrywasz swoje najwygodniejsze miejsce, gdy inicjujesz swoją Nową Istotę. Powracasz do wielu, w sobie pięknych miejsc, które zanegowałeś będąc na Ziemi w różnych życiach. Łączysz stare z nowym – ponieważ przeskakujesz wymiary, ich częstotliwości – od momentu zanim wszedłeś w czas.

Po usunięciu swoich starych przekonań dotyczących tego, do czego byłeś niezdolny, pozwalasz nowym umiejętnościom przeniknąć twoją Istotę. Więc unosisz się przez cały dzień, gdy zajmujesz się swoją rutyną w 3D. Rutyna, została w starych częstotliwościach – nie masz już przygniatających cię powinności i poczucia winy 3D. Jesteś Nową Istotą z nowymi zainteresowaniami, które być może cię zaskoczą. Nie jesteś już ograniczony granicami starych energii, do których przywykłeś od eonów wcieleń. Możesz odkrywać więcej obszarów – coś, do czego zawsze byłeś zdolny.

To Nowy Świat, w którym urzeczywistnienie Marzeń jest normą. Ta lekkość bycia, szybka zmiana wibracji w ciągu dnia….. to jeden z nowych obszarów prowadzących do innych zainteresowań. W nowych obszarach twoje decyzje opierają się na zabawie i radości, a nie na obowiązkach. Jesteś Nową Istotą w Nowym Świecie, otwierającym się szybciej, niż rozumienie.

Wszystko, czego uczymy się, to wspieranie swojej radości, szczęścia, harmonii i obfitości. Wszystko, czego uczysz się, to odnajdywanie w sobie przestrzeni, w której możesz otrzymać to, czego pragnie twoje Serce. To przestrzeń, w której nie musisz już dostosowywać się do żadnego zewnętrznego standardu. To Boskość, która jest Miłością poza twoją wyobraźnią.

Doświadczaj jej, ciesz się nią – dziel się jej Prawdą. Kiedy wibrujesz na częstotliwości Miłości – która jest twoją esencją, twoją najgłębszą i najprawdziwszą naturą – czujesz się DOBRZE. W częstotliwości Miłości twoja piękna Dusza, nauczy cię skupiać energię, która tworzy światy i pozwoli ci, aby twoje Marzenia płynęły do ciebie w łasce.

Ciemność, która próbuje przeniknąć twoje Światło, jest jak wąż w trawie, który wchodzi bez twojej wiedzy, czekając na idealny moment słabości, by wytrącić cię z równowagi. Dlatego twoim wyzwaniem jest przestawienie się na kochające skupienie.

„Nadstawienie drugiego policzka” – jak mówił Jezus, nie polegało na nadstawieniu drugiego policzka w celu ponownego spoliczkowania, ale na odwróceniu się. Odwróć się od niemiłujących zachowań.

Odwróć się od niemiłujących słów. Odwróć się od problemów, i zwróć swoje Serce ku Miłości. Zwróć się w stronę rozwiązań. Zwróć się do DOBRA.

Stań wysoko wobec wszystkiego, co jest ciemne i rzuć swoje własne, piękne Światło.

Skoncentruj się na Miłości, na jej czystym, nieskażonym, spokojnym uznaniu WSZYSTKIEGO. Wtedy zakończysz wojnę między twoim umysłem a Duszą. Wtedy Dusza pokaże ci, tylko wyłaniającą się Miłość. Kiedy nauczysz się widzieć Miłość w każdych warunkach, poczujesz się wspaniały i wolny. Gdy zasmakujesz piękna i wdzięku wyboru Miłości, nie ma już innej opcji, która by cię usatysfakcjonowała.

Masz wyższy cel, by podnieść Ludzkość. To czas, gdy zachęca się ciebie do zwracania większej uwagi na swoją rolę w społeczeństwie, jako Całości, przy jednoczesnym zachowaniu swojej wyjątkowej indywidualności.

Zakończyłeś swoje osobiste przygotowania do tego Życia. Teraz tańcz w swoim Świetle – na Ziemi / w dowolnym wymiarze – w częstotliwości, które są przyjemne.

Czas na zabawę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *