Bądź spokojny, a coraz więcej przykładów Miłości, będzie pojawiać się w polu twojej Świadomości.

Ziemska podróż trwa….. Tylko w obecnej fazie tworzymy coraz śmielej z głębi Serca, bo nauczyliśmy się już, co robi strach i rozłąka. Przypominamy sobie, że jesteśmy czymś więcej, nieskończenie więcej, niż możemy sobie wyobrazić. Obecnym wyzwaniem dla ludzkości jest uzyskanie pełnego przepływu energii, który ukazuje dopełnioną Istotę, wchodzącą w interakcję z Życiem. Ten ekscytujący punkt Wniebowstąpienia, otwiera nas na pełniejszy przepływ z subtelnymi Królestwami – poza fizycznym skupieniem, które było tak oczywiste i konkretne. Miłość jest potężnym przepływem, który otwiera twoje wewnętrzne Królestwo.

Miłość bardzo różni się od niezrównoważonego ego, które jedynie szuka dominacji i zewnętrznego spełnienia. Miłość to źródło przepływu, które filtruje wszystko, czego doświadczasz. Zmienia sposób, w jaki wchodzisz w interakcje, ponieważ nie potrzebujesz już spełnienia z zewnątrz, ale OTRZYMUJESZ je w pełni. Wchodzisz w interakcje ze światem, z Miłości. To zmienia twoje relacje, twoją kreatywność, twoje obowiązki – wszystko płynie z większą Miłością. W każdej chwili, w której oddychamy, używamy energię Miłości. Każda kropla wody, posiłek, który spożywamy i ruch fizyczny, który wykonujemy, pochodzi z tej niesamowitej energii. Rzeczy, których używamy dla komfortu czy pracy, również znajdują wyraz w tym źródle energii. Nasze życie jest nam po prostu użyczane. To wszystko przychodzi do nas w sposób naturalny – dzięki Miłości – w zamian za bycie opiekunem fizycznych form, w naszej rzeczywistości.

Mamy pełną moc twórczą, aby kształtować i rozwijać energię, aby zamanifestować rzeczywistość, która błogosławi i podnosi na duchu wszystkich. Ta niesamowita moc pozostaje uśpiona w naszym świecie, dopóki nie uznamy, nie rozwiniemy i nie wykorzystamy jej potencjału. W Miłości, wymiary i możliwości życia zdumiewają normalną zdolność ludzkiego myślenia. Śnimy, czujemy, myślimy, wyobrażamy sobie i doświadczamy naszej rzeczywistości w całkowicie indywidualny i niepowtarzalny sposób. Żadna inna istota nie widzi i nie doświadcza życia, w taki sam sposób jak ty.

Łamiesz wiele nawyków 3D, których wcześniej nie byłeś świadomy. Wszystko, co robisz, myślisz lub mówisz, jest teraz transformowane przez twoją nową Istotę. Jeśli więc wykonujesz zadania z pozycji starej tożsamości/ego, będą one nieracjonalne dla twojej energii i umiejętności, będziesz wyczerpany lub zły. Ale jeśli wykonasz zadania z Miłości, uznasz je za interesujące i zabawne, będziesz pełen energii. Prosta formuła tego, Kim Jesteś Teraz.

Spędzanie życia na docenieniu Miłości, otwiera okna percepcji na wszystko – co dobre, kochające i piękne. Czyniąc to, zobaczysz Światło pośród ciemności, harmonię pomimo chaosu, piękno, miłość i łaskę – nawet w świecie, który jest w tej chwili zagubiony. Jesteśmy pracownikami Światła, doceniającymi i skupiającymi Światło, tymi, którzy dostrajają nasz świat do wyższej, szczęśliwszej, piękniejszej przestrzeni. Jesteśmy Światłami, które mogą oświetlić naszą Miłością obszary, by je wznieść z ciemności, i w ten sposób wzmocnić te piękne wibracje na naszej Ziemi. Szukaj pokoju. Zauważ spokój. Bądź spokojny, a coraz więcej przykładów Miłości, będzie pojawiać się w twoim polu i świadomości. Szukaj lekkości. Bądź beztroski.

Doceń tych, którzy są w twojej przestrzeni, a coraz więcej kochającej energii pojawi się w twojej Świadomości.

„Szukajcie, a znajdziecie”

Szukaj rzeczy, które można docenić, a znajdziesz w swoim świecie coraz więcej Miłości. Obserwuj wiele aspektów, które składają się na nasze fizyczne doświadczenia. Uświadom sobie, że ziemia odżywia twoje ciało i zapewnia materialną egzystencję, podczas gdy słońce zapewnia jej rozkwitające możliwości. Jako samoświadoma Istota możesz wpływać na to działanie, kochając je całym Sercem. Kiedy to zrobisz, wdzięczność będzie twoim hołdem dla tej cudownej ziemskiej, egzystencji.

Życie jest takie proste. My, jako ograniczeni ludzie, sprawiamy, że jest ono trudne. Osądy, opinie i krytykę umieszczamy tam, gdzie nie ma takiej potrzeby. Nienawidzimy, gniewamy i niepotrzebnie cierpimy. Ograniczona osobowość/ego nieustannie blokuje i marnuje tę Świętą energię. Wszechświat w swojej mądrości nigdy nie utożsamia się z naszym cierpieniem, zamiast tego wskazuje drogę do pełnej wdzięku, doskonałości.

Szanuj ludzi, miejsca i rzeczy. Troszcz się z Miłością o wszystkich i o wszystko, a będziesz żył jak anioł. Przyjmij dobro, które przenika naszą rzeczywistość. Podziękuj całemu Stworzeniu za możliwość bycia tutaj. Kiedy poczujesz to w swoim Sercu, będziesz wolny na zawsze. Głęboko w Sercu naszej Istoty, iskra Miłości staje się coraz jaśniejsza i woła do nas. Jeden po drugim stopniowo dochodzimy do świadomości, że nasza esencja ma Boską Naturę i że nasz twórczy potencjał zawsze polegał na współczuciu, życzliwości, hojności, godności i łasce. To jest nasze dziedzictwo i Wieczne Centrum.

Moc, której używamy, jest dla nas dostępna dzięki naszym wspaniałym zdolnościom, jako Istoty Duchowe. Uczymy się tego poprzez nasze wysiłki świadomej ekspansji. Jesteśmy aniołami bawiącymi się w polu wszelkich fizycznych i niefizycznych możliwości. Wychodzimy poza ograniczoną opowieść, o NAS i o NICH. Wchodzimy w piękniejszą opowieść, w której wiecznym tematem są Miłość i Szczęście. Jesteśmy WDZIĘCZNI sobie, za nasze osobiste wysiłki, siłę, odwagę i wytrwałość.

One thought on “Bądź spokojny, a coraz więcej przykładów Miłości, będzie pojawiać się w polu twojej Świadomości.”

  1. mam zaszczyt uczestniczyć w przemianie -tak zaskakującej i pięknej , o której zawsze marzyłam i to ze będzie życie prowadzone Sercem , Miłością i Radością to najpiękniejsze co mogło Nas spotkać🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍Wiola💚

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *