Czujemy w sobie obecność Boskości i nic innego nas nie zadowoli.

Z każdym dniem stajemy się potężniejsi. Nie jesteś już liniową, bezradną Istotą. Nowy ty jest doskonałą Istotą, która zawiera wszystkie elementy ludzkich doświadczeń, oraz doświadczeń częstotliwości innych wymiarów. Już nie trzymamy się tego, co znajome. Już nie szukamy pocieszenia w bezpieczeństwie jasno określonej i przewidywalnej rzeczywistości, bojąc się wyruszyć w świat, który chce nas zranić i pozbawić mocy. Nasze Światło jest wystarczające. Uśmiechamy się i machamy do świata z bezpiecznej strefy komfortu, strefy, gdzie jesteś szczęśliwy, jesteś bezpieczny i chroniony. To co działało na nas wcześniej, już nie będzie działać.

Słyszysz ten cichy głos wołający cię, tuż poza granicami twojej starej strefy życia. Przypomina on, że twoja Dusza jest dynamiczna, a nie statyczna, jest instrumentem potencjału i możliwości, który nie może zrealizować swojej pełnej funkcjonalności, gdy siedzisz na kanapie, jedząc chipsy i oglądając Netflixa.

Jesteśmy w duchowym przeciąganiu liny między naszym własnym Światłem a ciemnością, między przeszłością a nowym potencjałem, między naszymi lękami a ciekawością istnienia czegoś innego. Stary świat znika dla ciebie i każdego, kto chce wyjść poza 3D. Przeszłość i przyszłość stają się TERAZ, ponieważ to, co linearne, nagina się do wyższej woli. Jesteś potencjałem świętej przyszłości. Gdy przenosisz się do tej nowej przestrzeni, elementy, które wydają się przytłaczające, układają się na swoim miejscu przy niewielkim wysiłku. Jakby tak miało być – to wrażenie jakbyś ciągle miał wyjątkowe szczęście.

Szczęście nie jest przypadkowym wydarzeniem, szczęście zależy od wiary i intencji a nie od losowych zbiegów okoliczności. Kiedy podnosisz poprzeczkę w swoim życiu jako nowy skok kwantowy, oczekujesz błogosławieństw, czujesz je i jesteś otwarty na ich przyjęcie. Wiara ma kluczowe znaczenie, ponieważ jest podstawą twojej rzeczywistości. Działanie w wierze jest ważne, ponieważ tworzy energiczny ruch. Działanie obejmuje wszystko, od dostosowania do działania fizycznego w materii. A otrzymywanie jest ostatnim krokiem manifestacji. Otrzymywanie obejmuje kilka etapów, w tym intencję, integrację i ucieleśnienie. To szczególne stopniowanie prowadzi nas do wyższych stanów Świadomości i Świadomej Twórczości.

Dostosowujemy się do większego potencjału, naszego najwyższego celu. Dotarcie tu wymagało w nas wiele sprzątania, ale jesteśmy tutaj. W okresie kończenia starej szkoły jest taki okres, kiedy pragniemy bardziej zagłębić się w siebie. Słuchanie i trwanie w ciszy jest balsamem dla Duszy, ponieważ uzupełnia i odżywia nas na najgłębszym poziomie rdzenia.

Nie ma potrzeby się spieszyć. To twój czas na odpoczynek i regenerację sił. Dni zakończenia lekcji są jak portale energetyczne, ponieważ służą jako punkt końcowy jednej osi czasu i początek innej. Wkrótce po zakończeniu starego etapu, zaczynają kwitnąć nowe doświadczenia. Być może już zasiałeś nasiona, aby te doświadczenia zaczęły manifestować się w twoim życiu. Może to objawiać się robieniem czegoś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś, rozpoczęciem nowego projektu, zobowiązaniem się do podążania za błogością lub czymkolwiek innym, co cię rozwija.

Nowy TY, to bycie w pełni ŻYWYM, a żywotność jest najbardziej odczuwalna, gdy jesteś wypoczęty, wolny, radosny, szczęśliwy – doceniasz piękno Życia.

Rodzimy się z Serca Miłości. Miłość leży w naszej naturze. Naszym przeznaczeniem jest, pozostawać wiernym, tej wewnętrznej Iskrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *