Ewolucyjne wyrównanie oferuje wspaniały, nowy początek.

Wzrost Światła zalewa planetę, otwierając wielowymiarowe portale. Przynosi objawienia odkrywania prawdy, która jest wyzwalająca we wszystkich środowiskach. Wiele rzeczy dzieje się jedna po drugiej, umysł nie nadąża rozumieć, gdyż prawdopodobnie nie jesteś jeszcze w pełni świadomy pogłębiającego się uczucia, że wiesz coś bez potrzeby używania słów. To, czego doświadczasz, wykracza poza intuicję 3D. W rezultacie mogą wystąpić wzloty i upadki energii, duchowych wglądów i przełomów, a także zmęczenie i wyczerpanie. Asymilujemy wysokie energie, które nas głęboko uwalniają i czynią ogromne zmiany w naszych polach energetycznych. Wchodzą superszybkie linie czasowe, za tym nieprzewidywalne wydarzenia, zakończenia i początki – jak błyskawica.

Pomysły i kreacje o wyższych intencjach, są wreszcie realizowane. Lecz pamiętaj w tym wszystkim o zachowaniu równowagi, żeby odpocząć, zintegrować się i znaleźć czas dla siebie – gdyż nasza Moc ciągle przyspiesza. Bądź świadomy przewodnictwa Serca, podążaj za swoim prawdziwym Boskim Kompasem, wewnętrzną, intuicyjną Świadomością. To umieści cię we właściwym miejscu, we właściwym czasie, z właściwymi ludźmi, aby Boskie zestrojenie doprowadzało do najwyższego potencjału, który jest dla ciebie. Zbliżasz się ze swoim Wyższym Ja – jego Świętą Mocą.

Mimo, iż świat zewnętrzny nadal wyświetla to, co już nie rezonuje z wyższymi częstotliwościami Światła – ty pozostań cichy w oku cyklonu, zawsze w środku, zawsze w ciszy. Z tej perspektywy widać to, co jest wyziewami starego, oraz to co jest najwyższą Prawdą. Staraj się być zawsze w Świetle Prawdy. Potrzeba całej twojej siły i wszystkich twoich zdolności, aby NIE przyczepiać się do gruzu starego.

Obserwuj ale nie wchłaniaj.

Przeszłe działania nie są już odpowiednie, a przyszłe działania dopiero się rozpoczynają, więc może czujesz się zdezorientowany i trochę surowy. Pozwól tym uczuciom przejść przez ciebie, gdy dostosujesz się do swojej Nowej Istoty. Dzieje się wielkie wyrównanie do Boskiej Wiecznej Teraźniejszości, w niej nie ma myślowych analiz i rozszyfrowywania przyszłości. Zatrzymaj się, odpocznij, wejdź do środka i łącz się. Stawaj się latarnią zmiany teraz na Ziemi, dla tych, którzy pójdą za nami!

One thought on “Ewolucyjne wyrównanie oferuje wspaniały, nowy początek.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *