Jesteś Nowy

Każdy z nas jest pod wpływem, napływu Świetlistych energii o coraz wyższych częstotliwościach – czy w to wierzy, czy nie.

Znajdujemy się w samym środku wielkiej ewolucji, która pociąga za sobą wiele prób i wyzwań, a także wspaniałych możliwości.

Wszyscy, którzy wkładają świadomy wysiłek we własny wzrost, zaczynają odkrywać w sobie wiele zdolności, które przez wieki były w nas uśpione.

Nasze priorytety ulegają zmianie, gdyż przechodzimy przez proces uwalniania wszystkiego, co uważaliśmy za ważne w rzeczywistości 3D.

Nasze postrzeganie tego Kim Jesteśmy, rozwija się i rozrasta.

Wzrasta nasza intuicja i natchnione myśli, coraz wyraźniej słyszymy jej podszepty.

Uzyskujemy dostęp do coraz subtelniejszej energii, wyższych częstotliwości, nowych informacji i większej mądrości.

Transformujące częstotliwości Światła, rozpuszczają nagromadzone przez wieki myślokształty związane z lękiem.

Dlatego, kiedy dostrajasz się do tego oczyszczającego prowadzenia, zaczynasz coraz bardziej rozumieć prawdziwy proces TWORZENIA.

Krocząc ścieżką własnego mistrzostwa, jako Dusza uczysz się nie oceniać i dystansować do rzeczywistości, którą postrzegają twoje fizyczne zmysły.

Coraz bardziej osiągasz odczucie izolacji od codziennych dramatów i wydarzeń, gdyż twoja Boska Jaźń uczy cię utrzymywać obiektywny stosunek do tego, co się wokół dzieje.

W efekcie zauważasz, że twoje umysłowe postrzeganie rozrasta się do szerszej Świadomości tego, co dzieje się w tobie i wokół ciebie.

Im bardziej jesteś siebie Świadomy, tym bardziej opuszczasz stary swój świat i przekraczasz portal do nowego początku, którego jeszcze nie znasz, ale przeczuwasz, że naprawdę może być piękny.

Twoja rzeczywistość coraz bardziej nabiera szerszej perspektywy.

Skończyłeś lekcje 3D we wszystkich aspektach swojej Istoty.

Już wiesz, że niczego ciekawego nie można doświadczyć w starej rzeczywistości, ani głęboko odczuć.

Jesteś teraz gotowy na bal i potrzebujesz innych ubrań.

Jesteś Nowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *