Jesteśmy prekursorami w Świadomości.

Strumienie Światła, stają się silniejsze i bardziej prężne, podnosząc zbiorową Świadomość. Częstotliwość jądra Ziemi, jej bijącego serca rosną. Siła się buduje. Nadchodzi jasność. Połączenie się pogłębia. Przenika spokój. Twoje Serce prowadzi, rozwija się magia, cuda obfitują. Stare rozpuszcza się i napływa nowe. Mnożą się paradoksy. Połączenie czerni i bieli.

Niektórzy z nas poruszają się w zmianach szybciej, inni wolniej. Dla wielu – jest to bardzo trudny czas – wszystko, co istnieje to złość, strach i niepokój o to co będzie. Swe obawy przeżywają po cichu. Czują się odizolowani i samotni – a przede wszystkim wyczerpani. Najbliżsi nie wydają się już tak bliscy. Życie nie jest radosne ani zabawne. To jest po prostu samo stare, z dodatkowym ładunkiem. To faza pośrednia, i będzie krótkotrwała. Jest to rodzaj kryzysu, który rodzi zupełnie nowe spojrzenie. Jeśli ta faza cię dotyka, pozwól, aby dała ci wewnętrzną siłę, której potrzebujesz do Nowego Życia.

Faza ta, to elementy, które musisz w sobie przejrzeć i odrzucić. Zdecydowałeś się żyć w nowym świecie z czystym kontem – podobnie jak wszyscy, którzy przechodzą poza 3D. Uświadom sobie , że to jest tylko CZĘŚCIĄ niekończącej się przygody, w której uczenie się jest ciągłe. Czas jako proces transformacji biegną szybko. Nasze procesy myślowe stają się inne, stare obszary wydają się niejasnym snem. Aktywowane są nowe obszary mózgu o wyższej częstotliwości, więc uczysz się myśleć w zupełnie nowy sposób. Zmieniasz się. Pojawiała się w tobie nowa percepcja i zastanawiasz się ……Kim Jesteś? co się w tobie wyłania?

Zwiększasz swoją Świadomość i swoje Wielowymiarowe Pole. Możesz czuć się tak, jakbyś tracił ważną część siebie. Lecz nie możesz zabrać ze sobą starego, gdy dostrajasz się do swojej doskonałej formy Światła. Jesteś prekursorem w Świadomości Światła. Poczuj magię swojego ciała i jego cudowną doskonałość; jak naturalnie rozwija się i służy jako najbardziej złożona i do tej pory niewykorzystana technologia organiczna, jaką znamy na Ziemi. Wykorzystanie cudu własnego ciała przyciąga cud wszelkiego życia, do twojej Świadomości. Kiedy jesteś Świadomy swojej niezwykłej natury, cała natura – bez względu na jej formę – może być szanowana, gdyż ona żyje w TOBIE.

Naucz się być gospodarzem, który oddziela tożsamość siebie od starego umysłu. Nie jesteś swoimi myślami, jesteś czymś znacznie więcej. Rozszerzona Świadomość nie pozwala starym myślom dyktować warunków. Kiedy umiesz oddzielać myśli od swojej Istoty, jesteś świadkiem swojego doświadczenia. Zmieniasz swoją perspektywę na taką, która nie ma granic. To głęboki wgląd w siebie – w Boski Umysł i Serce – im więcej go doświadczasz, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że oddzielenie od wszystkiego nie istnieje. Kiedy te rzeczy ożywają w tobie Świadomie, zaczynasz zdawać sobie sprawę ze swojej Mocy. To Moc przejęcia władzy nad własnym Istnieniem, własnym ciałem, własnym umysłem, własnym postrzeganiem, własną energią.

I zaczyna się prawdziwa zabawa, w której odkrywasz, że przebywa w tobie głęboka siła, i wiesz, że jesteś tutaj tylko w jednym celu, aby nieść światu swoje Światło. Ożywiasz wszystkie swoje zmysły fizyczne, zdolności pozazmysłowe, wszystkie swoje naturalne możliwości wbudowane w twój wyrafinowany biokomputer. Zdajesz sobie sprawę, że to dopiero początek wykorzystania twoich prawdziwych zdolności, które można wykorzystać, aby pomóc innym i służyć ewolucji. Zdajesz sobie sprawę, że nigdy nie jesteś sam i nie mógłbyś być. Jesteś głęboko połączony ze wszystkimi rzeczami i masz wokół siebie ogromne morze wsparcia, wszystko jest dostępne dla twojej Świadomości.

Sprawy się rozjaśniają. Miłość trwa. Króluje Prawda. Słyszysz poza dźwiękiem / wyczuwasz, co jest prawdziwe / wiesz, że nie jesteś oddzielony / czujesz, że tworzysz. Wiesz co robić, ponieważ jesteś połączony z Boskim Umysłem. Bez wysiłku działasz zgodnie z tym, co wiesz, że jest słuszne, prawdziwe i dobre. Masz nieograniczoną energię, zawsze wiesz, że jesteś połączony z Kochającym Wiecznym Źródłem. Otrzymujesz ciągłe, pozytywne, rozbudowane aktualizacje od swojej Świadomości. Dbasz o wszystko, ufasz nieznanemu. Już jesteś w Raju. Przyczyniłeś się do jego stworzenia stając się nim. W ten sposób jesteś rozwiązaniem, do tworzenia nowego świata. Zmieniasz oblicze, podobnie jak twoja rzeczywistość. Radość i błogość stają się normą! Cóż za ekscytujący czas na życie na tej planecie! Jeden po drugim stajemy się Wolni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *